Optimus G için Reklam Videoları

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Private-B

Doçent
Cihazin Disi Ayni S2 Arka Tarafinda Görüntü Yok zaten Ve Yani Android Olarak s3 Te Yapa Biliyor Bunlari Abartmamak Lazim Sonucta LG yanii

angel75

Dekan
Onursal Üye
sanırım tanıtım videosu..

[video=youtube;zAytOPnfkX8]http://www.youtube.com/watch?v=zAytOPnfkX8&feature=player_embedded[/video]

REDFOKS

Kürşad'ın Kırkıncı Çerisi Ϝ ϓ ſ Ϟ
Lg'de mobil konusunda bayağı gelişme var.Şu güncelleme konusundaki sıkıntılarını çözmesi lazım gerçi bu konularda google ile çalışan firmalar fırlayıp gidiyor oda ayrı :)

orcnd

Dekan
telefon güzel görünüyor fakat sonradan optimus black gibi güncellemesiz bırakırlar diye endişe ediyorum. buda nexus cihazları cazip kılıyor

technomind

NamıDeğerBenCeza
Onursal Üye
özellikleri bakımından evet son derece iyi bir telefon.. Ama orcnd nin dediği gibi güncelleme konusu sıkıntı olabilir mi ? Yoksa olamaz mı diye düşünmek var işin içerisinde.. ama sanmıyorum ki bunu bize düşündürtsünler.. Artık daha iyi olmak için çaba sarf ediyorlar.

vladislav

Profesör
Yapılan hatalar tekrarlanırsa şirketler fazla ilerleme gösteremez ve yakın zamanda batar. Bence LG geçmişteki yazılım hatalarından ders alır bu telefonlarındaki güncellemeyi aksatmaz. Saygılar. :)

technomind

NamıDeğerBenCeza
Onursal Üye
Yapılan hatalar tekrarlanırsa şirketler fazla ilerleme gösteremez ve yakın zamanda batar. Bence LG geçmişteki yazılım hatalarından ders alır bu telefonlarındaki güncellemeyi aksatmaz. Saygılar. :)
Çok doğru söylüyorsun.. yeni çıkan ürünler için güncelleme gibi bir durum söz konusu şimdilik oldu denilemez. Bakalım bekleyelim ve görelim :)

vladislav

Profesör
Optimus G jelly ile geliyormuş ne diyorsun bu duruma sayın technomind?

technomind

NamıDeğerBenCeza
Onursal Üye
Daha ne olsun ki derim, artık yeni çıkan ürünlerimin ve geçmişteki ürünlerimin arkasındayım diyor :)

technomind

NamıDeğerBenCeza
Onursal Üye
Güncelleme konusunda peki bunda geri kalırlar mı yoksa gereken özeni gösterirler mi sence?
Güzel soru soru. O kadarını zaman gösterir ancak, varsayım olarak bakar isek kesinlikle bu dakikadan sonra özen gösterecekler izlenimini yansıtıyorlar bana öyle geldi.

technomind

NamıDeğerBenCeza
Onursal Üye
Bir şarkı vardı olacak olacak diye o geldi aklıma :) İnanıyorum ki bu dakikadan sonra güncellemelerimiz vakti zamanında gelecek :)

stat counter