Samsung arayüzünü değiştirebilir miyiz?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

pikkup

Asistan
Arkadaşlar kilit ekranın da kim mesaj atmış göremiyorum, one ui arayüzü yerine eskini getirebilir miyim veya kilit ekranı değişse sadece o da olur.

@ardagrbz

Doçent
Arkadaşlar kilit ekranın da kim mesaj atmış göremiyorum, one ui arayüzü yerine eskini getirebilir miyim veya kilit ekranı değişse sadece o da olur.
Bu ayarlarla yapılabilir aslında bende one 'yi kullanıyorum ama mesajlar geliyor. Ama tekrardan tuochwiz ve experienceye geri dönmek mümkün değil(en azından benim bildiğim kadarıyla).

pikkup

Asistan
Aslında iki sorunum var.ilki sms dışında ekran kapalıyken gelen bildirimler ekranı uyandırmıyor. İkinci sorunum instagram da takip isteği geldiğinde bildirim gelmiyor biri mesaj atınca sadece titriyor ses gelmiyor ( instagram)

@ardagrbz

Doçent
Aslında iki sorunum var.ilki sms dışında ekran kapalıyken gelen bildirimler ekranı uyandırmıyor. İkinci sorunum instagram da takip isteği geldiğinde bildirim gelmiyor biri mesaj atınca sadece titriyor ses gelmiyor ( instagram)
Screenshot_20190504-104955_Settings.jpg

İlk önce bunun açık olup olmadığına bak. Daha sonra bildirimler diye ayarlarda arat ve orda seçenekler var sadece kilit ekranı veya kilit ekranında gösterme diye bir dene. En olmadı s veya note serisi ise edge aydınlatma kullan. Ama sanki benimde edge aydınlatma açık değişken bildirim gelince ekran açılmıyordu tam olarak bilmiyorum.

stat counter