SDN'de kaç kişi sigara içiyor?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

SDN'de kaç kişi sigara içiyor?

• Kullanılan toplam oy
    41

Sigara içenlere saygım sonsuz, sigaraya ise nefretim. Bu kadar iğrenç kokan, bu kadar sağlığa tehdit olan ve cebe de zarar veren bir illet olamaz.

Tek tahammülüm olmayan kısım ise sigara içtiğini bahane ederek sokağa tükürenler. Hepsine tek tek ders verilmesi gerek...

BHA

Hasta Siempre, Comandante!
Yönetici
Mod. Adayı
Sigara bağımlılığım hiç bir zaman olmadı, şükürler olsun

Death Mark

Don't Give Up
Yönetici
Moderatör
İçmem, tavsiye de etmiyorum. Dertleri, sıkıntıları sigara çözüp veya erteletmiyor. Başınıza başka bir bela açmış oluyorsunuz.

Dert, sıkıntı olayı ayrı. Zaten o mantıkla içen, bilerek kendisine zarar vermek için içer. Çok çok nadir, bazen bir canın çeker yakarsın. Ben 1 paketi 1 yılda bitiririm şeklinde içiyorum. Bazen ayda 1, bazen 3 - 4 ayda bir canım çekerse. Paket karşımda durur; ama hiç içesim gelmez. Buna da içiyor denilir mi bilmiyorum. O bakımdan 2'nci ve 3'üncü şıklar arasında dolanıyorum.

Yılda yaklaşık 3500 tl’yi duman etmek salaklıktır...
Üstelik sağlığını kaybederek...
Başkalarının sağlığını tehdit ederek...
Çevreye rahatsızlık vererek...
Leş gibi kokarak...

Sigara güzellemesi yapanlar sadece bağımlılıklarına zayıf iradelerine bahane arayarak psikolojik olarak kendini rahatlatma çabasına girenlerdir...

Anne-baba sigara içiyorsa çocuklar da yatkın oluyor. O yüzden bence kendine acımayan çocuğuna acısın.

küresel ısınma ile tütün de tarih olucakm içerdim bıraktım rahmetlinin dediği doğru...

Yılda yaklaşık 3500 tl’yi duman etmek salaklıktır...
Üstelik sağlığını kaybederek...
Başkalarının sağlığını tehdit ederek...
Çevreye rahatsızlık vererek...
Leş gibi kokarak...

Sigara güzellemesi yapanlar sadece bağımlılıklarına zayıf iradelerine bahane arayarak psikolojik olarak kendini rahatlatma çabasına girenlerdir...
Sana ne? Belki ben yaşadığım hayattan memnun değilim. Belki erkenden ölmek istiyorum. Belki kendimle birlikte çevremdeki insanlara da zarar vermek istiyorum. Bir bıkmadınız insanları kategorize etmekten. İçen içer size ne.

İnsanlara verdiğin değer yukarıda.
---------
İnsanların haklarına verdiğin değer aşağıda.

Tutarsızlığın çok hoş bir seviyede. Sığ ve düşüncesizce.
Kendim de dahil hiçbir insana değer vermiyorum. Konuyla alakasız saçma sapan yorum yazanlara gıcık kapıyorum sadece. İçen içer size ne ben sana sen sigara içiyorsun sen salaksın desem hoşuna mı gidecek yani?

Son düzenleme:
İçenlere neden hakaret ediliyor? Burada bu tür konuşmalar açılsın diye anket yapmadım. Sadece forumdaki içen içmeyen oranı olarak güzel bir istatistik olabilir diye düşündüm. Bu bakımdan @Elbruz46 arkadaşın sözü ve az buçuk aşağılayıcı söylemi hoş değil. Üslûba dikkat edelim. İçen içer, içmeyen içmez, kime ne? Kimse kimseye karşı sorumlu değil. Birbirimize karşı saygılı olalım.

Son düzenleme:
Üslup gerçekten çok önemli; öyle büyüklenip dururken Allah bir vurur, ondan sonra Hanya'yı Konya'yı görür insan.

SONG JOONG KI

Koreli Reyiz
Yönetici
Moderatör
Asla merakım olmadı. İçenlere saygı duyuyorum ama asla kendi elimle kendimi zehirlemek bana mantıklı gelmemekte

Dea

Profesör
Benim Şahsi Fikrim Her Zaman Dediğim Gibi Sigara Zengin İnsanlar İçindir

lgsever

Profesör
Sigara içenlere saygım sonsuz, sigaraya ise nefretim. Bu kadar iğrenç kokan, bu kadar sağlığa tehdit olan ve cebe de zarar veren bir illet olamaz.

Tek tahammülüm olmayan kısım ise sigara içtiğini bahane ederek sokağa tükürenler. Hepsine tek tek ders verilmesi gerek...
Ben içenlere değil de durakta (özellikle durakta tüm öğrencilerin toplandığı yerde, güya açık hava) bilet sırasında falan yani insanların yoğunlukta olduğu yerde içenlere de saygı duymuyorum.Japonya da nasıl millet bir başkasını zehirlememek için küçük kabinlerde zıkkımlanıyor.Çok ayar oluyorum sigarasını boynunda, ağzında veya burun deliğinde falan söndüresim geliyor. Bir daha yerde boş paket gorse bile kafasını çevirsin diye .

---- Mesajlar birleştirildi ----

İçenlere neden hakaret ediliyor? Burada bu tür konuşmalar açılsın diye anket yapmadım. Sadece forumdaki içen içmeyen oranı olarak güzel bir istatistik olabilir diye düşündüm. Bu bakımdan @Elbruz46 arkadaşın sözü ve az buçuk aşağılayıcı söylemi hoş değil. Üslûba dikkat edelim. İçen içer, içmeyen içmez, kime ne? Kimse kimseye karşı sorumlu değil. Birbirimize karşı saygılı olalım.
Alakası yok sigara gibi zibilyon içinde tane zehir barındıran sadece kendine ve etrafındakilere zarar veren para israfı olan en azından içiliyorsa bile üretiminde halkımızın kazancı olmayan saçma bir şeyi kullananlara irade zayifliklarına yenilip kullandıkları için üslubumda saygı göstermek zorunda değilim.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Belki kendimle birlikte çevremdeki insanlara da zarar vermek istiyorum.
Bu bile senin hastalıklı bir düşünce yapısına sahip olduğunu gösteriyor
Felsefede şöyle bir şey var.

"Bilen insan kötülük yapmaz."

Bile bile kötülük yapan zaten psikopattır. Seçimini yap cahil misin psikopat mı ?

Son düzenleme:
Sigaraya başlayanlar bugün çok dertliyim bir tek atayım diyerek başlamıyor.Bir çoğu istemsiz başlıyor...

Bu bile senin hastalıklı bir düşünce yapısına sahip olduğunu gösteriyor
Felsefede şöyle bir şey var.

"Bilen insan kötülük yapmaz."

Bile bile kötülük yapan zaten psikopattır. Seçimini yap cahil misin psikopat mı ?
Toplumun delirttiği bir malım. Fakat konu ben değilim. Konu sigara içenlerin kategorize edilmesi.

Son düzenleme:
stat counter