Senenin ilk elması Motorola'dan

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


mila12

Dekan
Onursal Üye
Katılım
5 Kas 2007
Mesajlar
9,525
Puanları
48


Motorola, özel yapım lüks cep telefonu tasarımcısı Alexander Amosu ile birlikte ürettiği dünyanın ilk altın ve elmas Bluetooth kulaklığı Diamond MOTOPURE H12'yi kullanıcıların beğenisine sunuyor.


Lüks tüketim beklentilerini tam anlamıyla karşılamaya yönelik olarak sınırlı sayıda üretilen Diamond MOTOPURE H12’yi, 18 ayar altın ve toplam 3,47 karatlık, mükemmel kesimli 180 elmas süslüyor. Özel siparişle satın alınabilen kulaklığın, 18 ayar beyaz veya sarı altının yanı sıra beyaz, pembe veya siyah elmas seçenekleri de bulunuyor.

4.000 ve 6000 Sterlin’lik iki ayrı versiyon olarak hazırlanan Diamond MOTOPURE H12, yalnızca Selfridges (Londra/Manchester) ve Harvey Nichols (Londra) mağazalarında bulunuyor.

Üstün teknik özellikleri seçkin bir moda anlayışıyla harmanlayan Diamond MOTOPURE H12 aynı zamanda, Motorola’nın arka plan gürültüsünü ortadan kaldırarak temiz ve net bir konuşma yapmaya olanak tanıyan CrystalTalk teknolojisini ilk kullanan kulaklık olarak da dikkat çekiyor.

Şu ana kadar yalnızca 100 adet üretilen bu özel kulaklık, yeni yılda da pek çok kişinin sahip olmayı beklediği bir arzu nesnesi olma iddiası taşıyor.

Alexander Amosu, işbirliği ile ilgili olarak “Tasarımları bizim stil ve kalite anlayışımızla benzerlik taşıyan Motorola ile bu projede birlikte çalışmak bizi oldukça heyecanlandırdı” açıklamasını yaparken Motorola Pazarlama Müdürü James King ise “Motorola ürünleri yıllardır stil ve moda açısından gelinen son noktayı temsil etmiştir. Şimdi ise Diamond MOTOPURE ile yeni bir açılım sağladığımıza inanıyoruz.” dedi.

Kaynak:http://teknolatte.mynet.com/[email protected]=2140&@@=MDcxMjIy
 

amesfa

Dekan
Onursal Üye
Katılım
10 Eyl 2007
Mesajlar
9,925
Puanları
48
4.000 ve 6000 Sterlin’lik iki ayrı versiyon
Vaybe.
 

titanyum

Profesör
Katılım
17 Nis 2006
Mesajlar
3,811
Puanları
38
garantisi varmıymış üstünden elmas falan düşer çalınır mazallah gider onca para :D
 
Üst
stat counter