Sizce hangisi?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

The Commander

Üyecik
2.el bu araba. İnsanlar bazı satıcıların yalanlarından ve eksperlerin oyunlarından bıktığı güvenmediği için sıfır almayı tercih edebiliyor. O yüzden edilebilir. Ve model yılı yüksek bir araba değil sonuçta. Bunu alana kötü yapmışsın demem, ben bunlarla uğraşmak istemiyorum megane vs alır geçerim diyenide mantıksız bulmam.

Mercedes'in C serilerinde Renault motoru kullanıldığını biliyorum, şu an değişti kendi motorlarını kullanıyorlar sanırım.

Leand

Profesör
2.el bu araba. İnsanlar bazı satıcıların yalanlarından ve eksperlerin oyunlarından bıktığı güvenmediği için sıfır almayı tercih edebiliyor. O yüzden edilebilir. Ve model yılı yüksek bir araba değil sonuçta. Bunu alana kötü yapmışsın demem, ben bunlarla uğraşmak istemiyorum megane vs alır geçerim diyenide mantıksız bulmam.

Mercedes'in C serilerinde Renault motoru kullanıldığını biliyorum, şu an değişti kendi motorlarını kullanıyorlar sanırım.
Mercedes artık kendi motorunumu kullanacak? Gerçi bugün bir yerde okudum 1.3 motor geliştirmesi var diyordu bir yorumcu mercedes ve reno'nun. Benim hoşuma gidende astra ve toyota corolla gerçi toyota çok boş deniyor boş kasası özellikle 2018 kasa, astra'da (2018) çok yakıyor mutlaka lpg ile gider onunda orta vade'de sorun çıkartma riski yüksek deniyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eskide olsa merso bir kendine çekiyor birde 50000km'de ama dediğiniz gibi 10 yıllık araba ve 50000km pek inandırıcı gelmiyor.

The Commander

Üyecik
Toyotalar sorunsuz arabalar falan densede bende ısınamıyorum. Orta seviye bir araç alsam tercihim insignia olabilirdi, çok hoş geliyor bana.

Leand

Profesör
Yandex'e sorsak git bing'e sor der o da çok güzel ama ingiliççe. :p

Toyotalar sorunsuz arabalar falan densede bende ısınamıyorum. Orta seviye bir araç alsam tercihim insignia olabilirdi, çok hoş geliyor bana.
İnsignia son modeller(!) 150.000/200.000tl olmuş ;) orta sınıf demeyelim lütfen o ne öyle küfür gibi hz. insignia bey denmeli artık.

Şuan honda bile uçmuş ama toyota 2018 modelleri fena değil fiyatı ama 2019 makyajlı kasa pahallı malesef.

Usain

Dekan
Yönetici
Mod. Adayı
Insignia tank gibi. Şişman arabası diyorum ben ona. Çevremdeki Insignia sahipleri genelde şişman. Geniş araba olduğu için tercih ediliyor herhal Opel'ler

Leand

Profesör
Insignia tank gibi. Şişman arabası diyorum ben ona. Çevremdeki Insignia sahipleri genelde şişman. Geniş araba olduğu için tercih ediliyor herhal Opel'ler
Yol tutuşu efsane 👍👍👌 ama bizim buralara astra'dan yukarı opel haram.

The Commander

Üyecik
Vallaha şişman-zayıf bilemiyorum artık ama evet araba geniş. Uzun sedan arabaları sevmişimdir hep. İnsignia hem ağır hem de biraz sportifte duruyor benim gözümde o yüzden tercih ederdim.

<<Dkn nyz>>

LANCER REİS:)
Yönetici
Mod. Adayı
stat counter