Renault en ucuz otoyu üretecek!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

AliA

Guru
Onursal Üye

Renault, Nissan Motor ve Hintli Bajaj Auto'nun 2012'de Hindistan'da yeni bir ucuz otomobil üretimine başlayacağı duyuruldu. Renault Nissan CEO'su Carlos Ghosn otomobilin, 2 bin dolara satılan Nano'dan da uygun fiyatlı olacağı ifade edildi. General Motors, Ford ve Toyota da gelecek yıldan itibaren Hindistan pazarına yönelik küçük otomobilleri piyasaya sürmeyi planlıyor.

KAYNAK

spybot

Guru
Onursal Üye
kaza olunca o aracın içinden sağ çıkacazmı bari..:D

GKHNCKR

Profesör
Bu arabalarla yanından tır geçse şerit değiştirirsin sanırım...

spybot

Guru
Onursal Üye
Bisiklet niyetine süreriz bizde artık:D

googlog

Profesör
Yanından hızlı bir araba geçince uçanlardan olacak galiba :)

Handikap

Profesör
Ben haberi yanlış okudum sanırım...
General Motors, Ford ve Toyota da gelecek yıldan itibaren Hindistan pazarına yönelik küçük otomobilleri piyasaya sürmeyi planlıyor.
Türk pazarına yönelik değil, zaten bize gelen kadar vergilerle fiyatı gayet artar...

özgür deniz

Asistan
reno zaten en ucuz arabayı üretmişti ama ederinin 9-10 katına sattıyordu...

symbolden bahsediyorum bende aldım herif marşbiyel çıtası koymamış bagaja aydınlatma koymamış bende ötv bitiyor aman aman telaşesiyle katalogdan dünya markası reno aldım iyi mi?

neyse konuya dönersek daha önce de çin ve benzeri kalabalık ülkeler için mini mini tabut tabut araçlar yapıldı. bunlarda herşey eksik oluyor. torpido gözü olmayan bir araç düşünebiliyor musunuz. yani abs klima filan geçin bunları.yine de o araçların ülkemiz için satış fiyatları ortalama 9-10 bin gayme civarını buldu. (saol vergi sistemi bu sefer ölümden kurtardın)

stat counter