Radyo dinlemeyi sever misiniz? (Dinlediğiniz radyo kanalları neler?)

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Radyo dinler misiniz?

• Evet, bağımlısıyım.

Kullanılan: 0 0.0%
  • Çok seyrek / Binde bir dinlerim.

• Sıklıkla dinlerim.

• Kullanılan toplam oy
    10

ishak042

Profesör
Kendi telefonumdaki uygulamayı kullanıyorum ama İnternet üzerinden olması daha iyi bu aralar internetten dinliyorum çünkü İnternet üzerinden ses bozulmuyor. Genellikle fenomen fm, kral pop, metro fm dinlerim.

kilicbaligi

Profesör
Onursal Üye
Konudaki ankete "Sıklıkla dinlerim" şıkkını da ekledim; sıralamaya müdahale edemediğim için anketin sonuna eklendi.

Favorilerim: Radyo 45'lik, Altın Şarkılar, Doksanlar FM, Brt Bayrak Türk Müziği (Kıbrıs), Kral 90'lar
Zapladıklarım: Akustikland, Alem Fm, Best FM, Show Radyo, Radyo Viva

Usain

Dekan
Yönetici
Mod. Adayı

<<Dkn nyz>>

KAYBETMEKTEN KORKTUĞUMUZ İÇİN YALNIZIZ
Yönetici
Mod. Adayı
Tel imden indirdiğim müzikleri dinlerim radyo asla

Administraktör

Audiophile
Yönetici
Mod. Adayı
Kulaklarınız mı paslanır?
Radyo zaten şarkı dinlemek için değil çok fazla. Genelde programları için, samimiyeti için bile dinlenir. Alın kalite
Malesef paslanır. Klasik radyo bana göre değil. Çok yapay geliyor. Bir şey dinleyeceksem dinleyeceğim parçayı kendim seçmek ve en yüksek kalitede dinlemek isterim. Buna saygı duyulmalı bence çünkü birkaç 10 yıl sonra herkes benim gibi düşünecek.

kilicbaligi

Profesör
Onursal Üye
Bir şey soracağım Türkiyeden Amerikan radyolarını (reggae blues tarzı çalan) Dinlemek mümkün mü? (araç için mümkün değildir galiba web den felan olabilirmi peki?
Çok sağlıklı olmaz ama belki web tabanlı o tarzda çalan müzikler şu gibi siteler üzerinden dinlenebilir.
Birkaç mobil uygulama denemiştim ancak çok Amerikan radyo istasyonu yoktu, belki ücretli uygulamalar daha iyi seçenekler sunuyor olabilir.

stat counter