Shifdelete Sizce Aylık Trafiği ne kadar?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

REDFOKS

Kürşad'ın Kırkıncı Çerisi Ϝ ϓ ſ Ϟ
son durum nedir acaba merak ettim 2 sene önceki durumunu düşünürsek şu an 15 20 tb vardır.Troy ufak defek bir şeyler daha paylaşır belki.

uploader

Asistan
evet ben tahmin yürütmeyeceğim çünkü tüm tahmin yürütenlerin tahminler fos çıkıyor :D en fazla 500gb denilirken troy sadece almanya sunucusunun bw i 4 tb dedi ki iki sene öncesinden. şimdiki zamanı tahmin etmek çok güç... :)

UniDestek

Üyecik
alexa sırasına göre düşünürsek 200Gb falandır herhalde
ben de kendi sitemde 2GB kullanıyorum şimdilik (unidestek)

mustifanci

Asistan
2 sene önce tek serverinki 4 terebaytmış.3 server olsa şimdi en az 10 terebayttır.Bakalım açıklama gelecek mi?

Elbruz46

Rektör
Yasaklı
alexa sırasına göre düşünürsek 200Gb falandır herhalde
ben de kendi sitemde 2GB kullanıyorum şimdilik (unidestek)
Al işte yorum okumayan birisi daha :D

Arkadaşım 2 yıl önce sadece Almanyadaki sunucu 4 tb Türkiyedekini siz hesap edin denildi...
Ne 200 gb tı :D

mperk

Profesör
250-500tb arası anca keser
ilk defa 250tb diyorum hep gb kullandığımız için :D :D

keyloger

Rektör
Cem Yılmaz'ın gösteriye gelen insanların para hesabı yapması gibi, bizde oturduk TB hesabı yapıyoruz. :D

|BeyabaN|

Profesör
2 yıl önce bir sunucuda 4 tb trafik varsa şimdi ziyaret eden kişi sayısıda zamanla arttığı için sunucuların toplamı 100 tb a kadar varmıştır.

Mert Ahmet

Dekan
Troy o videolari hic 5mb gormedim bn :) 25-30 mb fln goruyorum: ) indiruyorum bn tekrar tekrar izliorum pcde trafik yapmiorum :)

thenorthstarr

Üyecik
evet üşenmedim can sıkıntısından bütün sayfaları tek tek okudum :)
maşallah diyorum çok büyük bir forum halini almış.başarılarınızın devamını dilerim. millet merakından soruyor işte kaç gb db bw var günlük kaç mesaj yazılıyor sitenin degeri nedir. vs. vs. boş sorular.adam düşünmüş yapmış bize sorgulamak yerine kullanmak düşer.şahsen ben yapamam ki kaç kişi böyle bişe yapıpta devam ettireebilir.kimse troy ne sıkıntılar çektin demiyor anca troy ne kadar kazanıyon diyor :) (örnek:avukata doktora vs ne kadar cok kaznıyon öğretmenede çok rahatsın yatarak para kazanıyon diyorlar işte üniversite orda git oku doktor avukat ögretmen ol derler :) ) sonuç olarak böyle bi site kurabiliyorsanız işte internet dünyası sizde kurun :) çok yazdım yine.yazınca çok yazıyom diye çok yorum yapmıyorum zaten neyse uzatmayım :)

kendi görüşümdür .

saygılar.

ikspi

Profesör
Burda Bir tartışma ortamı yarattım herhalde:D Sadece sizden tahminler istedim
Yaratmak fiilini dikkatli kullanmanızı tavsiye ederim.

Video dosyaları vs aynı sunucuda ise epey bi harcıyordur, > 250GB üstü diyebilirim

stat counter