Projem var ama destek bulmam gerekiyor! ­čľÉ´ŞĆFikir ve ├ľneri istiyorum? ­čĺ»

┼×u anda konuyu okuyanlar (├ťyeler: 1, Ziyaret├ži & Botlar: 0)

haberbozkurt

├ťyecik
Kat─▒l─▒m
19 Eyl 2015
Puanlar─▒
3
Merhaba
Bir projem var, daha do─čru bir fikrim var. Bunun ├╝zerinde ├žal─▒┼čmalar yapt─▒m. Kendim bir site olu┼čturdum ve geli┼čtirdim.├ľdeme k─▒sm─▒ olmadan ├žal─▒┼č─▒r hale getirdim. Ancak yar─▒┼čabilir ve bilinir olmam i├žin ve alt yap─▒n─▒n haz─▒r olmas─▒ i├žin ├žok b├╝y├╝k paralar gerekiyor. Ben bu fikrimi nas─▒l destek bulurum. E─čer merak eden olur ise ├Âzelden site link g├Ânderebilirim.

├ťniversite ├Â─črenciyim. Fikir ve ├Ânerilerinizi bekliyorum.

ozcnizzet

├ťyecik
Kat─▒l─▒m
3 A─ču 2018
Puanlar─▒
3
Fikrine g├╝veniyorsan, g├╝zel sunumlar ile g├╝venilir yar─▒┼čmalara kat─▒l

luckxor

├ťyecik
Kat─▒l─▒m
29 Tem 2019
Puanlar─▒
1
Merhaba. ├ľncelikle i┼č fikrinize g├╝venmeniz, hayalinizde bu i┼či yapt─▒─č─▒n─▒z─▒ d├╝┼č├╝nmeniz gerekir. Bunu ne kadar s─▒k ve ba┼čar─▒l─▒ bir ┼čekilde denerseniz, i┼č ile ilgili detaylar ├╝zerinde yer alan, kal─▒n sis tabakas─▒n─▒ daha rahat kald─▒rm─▒┼č olursunuz. Daha sonra kendinize uzman ki┼čilerden de destek alaca─č─▒n─▒z bir i┼č plan─▒ olu┼čturabilirsiniz. Mesela bir senelik i┼č plan─▒. Bu plan─▒ zamana g├Âre b├Âlebilir ve g├╝ncelleyebilirsiniz. ─░┼č plan─▒n─▒z─▒ detayland─▒rd─▒ktan sonra i┼če ba┼člama prensibinizi se├žin. Startup olarak m─▒ ba┼člayacaks─▒n─▒z? yoksa ortakl─▒k ve sermaye koyarak m─▒ ba┼člayacaks─▒n─▒z? Co founder veya melek yat─▒r─▒mc─▒ bularak da her iki y├Ântemde ba┼člayabilirsiniz. Sermaye i├žin kendi olanaklar─▒n─▒z ile yola ├ž─▒kacaksan─▒z, finans kurumlar─▒ ve devlet kurumlar─▒ndan da destek alabilirsiniz. Finans kurumlar─▒ndan alaca─č─▒n─▒z kredi i├žin kurum sizden i┼č plan─▒ isteyecektir. 1 y─▒l i├žinde proforma gelir ve gider kalemlerini bilemiyorsan─▒z ya da iyi bir ┼čekilde i┼č plan─▒n─▒za dahil edemezseniz, destek i├žin %98 oran─▒nda ret al─▒rs─▒n─▒z. Ama rededilmeye al─▒┼č─▒n derim. ─░kinci k─▒s─▒mda devlet olanaklar─▒n─▒ deneyebilirsiniz. K├╝├ž├╝k yat─▒r─▒mlarda kaymakaml─▒k ve belediyelerin giri┼čimcilik destek programlar─▒ var. Orta ├Âl├žekli desteklerde kosgeb var. B├╝y├╝k yat─▒r─▒mlar─▒n gerektirdi─či giri┼čimler i├žin ekonomi bakanl─▒─č─▒n─▒n te┼čvik programlar─▒ var. Bu ko┼čullar alt─▒nda ├žal─▒┼čmaya ba┼člarsan─▒z mutlaka bir yerlere var─▒rs─▒n─▒z. Daha detayl─▒ bilgi ve i┼č plan─▒ deste─či i├žin 5321753603 'ten ula┼čabilirsiniz. Kolay gelsin.

ozmen_celik

Asistan
Kat─▒l─▒m
3 Mar 2012
Puanlar─▒
43
Zaman─▒nda kuzenimle balkon sohbeterimizden birinde ( fikir al─▒┼č veri┼či yapar─▒z ) acaba bir uygualam yapsak insanlar sipari┼č verse kap─▒ya gelse nas─▒l olur dedik sonra aman nerde firmalar─▒ bualcaz anla┼čacak derken kald─▒ aradan 1-2 ay ge├žti bakt─▒k t─▒kla gelsin yap─▒lm─▒┼č :S Sanki yerin kula─č─▒ var . Sonra bir arkada┼č─▒m bana "ya biraderim ┼č├Âyle drone ile bir proje yapsak mesela ops ile yak─▒n yerlere delivery yani sipari┼č versek nas─▒l olur " dedi bende ya ona bataryam─▒ dayan─▒r bro dedim tahmin et ne oldu 1 ay sonra haber geldi ├žin yada japonyada yapm─▒┼člar :S

Yani ger├žekten inand─▒─č─▒n yapabilece─čin iyi bir projen varsa ka├ž─▒rma ├ž├╝nk├╝ bir ┼čekilde nedense bir akla d├╝┼čen bir ├žok aklada d├╝┼č├╝yor. Ama herkes ile de─čil sana ger├žekten yol g├Âsterebilecek ├Ân ayak olacak birileri ile fikrini payla┼č.

├ťst
stat counter