PlayStation 4 almayı düşünenler ve yorumu olanlar buraya ;)

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Sizce bu savaşı kim kazanacak ?

• Kullanılan toplam oy
    21

gagilo

Asistan
Şahsen ps4'ün ülkemize gelmesi için sabırsızlanıyorum... Fiyat konusunda biraz şüphelerim var türkiyedeki bu vergi sistemiyle 1500 tl den giriş yapacağı kanaatindeyim... sizlerinde görüşlerinizi almak istedim...

gagilo

Asistan
Satış politikası gereği böyle olucak... örnekleri çok telefonlarda olduğu gibi yüksek bir fiyattan giriş yapıp daha sonra mecburen alınabilir seviyelere inicek...

XAFER37

Profesör
ikinci el oyun olayı süper oldu en sevindigim olay budur şimdilik ,bi gelsin hele bakalım. :)

gagilo

Asistan
Benim için ps2 nin yeri her zaman farklıydı belkide bir çok kişi benim gibi düşünüyor olabilir.. ps4 ü ps2 ye benzetiyorum...böyle alim kurim tv min altına uzun uzun bakim sonrada yeni nesil grafiklerin tadına varim istiyorum :)

gagilo

Asistan
Aslında sadece futbol oyunları oynayanlar için eski konsollar avantajlı hem fiyatlarıda düşücek...

hayrettinnn

Üyecik
bence ps 4 1500 le girmez sonuçta xbox 500 dolar ps4 400 dolar vergi gelsede bence en fazla 1300'le girer ps4.
Ama ben bi şekilde yurt dışından almaya çalışıcam yada amazondan falan sipariş edicem ama burdan almam kesinlikle imkansız

gagilo

Asistan
evet oyunlar hdd ye yükleniyor hemde çok kolay direk oyunu hdd ye kaydet diyorsun.. tabiki ne kadar çok alan o kadar çok oyun ;)

gagilo

Asistan
oyunların boyutları kaç hocam 160 ideal o zaman :)
copy cd alıp kurabiliok mu :DD
oyunlar genelde 8gb...copy dvd ler hdd ye malesef kopyalanmıyor ama pratik yolu var :) takıyosun xbox hdd ni pc ye ( usb hdd tabiki ) indirdiğin oyunları atıyosun içine kıyır kıyır oynuyosun sonra :) tabiki konsola bazı fiziki işlemler yapılıyor bazılarındada yapılmıyor ;)

Ölü Pixel

Asistan
oyunlar genelde 8gb...copy dvd ler hdd ye malesef kopyalanmıyor ama pratik yolu var :) takıyosun xbox hdd ni pc ye ( usb hdd tabiki ) indirdiğin oyunları atıyosun içine kıyır kıyır oynuyosun sonra :) tabiki konsola bazı fiziki işlemler yapılıyor bazılarındada yapılmıyor ;)
hmm yani ögrenecegimiz çok şey var :))
düşünüyorum su ps4 TR ye gelsin satılmaya başlansın ps3de %30 indirimler başlar bizde temiz yollu alırız bir tane
peki ps salonundan ps alınır mı hocam oyunları yüklü felan :)

scorpion

Yasaklı
Yasaklı
Duydugum kadariyla PS4, ps3 ve ps2 oyunlarini desteklemeyecekmis. Bu dogru mu?

gagilo

Asistan
hmm yani ögrenecegimiz çok şey var :))
düşünüyorum su ps4 TR ye gelsin satılmaya başlansın ps3de %30 indirimler başlar bizde temiz yollu alırız bir tane
peki ps salonundan ps alınır mı hocam oyunları yüklü felan :)
Önermiyorum o cihazlar çok yorgun cihazlar gerçekten... gerek dış görünüş olsun gerekse donanımı.. tabi temizini bulursan o başka ama şimdi bi ev kullanıcı konsoluyla bi kafe konsolu bir olamaz kesinlikle.. bence 2.el düşünüyorsan bir ev kullanıcısından almanı tavsiye ederim...

freewill

Dekan
bide hocam bu ürünler de oyun yükleme muhabbeti nasıl oluyor pc gibi play stationun içine mi kuruyorsun ?
öyle ise 8 veya 12 gb almamızın anlamı yok
psn den oyun alacaksan kapasite önemli oyunlar oraya yükleniyor ya da bazı oyunlar hdd ye kurulum yapılabiliyor böylece okuyucu gözün ömrü artıyor ısınma düşüyor. Kapasiteye takılma zaten arttırılabiliyor 2.5" sata hdd ile çalışıyor :)

Ölü Pixel

Asistan
gagilo freewill ikinizede teşekkür ederim almaya niyetlendigim zaman sizinle irtibatta olucam :)

gagilo

Asistan
@gagilo @freewill ikinizede teşekkür ederim almaya niyetlendigim zaman sizinle irtibatta olucam :)
Elimizden geldiğince yardımcı olurum tabiki seve seve :thumbup1:

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Ps3 oyunlarını oynatabilir diye düşünüyorum fakat ps2 bir efsaneydi fakat artık kendiside oyunlarıda tarih oldu arkadaşım...

stat counter