PES 14 mü FIFA 14 mü ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Pes 14 mü Fifa 14 mü

• Kullanılan toplam oy
    87
  • Anket şu zamanda kapanacak: .

Elwerici

Üyecik
Arkadaşlar ben PES veya FIFA 14 çıkınca orjinal olarak alacağım ama fikrim yok genellikle online modunda ve futbol yaşamında ( efsane olun ve ana lig ) oynayacağım ...

PES 14 (GAMEPLAY NEYCE BİLMİYORUM )

[video=youtube;UBdP7Jd23YA]http://www.youtube.com/watch?v=UBdP7Jd23YA[/video]

FİFA 14

[video=youtube;APMrtUd4WW8]http://www.youtube.com/watch?v=APMrtUd4WW8[/video]

NOT: Daha önce pek fifa oynamadım arkadaşlar genelde pes oynadım... Bu soruyu sormamın sebebi ise kariyer modunda fifa'da kaleci olabiliyorsun , buda benim ilgimi çekti arkadaşlar... Ayrıca online modunda takımlara girebiliyormuşuz ve takımlarda maça giriyormuşuz...

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Yorumlara lütfen küfür yazmayanız...

yigitk2834

Asistan
yıllarca aynı soru sorulup duruyor tabi ki de fifa 14 fifa dünyada fenomen olmuş ve rekorlar kırmış bir oyun pes sadece türkiye gibi 3 dünya ülkelerinde rağbet gören bir oyun pes avrupada atari oyunu muamelesi görüyor ve şu bir gerçek ki oyun konsolu için en iyi oyun fifa

Aretios

Profesör
ikisinide oynadım en son FIFA 13 oynuyorum bundan sonra FIFA oynarım. Pes hastaları PES e devam edecektir ..

ama pes 13 ü oynadım begenmemıstım ama 14 ude denerım hangısı hosuma giderse artık ona devam...

bence sende dene ıkısını de hangısı senı sarıyorsa ona devam .....

efnandiren

Üyecik
Kesinlikle Fifa Pes bi Japonyada bide Türkiyede satıyor Türkiyeyide kaybederse işi biter.

mendocino

Rektör
Bu hafta böyle bir konu açılmadı diye şaşırmıştım ki çok geçmeden... :)

friendly

Rektör
Fifa bariz üstün ama ben Pes çiyim..
Her iki oyunu her sene deniyorum yeniden..
Nedense hep Pes daha çok hoşuma gidiyor...

rtgrlndr

Profesör
pes abim, öznel bir düşünce benimkisi. şu daha iyiymiş bu daha iyiymiş değil ben pes seviyorum. o kadar

efee05

Asistan
FIFA.Çünkü doğru düzgün bir futbol simülasyonu,çok iyi modlar(ultimate team),Türkiye ligi vs.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

tabi ki pes fifa atari gibi
Anlamadım neresi ateri gibi? Amacım fanboyluk değil sadece sordum.

BlackXr

Profesör
fifa oynanıs olarak 10 gömlek daha üstün ama cevremizdekiler pes oynadıgı için mecbur pes oynuyorz :D

köroglu

Asistan
Başlıkta ki soruya cevap : FİFA 14.
Kişisel yorumum : Ben ki 98 den beri çıkan bütün futbol oyunlarını korsan oynayan birisi olarak fifa ve pesin tüm serisi yani, ilk kez beni orjinal almaya iten bi oyun oldu o da fifa 13. Gerçek anlamda bi futbol simülasyonu oynayıp haz almak istiyorsan bence fifa dan vazgeçmeyeceksin..

oslun

Dekan
pes daha basit bir mekanizmaya sahip olduğu için playstation kafeye gidip 3-5 maç yapıp kalkalım diyen kitlelere daha iyi hitap ediyor.. fifa ise daha karmaşık kontrollere ve oyun içi skillere sahip olduğu için bu kitle tarafından pek benimsenmiyor.. genelde evinde playstation 3 veya bilgisayarında orijinal fifa bulunduran kişiler fifa'dan vazgeçemiyor..

ama şöyle de bir gerçek var, fifaya alışan bir daha bırakamıyor..

The Virus

Doçent
Eskiden fifaydı. Ama pes bu yıl çok değiştirdi kendini. Bence bu nedenle pes 2014

free_agent

Asistan
Öncelikle sadece gameplay videolarıyla hangisinin iyi olduğunu söyleyemeyiz.Fifa son 3-4 senedir bize pesi unutturmuştu.Ancak bu sene fifa ignite motorunu pc ye getirmeyecek ve pes de fox engine ile daha iyi grafiklerle karşımıza çıkacak.Yani bir öngörü olarak pes şu an için daha iyi görünüyor.Tabi nihai sonuç oyunları oynayınca belli olur...

zerkara

Asistan
Kesinlikle FIFA, tartışılmaz bile. PES, Painball oyunu gibi. FIFA ise daha gerçekçi..

Uranos

Profesör
Bir çıksada oynasaydık önce :)

Üstteki arkadaşın oruç başına vurmuş :p

stat counter