Shifdelete Sizce Aylık Trafiği ne kadar?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Hakan DAMAR

Üyecik
Yaw adam açıklamış işte 5/10TB BW var diyor. Nereden aklınıza geliyor böyle sorular anlamıyorum. :D Yok ne kadar BW yiyor bunun DB'si kaç GB. :) Bırakında bunu sitenin sistemcisi düşünsün.

İlla şaşırmak istiyorsanız Live Messenger'ın günlük hit'i 330+ Milyon. Aylığı geçtim anlık BW kullanımını bir internette araştırın bu bilgi sizin uzun bir süre şaşkın kalmanızı sağlayabilir. :D

Pesimistyle!

Profesör
Yaw adam açıklamış işte 5/10TB BW var diyor. Nereden aklınıza geliyor böyle sorular anlamıyorum. :D Yok ne kadar BW yiyor bunun DB'si kaç GB. :) Bırakında bunu sitenin sistemcisi düşünsün.

İlla şaşırmak istiyorsanız Live Messenger'ın günlük hit'i 330+ Milyon. Aylığı geçtim anlık BW kullanımını bir internette araştırın bu bilgi sizin uzun bir süre şaşkın kalmanızı sağlayabilir. :D
:yes:

mei

Profesör
backup işleri baya zahmetli olmalı :) çelikten de sinirleriniz olması lazım

bu site bnormal bir hosting account'u kullanmadığına göre. Kendi sunucu vardır. Kendi sunucunda back up hiç zahmetli değidlir. Direk sunucu üzerinden yedeklersin :)

Elbruz46

Rektör
Yasaklı
Açıklayabiliriz arkadaşlar, bunda sorun yok sanırım. 3 sunucumuz var. Bunlardan 2'si Türkiye'de ancak birinde testler ve kurulumlar devam ediyor ve henüz kullanımda değil. Diğer sunucunun ne kadar bant genişliği yediğini bilmiyorum.

Ama Almanya'daki sunucumuz ayda 4 Terabyte veri trafiği yaşıyor.

Türkiye'dekini de siz hesap edin artık :)
Günlük 40 bin ve fazlası tekil ziyaretçi, yaklaşık 600 bin sayfa izlenimi diye devam ediyor ama bu rakamlar giderek artıyor. Şimdilik konuşmamak lazım :)

Bant genişliğinde de şöyle düşünün, bir eğitim videosu diyelim ki 5 MB.

Bunu bir günde bizim sitemizden 5 bin kez izliyorlar. Haber siteleri ve diğer forumlarda da yayıldığı zaman günde 100 bin kez izleniyor.

Sadece bir eğitim videosunun trafiği 500 GB civarında.

Bu rakamlar bence çok iyi ;)
bant genişliği konusunda son 3 ayda iki kat artma oldu arkadaşlar :(

3 tane açıklama yapılmış...
Hala yorumlara bakmadan tahmin yapmaya çalışıyorsunuz
:mrgreen: :w00t: :mrgreen: :w00t: :mrgreen::mrgreen: :w00t::w00t: :mrgreen::mrgreen: :w00t::w00t: :mrgreen:

spybot

Guru
Onursal Üye
Forum 11 bin ziyaretçiyi gün felç olmuştu ya..:D

h2ocukluegg

Asistan
ya bakın troy ne dedi. 4 tb var dedi. kimse diğer yorum sayfalaını okumuyor. troy en iyisi sen bu konunun birinci sayfasına yaz ya da www.bw.shiftdelete.net diye bi sayfa aç herkes baksın oradan:D

onaryo

Doçent
3 tane açıklama yapılmış...
Hala yorumlara bakmadan tahmin yapmaya çalışıyorsunuz
:mrgreen: :w00t: :mrgreen: :w00t: :mrgreen::mrgreen: :w00t::w00t: :mrgreen::mrgreen: :w00t::w00t: :mrgreen:
Bakın ne diyor adam.. ::dirol:

keslok

Asistan
Yaaw herkez bir şey yazmış kısacası troy paranın ...... ....... mu oluyo? :):)

karakule_66

Asistan
hocam daha siz ne gb ından bahsediyorsunuz? Şu an sdn en az 10 tb yiyodur.Adım gibi eminim isterse Troy açıklasın ne kadar haklı olduğumu görceksiniz.O kadar video var makaleler var +günlük kaç bin kişi giriyor haberiniz varmı daha 200 gb diyolar hahaha güldürmeyin beni:D

mei

Profesör
10 tb yemiyordur bundan emin ol ama 200 gb larda çok gülünç. günde 33 gb bw tüketse 1 tb yapar.

neet

Guru
Onursal Üye
İstanbul Trafiği halt etmiş yanında :)
kesin bir bilgi varmı cidden ?

erenberk

Reis
Onursal Üye
1 tanesi 2 yıl önce 4 tb ise şuan o 10 tb olmuştur 3 tane olduğuna göre ayda en az 20 tb yiyor demektir.... vaaaw beee:blink:

keyloger

Rektör
1 tanesi 2 yıl önce 4 tb ise şuan o 10 tb olmuştur 3 tane olduğuna göre ayda en az 20 tb yiyor demektir.... vaaaw beee:blink:
Şu anki sistem daha büyük diyeyim ben size... :) Ayrıntılı bilgim olmadığı için kesin yanıt veremiyorum ama 10tb bence de rahat rahat vardır. :)

stat counter