SDN Monster Notebook Kullanıcıları Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Utkuversus

Egemenlik Kayıtsız Şartsız Milletindir!
Yönetici
Moderatör
SDN Monster Notebook Kullanıcıları Klübü'ne hoş geldiniz!
Bu konu altında SDN Forum kullanıcılarından Monster Notebook kullananlar toplanıyor.

Başlayalım o zaman.

Ben Tupar T5 V19.1 kullanıyorum. 1 gün önce satın aldım. İlk izlenimim olarak;
-Cihazın tasarımı sade ve güzel.
-Performansı çok iyi.
-Ekran kalitesi çok iyi, IPS olması çok hoş.
-Oyuncu Laptopları genelde ısınır, ağır yükte İşlemci için en fazla 85, GPU için 80 derece seviyesini gördüm. Sabit kullanımda soğutucu faydalı olabilir.
-Klavyesi hoşuma gitti.
-3 USB-A noktası bir adette USB-C noktası var. Keşke bir adet daha USB-A olsaymış.

Marka gerçekten satış aşamasında çok ilgili. Ürünü mğazadan teslim aldım. 20-25 dakika içinde hazırladılar. Zorluk çıkarmadılar. Servisi konusunda çok olumlu yorumlar var. Benim gözümde Garanti konusunda bir Monster, iki Dell. Umarım değişmez :).

İyi Forumlar dilerim :).
72969

72970

72971

72972

takticiadam

Asistan
Keşke ben açsaydım bu konuyu bende kullanıyorum. Neyse hadi bende bilgisayarımı tanıtıyım.

Monster abra a5 v12.2.1 kullanıyorum.

bilgisayar kendini yakıyor klavyeye dokunulmuyor okadar sıcakki klavye sol tarafı çatlamış ekranın sağ tarafı da çatlamış ayrıca linuxdanda nefret ediyor pili hemen bitiyor klavye tuşlarının çoğu bozuldu tıklaya tıklaya bazılarının mürekkebi çıkmış RGB klavyesi pilini harcamaktan başka bi işe yaramıyor.

düzenleme: bilgisayar çıktığı anda driverlerini sitesine yüklüyorlar bir dahada güncellemiyorlar driveri bug çıkmadıkça Sound blaster 5 çıkmış bize zorla Sound blaster 3 kullandırtıyolar

düzenleme2: sol tarafında şu monitörü ileri geri çevirmemizi sağlayan şey çatlamış

Not: 2.5 yıldır monster notebook kullanıyorum. garanti bitti bitecek

GatsuX

Doçent
Monster bilgisiyarım yok ama birşey sorucam o klavye yeri dar mı yoksa banamı öyle geldi (kasa yeri yani)

Utkuversus

Yönetici
Moderatör
Keşke ben açsaydım bu konuyu bende kullanıyorum. Neyse hadi bende bilgisayarımı tanıtıyım.

bilgisayar kendini yakıyor klavyeye dokunulmuyor okadar sıcakki klavye sol tarafı çatlamış ekranın sağ tarafı da çatlamış ayrıca linuxdanda nefret ediyor pili hemen bitiyor klavye tuşlarının çoğu bozuldu tıklaya tıklaya bazılarının mürekkebi çıkmış RGB klavyesi pilini harcamaktan başka bi işe yaramıyor.

düzenleme: bilgisayar çıktığı anda driverlerini sitesine yüklüyorlar bir dahada güncellemiyorlar driveri bug çıkmadıkça Sound blaster 5 çıkmış bize zorla Sound blaster 3 kullandırtıyolar

düzenleme2: sol tarafında şu monitörü ileri geri çevirmemizi sağlayan şey çatlamış

Servise neden göndermediniz?

Utkuversus

Yönetici
Moderatör
Bilmiyorum ya üşeniyorum bir kere camı kırılmıştı ekstra ücret falan almışlardı, bazenleri internetten bakıyorum kullanıcı hatası diye bazı ürünleri garantiye almıyorlarmış falan filan
Monster servisi bence Türkiyedeki en iyi servis dediğim gibi.
Camı kırarsanız tabii ki de ekstra ücret alacaklar. Üşeniyorsanız markayı kötülemek olmaz. Varsa bir sorunu ürünün garantiye verin. Biz zaten hep diyoruz arıza olasılığı bu markada biraz daha fazla ama servislerinin çok çok iyi olması bu kusuru kat kat kapatıyor.

Usain

Freedom
Yönetici
Mod. Adayı

Elektrikli süpürgeyi fan kısmına tut bakalım. Tozlar keçeleşmiştir yılların ardından.

Van Dijk

Üyecik
Hayırlı olsun çok güzel bir bilgisayar. Güzel günlerde sıkıntısız kullanın. Bende Monster yerine omen tercih etmiştim yakında kendi çapımda bir inceleme yayınlayabilirim.

Usain

Freedom
Yönetici
Mod. Adayı
Hayırlı olsun çok güzel bir bilgisayar. Güzel günlerde sıkıntısız kullanın. Bende Monster yerine omen tercih etmiştim yakında kendi çapımda bir inceleme yayınlayabilirim.
Omen gereksiz pahalı değil mi? Bugün Teknosa'da 1050 ti olan modelini 10.000 liraya gördüm.

Van Dijk

Üyecik
Omen gereksiz pahalı değil mi? Bugün Teknosa'da 1050 ti olan modelini 10.000 liraya gördüm.
Ben 5300 liraya almıştım ve aldığım model bence pahalı değil, diğer modelleri hakkında bir bilgim yok açıkçası.

Umut YAZGAN

Güvenlik & Linux & Grafik
Yönetici
Moderatör
Kullanıcısı değilim fakat makinemi yenilemeyi düşünüyorum, bunun tercihini Monster'den yana yapabilirim takibimde bu yüzden.
Güzel günlerde kullanmanı dilerim... :)

stat counter