PUBG oyunda kilitlenme ve ekran bozulması

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

VECTORRR

Dekan
Yasaklı
Arkadaşlar merhaba yaklaşık 2 haftadır pubg de oyun kilitleniyor ve alt + f4 de dahil hiçbir komut çalışmıyor ve ekranda tuhaf parlamalar oluşuyor ekran kartıma hava tutmuştum ondan kaynaklı olma ihtimali varmıdır acaba. bu sorunla karşılaşan veya çözümünü bilen arkadaşlar varmı.

Dosya bütünlüğüğü doğrula dediğimde genelde 1 tane dosya eksik diyor indiriyorum tekrar doğruluyorum sorun görünmüyor ama yine hatayı alıyorum daha sonra tekrar sorguladığımda yine aynı eksik oluyor aşağıda video ile anlatmaya çalıştım görünüyor dikkatli bakarsanız kilitlenme ve kara kare ekranın farklı yerlerinde olan bozulmalar.

Kilitlenme

Ekranda Bozulma
Vsync açın ve diğer oyunlarda filan böyle bir sorun var mı?

kuzgun15

Üyecik
Vsync açın ve diğer oyunlarda filan böyle bir sorun var mı?
Başka oyunda derken sadece lolde denedim diğer oyunlar zaten hafif kalıyor ekran kartına ben yüke binince sorun yarattığını düşündüğüm için garantiye gönderdim bugün bi incelenir eğer hata yoksada başka yerde ararım sorunu artık , bu arada lolde de oyunda kiliylenme yaşıyordum aralıklı

kuzgun15

Üyecik
Arkadaşlar yine ben Pubg de uzun süredir crash hatası alma, oyunda kilitlenme gibi sorunlar yaşıyordum ne yaptıysam çözemedim sorunumu en son format atmayı ve oyunu tekrar indirmeyide de denedim ama sonuç değişmedi ve artık oyundan atma değil oyuna dahi girememe sorunu yaşıyorum
oyun başlayıp lobiyi görmeden hata veriyor neredeyse veya lobide 1 2 saniye kadar durup hata veriyor bu konuda bilgisi yardımı olabilirseniz çok mutlu olurum arkadaşlar Teşekkürler şimdiden .

kuzgun15

Üyecik
hocam tekrar merhaba bu sorunu birtürlü çözemedim ve sorun giderek artmaya başladı artık oyunda başlatma ekranına kadar bile gelemez oldum ve başka oyunlardada kilitlenme sorunları yaşar oldum en son ekran kartımı garantiye yolladım 1 haftanın ardından sorun yok diye geri geldi ramleri tarattım sorun görünmedi programda , ssd ve hard diskin tarama sonuçlarınıda gördünüz aklıma hiç birşey gelmiyor artık lütfen yardım edermisiniz. hangi parçadan kaynaklanıyor olabilir

videoasunu koydum hatanın oluşunun

stat counter