Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

r321

Üyecik
Arkadaşlar telefonuma hard reset attım bazı sorunlardan dolayı. Cihaz açıldıktan sonra şifremi çiziyorum ve ekrana kilit resmi geliyor ve dönüyor. En az 30-40 saniye böyle geçiyor ve sonra telefon başlatılıyor diye biraz daha bekletiyor. Yani yeniden başlatmam nerden baksanız 1-2 dk sürüyor. Bu sorun neyden kaynaklanır acaba

04İbrahim04

Asistan
İşlemi yaptım, 3-4 kez tekrarladım. Yüzde14 den sonra hızlı bir düşüş olurken bu sefer yüzde 6-7 den sonra hızlı düşüş oldu. Yani bi nebze düzeldi gibi. Sonra yine deneyeceğim.
Öyle hızlı düşüşler olduysa kalibre olmuş demektir benim bildiğim ama hala devam ediyorsa sorunn servise ver

cmlsn

Asistan
merhaba galaxy store dan uygulama indirme ya da güncelleme de problem yaşayan var mı
ben ikisini de yapamıyorum

yavuz2424

Üyecik
merhaba galaxy store dan uygulama indirme ya da güncelleme de problem yaşayan var mı
ben ikisini de yapamıyorum
Evet açılmıyor güncelleme var diyor güncellenmiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ön belleği sildim güncelleme başladı fakat 1.56 mb de durdu ve hata veriyor

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar, S8 plus almayı planlıyorum,

sizce şuan bu telefon alınır mı 3200 TL sıfır fiyata ?

Özellikle ön kamerası ve 2 nesil öncesi olduğu için bu fiyata fikirlerinizi almayı düşünüyorum.
kamera modülleri aynı olduğu için s8 kulanıcılarından da fikir almayı düşünüyorum.

BALAXIS

Asistan
Merhaba arkadaşlar, S8 plus almayı planlıyorum,

sizce şuan bu telefon alınır mı 3200 TL sıfır fiyata ?

Özellikle ön kamerası ve 2 nesil öncesi olduğu için bu fiyata fikirlerinizi almayı düşünüyorum.
kamera modülleri aynı olduğu için s8 kulanıcılarından da fikir almayı düşünüyorum.
O fiyata baska telefon bak guncelleme isi bitti s8de hem samsung yeni guncellemelerle telefon kamera ve video ozelligini guzellestircegine kotulestiriyor ben s8 ilk çıktığında almistim android 7 iken daha iyi resim ve video çekiyordum ayni performans suan yok

stat counter