Renault Bahar Kampanyası Adı Altında Düpedüz Tüketiciyi Kazıklıyor.......

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

pcwolf

Dekan
"Renault Şikayet var....!!" tepkisiyle link verseniz de daha çok kişiye ulaşıp adam olmalarını sağlarsınız.

Nemre

Profesör
Ha bu arada Sitede Renault Reklamı Almış, sana nispet :D

TBM

Dekan
Allah Allah ben de diyorum oraya da yazsın, niye bu kadar büyütüldü anlamıyorum ki.
Sadece burda yazmasının yetmeyeceğini daha nasıl anlatayım ki? Kazık büyük ama bilen az, neye yaradı o zaman?
Arkadaş oraya da yazsın o zaman,tamam oldu bitti.:)

ve renault bahar kampayısının burda ve birkaç yerdeki bu konu ile daha kalıcı ve ücretsiz reklamı yapılıyor diye seviniyor renault mais...

pcwolf

Dekan
ve renault bahar kampayısının burda ve birkaç yerdeki bu konu ile daha kalıcı ve ücretsiz reklamı yapılıyor diye seviniyor renault mais...
Ortada kazıklamaktan bahsediyor, bunu reklam olarak kim algılar? O zaman vw yaşadı valla, dsg sayesinde birçok reklamı yapıldı başka bir forumda.

Ortada kazıklamaktan bahsediyor, bunu reklam olarak kim algılar? O zaman vw yaşadı valla, dsg sayesinde birçok reklamı yapıldı başka bir forumda.
reklamcılara göre reklamın iyisi kötüsü olmaz sanal ortamda reklamını yaptıkları marka ne kadar çok tekrarlanırsa o kadar iyi fanatikleri zaten savunuyor diye rahatlar dh'da vw'cılar çok mesela.

|SeYYaH|

Rektör
fransızlar yolunacak kaz buldumu yolarlar arkadaş, gözünün yaşına bakmadan.
zaten Türk milleti dedin mi, "keriz" geliyor adamların aklına ki başka yerde tevessül edemedikleri hokus pokus numaralarını burada deniyorlar.

buna benzer kazıkçı örneği gasper var i7-4700m koyar onbord gt720m atar sonra 17'' 2-3bin ile *üteler millete...
*üteler diye bir kelime yok kötü mana aramayın.

pcwolf

Dekan
reklamcılara göre reklamın iyisi kötüsü olmaz sanal ortamda reklamını yaptıkları marka ne kadar çok tekrarlanırsa o kadar iyi fanatikleri zaten savunuyor diye rahatlar dh'da vw'cılar çok mesela.
İyi o zaman mal sorunlu diye malın adını etmeyelim x marka şunu yaptı bunu yaptı diyelim millet de manyak mısın kardeşim adını söylemiyon biz de onu alıp yanalım mı desin. Veya madem başına dert geldi markayı da vermiyon, o zaman ne halt yemeye forumda konu açıyon da diyebilirler. Sonuçta forum(sanal) ortamı değil mi?
O adamlar başkalarına vw sorunsuz deyip kendi ağızları yanınca ortaya çıkmayan ve nasıl olsa 2 3 sene biner sorun çıkınca da aldığım fiyata birine kakalarım diyenden oluşuyor.

İyi o zaman mal sorunlu diye malın adını etmeyelim x marka şunu yaptı bunu yaptı diyelim millet de manyak mısın kardeşim adını söylemiyon biz de onu alıp yanalım mı desin. Veya madem başına dert geldi markayı da vermiyon, o zaman ne halt yemeye forumda konu açıyon da diyebilirler. Sonuçta forum(sanal) ortamı değil mi?
O adamlar başkalarına vw sorunsuz deyip kendi ağızları yanınca ortaya çıkmayan ve nasıl olsa 2 3 sene biner sorun çıkınca da aldığım fiyata birine kakalarım diyenden oluşuyor.
doğru diyorsun fanları çok olunca böyle adamlar jetta'nın arka aksının bağımsızlığını ilan ettiği olaya bile vw'ni savundular...

burak1903

Üyecik
​
Şİkayet olarak dile getirsem ne degişecek...

Türk milletini keriz yerine koymalarına uyuz oldum.Avrupa'da bunu yapmıyor yapamıyor.
Ben reklam olsun dıye konuyu acmadım arkadaşlar.Firma'nın genel olarak davranış biçimini beyenmedığimden dolayı sızlerle paylaşmak istedim.Ben önceden fıyatını bıldıgım den dolayı beni kandıramadılar.

Ben istedim ki kımse kazıklanmasın ve şunu da belirtmek isterim olayı biraz daha abartarak yurt dısındakı renault firmsını aradım fıyatını sordum hicbir değişiklik yapılmamış.

Bu ve bunun gibi yabancı firmaların kendi ülkelerinde yapmadığı sahtekarlığı çok rahat Türkiye'de yapılabiliyor bende buna kızıyorum.

Herkez duysun bilsin istedim arkadaşlar.​

downahar

Üyecik
61.000 TL ye clio ya veren adamın pikologa görünmesi lazım..

stat counter