PS3 Almalımı Yoksa PS4 Beklemelimi?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

CardinaLe

Doçent
Muhteşem uygulamalar olucak diye bende duyumlar aldım. Videodaki onlardan biri zaten...

kaanrevan

Üyecik
Müthiş. Bu tip oyunları üretmen bunlara para vermek.... Hayal gibi sanki... Konsol zaten pahalı olur oyunlarını düşünemiyorum.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Ben olsam ps4 ü bekleyip sıkılmazdım çünkü ben çok beklerdim. 1400 tl verip konsol almayacağım için bu kez ps5 çıkacağı yılın öncesi ps4 alırdım ki aynı şey. :) Al 500 tl ye ps3 oyna ps4 olgunlaşsın sonra ps4 alırsın. :)

Ps3 ya da Ps4 aldığında oyunlara 150 tl bayılcaksın.Madem bu 150 yi illaki vereceksin elbette bu ps4 oyunu olsun.Ps3+birkaç oyun Ps4 parası edecektir.Ancak ps3 çıktığında oyun konusunda bir iki sene sıkıntı olmuştu.Sanırım bu hataya tekrar düşmeyecektir Sony.Gerçi ps3 e oyun yazmak masraflı ve zahmetli oldugu için birçok firma önce Xbox360 a üretip sonra ps3e portladılar.Gerçi Bu sene ikiside 64 bit işlemci kullanacaklar bu konuda sıkıntı olmaz.

Konsoluna has oyunlarıyla,Türkçe desteğiyle,dayanıklılığıyla Playstation u hep takdir etmişimdir.Geçen jenerasyonda xbox360 a karşı kaybettiği alanlar vardı.Grafik konusu olsun,online servisleri,kinect olsun.Bunlardan ders çıkarmışlardır elbet.

Tam bir multimedia canavarı olacağı kesin.Gelişime açık güçlü bir konsol bizleri bekliyor.Bence ps4 al.Baktın oyunlar çok pahalıpc inle bri zaman idare eder ucuzlayınca oynunuda alırsın.

kaanrevan

Üyecik
Oyun fiyatları 179-199 tl arasında olacağından bahsedilmiş.

vurucu2

Üyecik
Ben ps3 kullanıcısıyım benim de süper bi bilgisayarım ama konsolda oynamak gerçekten güzel ve bende headset (kulaklı mikrofon var) arkadaslarımla cok rahat konusarak oyun oynayabiliyorum.Ben zaten ps3 ü ilk alırken tek bi oyun için almıştım Guitar Hero diye bi oyun için. ve hala oynuyorum.Ps3 de şöyle bi güzel bi sistem var PSN PLUS diye bi premiyum gibi bi sistem var ben 1 yıllık alıyorum aylık 10 TL den daha az fiyata geliyor bunun güzelliği her ay en az 4-5 Full oyun vermesi ve 1-2 adet de ps vita oyunları veriyor bu oyunları PLUS süresince oynayabiliyorsun tekrar devam edersen PLUS'a oyunları tekrar indirip oynayıp silebilirsin. GB olayına söyle deyineyim GB bildiğimiz Hard disk depo için kullanılıyor başka bir şey değil.PSN de ki oyunlar Hard diske kuruluyor.Başka bi şey aklıma gelmiyor şimdilik başka bi sorun olursa sorabilirsin. he bu arada bence ps4 al.Neden dersen 3-4 değil 5-10 arası kullanırsın ben suan 2 senesindeyim hiç bir sorunum yok.

vurucu2

Üyecik
Bu oyunların fiyatları nedir acaba? Ayrıca başka avantajları var mı premiumun? Ben de üye oluyum en iyisi

sadece o ay için ücretsiz oluyor ama o ay alırsan PLUS ın oldugu sürece oynarsın.Evet PSN de oyun savelerini saklayabiliyorsun sana özel bi 1-2 GB gibi savelerini orda tutabilirsin yada sadece ordan kullanabilirsin.bu da güzel bi özelliği PLUS'ın.saven bozulma derdi olmuyor.

kaanrevan

Üyecik
sadece o ay için ücretsiz oluyor ama o ay alırsan PLUS ın oldugu sürece oynarsın.Evet PSN de oyun savelerini saklayabiliyorsun sana özel bi 1-2 GB gibi savelerini orda tutabilirsin yada sadece ordan kullanabilirsin.bu da güzel bi özelliği PLUS'ın.saven bozulma derdi olmuyor.
Ben de üye olduğun sürece Her ay 3-4 oyun indiriyoruz sandım pardon...

vurucu2

Üyecik
Ben de üye olduğun sürece Her ay 3-4 oyun indiriyoruz sandım pardon...

PLUS alırsan ücretsiz.Mesela bu ay olanların linkini verdim onlardan 1 kacını sevmedin indirmedin o zaman onları oteki ay alamazsın .ben hepsini alıyorum her ay sonra başka zaman tekrar indirip oynuyorum.

kaanrevan

Üyecik
PLUS alırsan ücretsiz.Mesela bu ay olanların linkini verdim onlardan 1 kacını sevmedin indirmedin o zaman onları oteki ay alamazsın .ben hepsini alıyorum her ay sonra başka zaman tekrar indirip oynuyorum.
3 aylık 29 tl imiş. Deneme amaclı alsam süre bittiğinde indirdiğim oyunları oynamaya devam edebilirmiyim acaba?

vurucu2

Üyecik
3 aylık 29 tl imiş. Deneme amaclı alsam süre bittiğinde indirdiğim oyunları oynamaya devam edebilirmiyim acaba?
1. sayfada yazmıştım.PLUS devam ettikçe oynayabilirsin yani 3 aylık aldın sonra alamadın mesela 3 ay sonra tekrar aldın ilk aldığın oyunları oynayabiliyorsun denemiştim.

kaanrevan

Üyecik
1. sayfada yazmıştım.PLUS devam ettikçe oynayabilirsin yani 3 aylık aldın sonra alamadın mesela 3 ay sonra tekrar aldın ilk aldığın oyunları oynayabiliyorsun denemiştim.
Bilgi için teşekkürler... Ancak akşam akşam moralim bozuldu. Plastik kırıldı garanti dışı dediler, tamam istemiyorum gönderin dedim geldi DS 3 ler, adamlar birini bozmuş göndermişler. Böyle laçka bir anlayış olamaz yahu... Ne wireless görüyor ne kablo ile... 4 led yanıp yanıp sönüyor... Aradım geri gönderin diyorlar... Bu kadar basit yani... Rezalet.. Sony Türkiye de üst düzey yöneticileri aradım internette ama yok... Daha diğer firmaların Ceo larına ulaşıp problemlerimi çözmüştüm, ancak Sony sanki otomatik pilot...

stat counter