PS3 Plus hakkında

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

TooNiceTo

Üyecik
Arkadaşkar ps3 plus abonesi olacağım 1 yıllık fakat taşınıyorum ve taşındığım binada internet yok yeni olduğu için plus dan indirdiğim bir oyunu internet olmadan oynabilir miyim ?
Misal 2 3 bina yanda akrabalırımız oturuyo onların evden oyunu ps3 e atıpda kendi evimde internet olmadan oynamam mümkün mü

epzq

Doçent
Sıkıntı yok olur.İnternet olmadığından dolayısıyla mp oynayamazsın sadece o kadar.

TooNiceTo

Üyecik
Yok tam anlatamadım sanırım şimdi ben plus ütelik alacam oyunu değil 100 tl ye 1 yıllık üyelik aylık belli miktarda oyun indirme limitin oluyor yılda toplam 44 her ay oyunlar değişiyor ve plus üyeliğin 1 yılı doldurduğunda bu oyunları oynayamıyosun tekrar yenilemen gerekıyor yani bu şekilde acaba internet olmadan oynayabilirmiyiz onu sordum

benergews

Asistan
Bir yıldan sonrası kendisi fark ediyor. Ben denedim :D boşuna ümitlenme :D

TooNiceTo

Üyecik
1 Yldan sonra fark etsin sorun değil sadece evde boş boş oturana kadar oyun oynarım onu demek istedim

- - - Mesaj Güncellendi - - -

benim asıl söylemek istediğim 2 güne taşınıyorum taşındım bina 0 iskanı yok tel bağlatsı falan yok yani ben şuan bulundğum evde üyelik alıp 3 4 neyse artık indireceğim oyunları oynayabilirmiyim onu merak ediyorum yoksa oyunu oynamak için internet bağlantısı istermi sonucta plus dan alınan bir oyun

benergews

Asistan
Evet oynayabilirsin ama ilk önce internet varken oyuna bir gir sonra çık artık internete ihtiyacın kalmayacak.

titus6

Üyecik
PS + , gerçekten iyi bi' şey. Geçen ay bitti üyelik. Almadım bende. Next-Gen gelsin hele bi.

epzq

Doçent
PS + , gerçekten iyi bi' şey. Geçen ay bitti üyelik. Almadım bende. Next-Gen gelsin hele bi.
Aynen

PS Plus ı ilk aldığımda BF3 vardı.Arkasına NFS MW 2 çıktı. bide şuan far cry 3 var. ondan önce AC 2 vardı. Gelecekteki oyunu ben tahmin ediyim

Max Payne 3 - COD MW 3

Bunları daha önce koydularmı bilmiyorum :)

titus6

Üyecik
Aynen

PS Plus ı ilk aldığımda BF3 vardı.Arkasına NFS MW 2 çıktı. bide şuan far cry 3 var. ondan önce AC 2 vardı. Gelecekteki oyunu ben tahmin ediyim

Max Payne 3 - COD MW 3

Bunları daha önce koydularmı bilmiyorum :)
Yok Max Payne koyacaklarını zannetmem. Ama Last Of Us fena gitmezdi. :yes:

stat counter