Selam Dükuman Dosyasını acamıyorum.

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

0ReiS0

Dekan
Onursal Üye
Selam arkadaşlar Elimde düküman olarak hazırlanmıs bitane dosya var ben bu dosyayı bi türlü acamadım hangi programla yazılmıs bulamadım bu konuda yardımlarınızı bekliyorum şimdiden shiftdelete ailesine sevgi ve saygılarımı arz ediyorum.

Dosya bu arkadşalar lütfen acil lazım.

http://rapidshare.com/files/128154837/dcheck.azt.html

Bende bu Sekilde Acılıyor Microsoft excel le acmaya calıstığım zaman.

http://www.hizliresim.com/2008/7/8/3130.jpg

Yeni Foruma Üye Oldum Belkİ bu yüzden Çoğu arkadşamız Bana güvenmez diye Güvence acısından Bu Sekilde bi Resim Cektim Yardımlarınızı Bekliyorum.

Güvence

http://www.hizliresim.com/2008/7/8/3214.jpg

souris46

Profesör
hımm bence mahşerin atlıları gelecek bu konuya ben açıkcası dosyayı indirmeye yanaşmadım ilk mesaj sorun lu bir dsya var açamıyorum ve dosya uploadı güvenemedim bakalım ne olacak ;)

Muhtemelen virüs çıkacak tabi bence ;)

çıkmazsa forumda görüşürüz seninle iyi eğlenceler

0ReiS0

Dekan
Onursal Üye
souris46 dedi ki:
hımm bence mahşerin atlıları gelecek bu konuya ben açıkcası dosyayı indirmeye yanaşmadım ilk mesaj sorun lu bir dsya var açamıyorum ve dosya uploadı güvenemedim bakalım ne olacak ;)

Muhtemelen virüs çıkacak tabi bence ;)

çıkmazsa forumda görüşürüz seninle iyi eğlenceler

BildiğiN Kişilerden deyilim Bi ÇoK Ünlü Forumda paylaşmısısm bu konuyu ve halen çözümünü bulamadım gerekirse özel bilgilerimi bile vere bilirim sevgiler kardeş her biberi acı görmemek lazım.

souris46

Profesör
hım ok o zaman resme baktım

önyargım için kusura bakma neticede her gün binlerce bu tarz tehditle karşı karşıyayız dikkat lazım kişisel algılama.

dosyana gelince uzantısı azt gibi birşey gördüm yine indirmedim o ayrı :D pdf dosyası veya open ofice dosya sistemlerinden birinde yazılmış olabilir denedin mi hiç ???

open office dosyaları bildiğim kadarıyla nomral office de açılmıyor ama open office ms office dosyaalrını destekliyor bir kontrol et bakalım tabi ettiysen yazarsan sevinirim bakalım çaresini arayalım

NOT : EİNSTEİN DEMİŞKİ ; BİR İNSANIN ÖN YARGISINI PARÇALAMAK ATOMU PARÇALAMAKDAN ZORDUR ;)

0ReiS0

Dekan
Onursal Üye
souris46 dedi ki:
hım ok o zaman resme baktım

önyargım için kusura bakma neticede her gün binlerce bu tarz tehditle karşı karşıyayız dikkat lazım kişisel algılama.

dosyana gelince uzantısı azt gibi birşey gördüm yine indirmedim o ayrı :D pdf dosyası veya open ofice dosya sistemlerinden birinde yazılmış olabilir denedin mi hiç ???

open office dosyaları bildiğim kadarıyla nomral office de açılmıyor ama open office ms office dosyaalrını destekliyor bir kontrol et bakalım tabi ettiysen yazarsan sevinirim bakalım çaresini arayalım

NOT : EİNSTEİN DEMİŞKİ ; BİR İNSANIN ÖN YARGISINI PARÇALAMAK ATOMU PARÇALAMAKDAN ZORDUR ;)

Open Office denedim Microsofttun bütün sürümlerini denedim zaten orda reismde beli oluyor bide su keilde bi resim cektim özeliklerini azt yazıyor

http://www.hizliresim.com/2008/7/8/3230.jpg

souris46

Profesör
bir program veya bir oyunun sistem dosyası olmasın ???

0ReiS0

Dekan
Onursal Üye
souris46 dedi ki:
bir program veya bir oyunun sistem dosyası olmasın ???

Bu dosya akınsoftun Dosyası Yani Su sekilde içindeki bilgiler yasak site listesi içinden cıkarmam gereken bi çok site var bu yüzden çaba sarfediyorum.

souris46

Profesör
program vasıtasıyla açılır o dosya %100 ona göre yapılmıştır neticede herkesin müdahale edebilceği bir internet cafe güvenlik yazılıının kime faydası var bence sen ana bilgisayarı ele geçirmeye çalış daha kolay :D iyi eğlenceler ;)

0ReiS0

Dekan
Onursal Üye
souris46 dedi ki:
program vasıtasıyla açılır o dosya %100 ona göre yapılmıştır neticede herkesin müdahale edebilceği bir internet cafe güvenlik yazılıının kime faydası var bence sen ana bilgisayarı ele geçirmeye çalış daha kolay :D iyi eğlenceler ;)
bunu Bi Sekilde Açamazmıyım Bu konuda biraz daha yardımcı olursanız.

souris46

Profesör
malesef güvenlik için bir program kurmuşlar oraya ve engelleme yapmışlar onlara haksızlık yamış oluruz çözüm yolunu söylersek ki şöyle birşey varsayalım ben sana çözümü söyledim illegal yoldan programı indirdin kurdun açtın dosyayı attın aynı yere girdin program demiyecek mi kardeş bu dosya doğruda bunun şifresini girmeden açamazsın ;)

- tamam kamil abi geliyorum

-pardon gitmeliyim adı bilinmeyen gacılar bekliyormuş :D

0ReiS0

Dekan
Onursal Üye
Peki Kardeşim Gösterdiğin İlgiden Dolayı Sana tşk ederim ama biz genede özelden görüşelim:)

souris46

Profesör
0ReiS0 dedi ki:
Peki Kardeşim Gösterdiğin İlgiden Dolayı Sana tşk ederim ama biz genede özelden görüşelim:)
Özelden de olsa adamlar güvenlik yapmış çözüme yönelik açıklama yapmayacağım ki varmı bilmiyorum o ayrı :D arşatırmam lazım ama ben yinede burada söyleyeyim özelden de olsa vermem malesef ama microsoft ile ilgili birşey sor anında ö.m hahaha :D :D :D :D :D

0ReiS0

Dekan
Onursal Üye
Microsofta karşı Alarjinmi Var:p

0ReiS0

Dekan
Onursal Üye
souris46 dedi ki:
0ReiS0 dedi ki:
Özelden de olsa adamlar güvenlik yapmış çözüme yönelik açıklama yapmayacağım ki varmı bilmiyorum o ayrı :D arşatırmam lazım ama ben yinede burada söyleyeyim özelden de olsa vermem malesef ama microsoft ile ilgili birşey sor anında ö.m hahaha :D :D :D :D :D
Microsoft Hakında Baya bi geniŞ bi Bilgi Var Söle bi soru sorayım umarım Derdime Çare Olursun

Ana Pc ye Office 2007 Enterprise TR yüklüyorum yükledikten Sonra Msnden kimseye dosya yolluyamıyorum vede alamıyorum Çünkü msn Kapatıyor ama Office 2007 Enterprise TR Kaldırdığım Zaman bu sorun kakmış Oluyor bu konuda nasıl yardımcı ola bilirsin.

stat counter