Seçime Bir Gün Kala İyi Bakın İyi Düşünün.

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kmurat

Dekan
Muharrem İnce bey Lise'de Fizik öğretmeniymiş. Nano teknolojiden, Kuantum fiziğine kadar her şeyi bilir kendisi.

MoMoLa

Asistan
Oyumu İnce’ye verdim. Sadece bir şey istiyorum: Hukuk devleti, gerisi zaten gelir.

MoMoLa

Asistan
Diploma ile ilgili olarak tutuklu gazeteci Nazlı Ilıcak açıklama yapmıştı. Sanırım 3 yıllık üni mezunu ve askerliği asteğmen olarak yapabiliyor. Fakat cb olabilmek için 4 yıllık üni yani fakülte bitirmek lazım.

kmurat

Dekan
Yarın akşam kafanızdaki tüm sorular yanıt bulacak. Canınızı sıkmayın.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Diploma ile ilgili olarak tutuklu gazeteci Nazlı Ilıcak açıklama yapmıştı. Sanırım 3 yıllık üni mezunu ve askerliği asteğmen olarak yapabiliyor. Fakat cb olabilmek için 4 yıllık üni yani fakülte bitirmek lazım.
Adam önce Büyük Belediye Başkanı, sonra Başbakan ve sonunda Cumhurbaşkanı olmuş işte. Olamaz diye bir şey nereden çıkıyor? Halkın iradesini kabullenemiyorsunuz. Sizin sorununuz bu.

Son düzenleme:

Blue Stack

Doçent
Olan oldu, düşünen düşündü taşındı bile. Vatanımız için hayırlı, güzel olan sonuç sandıktan çıksın inşallah.

MoMoLa

Asistan
Yarın akşam kafanızdaki tüm sorular yanıt bulacak. Canınızı sıkmayın.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Adam önce Büyük Belediye Başkanı, sonra Başbakan ve sonunda Cumhurbaşkanı olmuş işte. Olamaz diye bir şey nereden çıkıyor? Halkın iradesini kabullenemiyorsunuz. Sizin sorununuz bu.
Yasal olarak engel varsa halkın iradesine mi bakılır? Ecevit cb olabilir miydi?

lgsever

Profesör
Ya şu diploma meselesini niye bu kadar takıyonuz ki alın bakın işte.

images.jpeg

@Görkem Say

mapavrili

Doçent
Sizler Erdoğan'ın diplomasını bırakın da aslında bence, incenin pisikotekniğe, pisikoloğa yani bu işlere her kim bakıyorsa falan girmesi lazım bence, Allah göstermesin kazara seçilir falan ..Adam strese falan hiç gelmiyor o nasıl bir küfür etmektir yahu, o nasıl bir ruh halidir ki o küçücük çocuğu sahneden itiyorsun, arkadaşlar süslü laflara kanıp aldanmayın, ben 1970 doğumluyum inanın bu tip siyasetçileri çok gördüm bu ülkede..

Sizler Erdoğan'ın diplomasını bırakın da aslında bence, incenin pisikotekniğe, pisikoloğa yani bu işlere her kim bakıyorsa falan girmesi lazım bence, Allah göstermesin kazara seçilir falan ..Adam strese falan hiç gelmiyor o nasıl bir küfür etmektir yahu, o nasıl bir ruh halidir ki o küçücük çocuğu sahneden itiyorsun, arkadaşlar süslü laflara kanıp aldanmayın, ben 1970 doğumluyum inanın bu tip siyasetçileri çok gördüm bu ülkede..
Aldanmak sizin ve sizin desteklediklerinizin özelliğidir. FETÖ, PKK, Obama, Merkel diye gider. :D :D

|SeYYaH|

Rektör
@lgsever yarın bu saatlerde herşey belli olacak. Bakalım bu millet sizin diploma vb. fuzuli, gereksiz ve absürd yaygaralarınıza prim verecek mi, yoksa çeyrek asırdır yaptığı gibi ülkesinin kaderini ehil ellere mi teslim edecek, göreceğiz.

Şimdi sizlere şu duamı sunuyorum, mertçe amin diyebilirseniz bilin ki aramızda hiçbir fark ya da sorun kalmayacak. :)

"Allahım!
Yarın yapılacak seçimlerde güzel ülkemiz için en hayırlı olacak olanın, en yararlı olacak olanın kazanmasını nasip eyle."

Ve tabii ki bu duaya Murat Burç, Sucrofe, Confi ve diğer muhalif arkadaşlarımızı da amin demeye davet ediyorum.

Son düzenleme:

chemical

Asistan
Bizim yeni yetmeler süslü laflara bayılıyor ne yazıkki. Adam açıktan HDP yi kolluyor, yardımcım yapacağım diyor, hapishanede olmaması gerekir diyor, daha saymaya bile lüzum görmediğim onlarca şeyi var, soruyorsun kime vereceksin oyunu diye Muharrem İnce diyor adam. Derdi tasası olmayan gitsin versin oyunu Muharrem İnceye. Ama bu ülkeye yatırım istiyorsan oyunun rengi belli. Konuyu uzatmadan ünlü şair Muharrem İncenin o güzel dizeleriyle başbaşa bırakıyorum sizi.

1529652799-090b52.jpg

canshn

Asistan
Yenilige acik, sorgulayan bir genclik olmadığından bosuna dil dökmüşsünüz yinede elinize saglik. Guzel bi konu :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
stat counter