PS3'ü Monitörde Kullanamıyorum

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

karacaerc

Profesör
Merhabalar. 2 adet çıkışı bulunan philips 23'' bir Led monitörüm var ancak ps3ü hdmi girişine bağladığımda sinyal alamıyorum. Başka sitelerde sd yayından hd yayına geçince olur diyorlar ancak ben hd de kullanıyorum zaten yani hd tvye takılı sorun çıkmıyor. Monitör girişlerinde de sorun yok. İkisini de bilgisayar bağlayarak kontrol ediyorum ve sorun yok? Yardım edebilecek var mı?

adrasa

Dekan
Kaç nolu hmdi girişine taktıysan onu seçiyor musun kumandadan ? Biraz basit oldu ama aklıma bu geldi.

karacaerc

Profesör
Kumanda derken? :D Monitör ile kullanıyorum ve monitörün kanal seçimi yaptığım kısmı açılmıyor o esnada. 2. girişe takıyorum adrasa

adrasa

Dekan
Abo kumanda derken tv de kalmış benim kafa :D Mesela ben xbox'ı takarken hdmi3 e takıyorum mesela, sonra kumandadan sourceden seçiyorum hdmi girişini öyle yapıyorum. Ama monitör olduğunu unutmuşum. :D

karacaerc

Profesör
adrasa bu xbox değil ki yav :p daha nazlı çıktı nasıl yapılır bilen yok muuu

adrasa

Dekan
Xbox değilde sonuçta hdmi'dan bağlanmıyor mu ikiside ne fark var.

karacaerc

Profesör
Arkadaşlar sorun halen çözülmüş değil, şuanda görüntü alabiliyorum monitörden ancak monitör açıkkan ps3 açtığımda görüntü gelmiyor , bilgisayarı açıp 2. hdmi a bağlanıp ondan sonra bilgisayarı kapatıp ps3 oynuyorum. Bunun bir çözümü olamaz mı, bilgisayarda olduğu gibi otomatik tanıyamaz mı?

stat counter