Sizce hangisi?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Leand

Profesör
Bütçe belli mi mesela 130 bin ise ben tercihimi subaru imprezza veya evo x twn yana kullanırdım
Fast and Furious hesabı diyorsun.. bunların olayı ne reis
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yani ben o kadar bilgi sahibi değilimde belki sen bilirsin... yolda efendi efendi gidecek, parçası ve yakıtı pahallı olmayan uzun yıllar üzmeyecek araba araştırmasındayım.

Lacivert renk ve stickerlar defaultta geliyor mu? :D
Çocukluğumun ralli arabası. Oyunlardan, posterlerden...
Onlar ucuz basit şeyler mevzu arabanın kendisi ;)

Reis o dediklerine baktımda parça ve yakıt maliyeti yüksek, iç malzeme kalitesi kötü deniyor (hatta suzuki ile kıyaslamışlar :D) ve parça değişimi sık yaşanıyor deniyor.
Sözün kısası linea rakı içer gibi yakıt tüketimi yapıyorsa bunlar subaru, mitsubishi yurtseven kardeşler su gibi tüketim yapıyor. Yanlış anlama uzak doğu arabalarını severim mazda, volvo, merso en sevdiklerim ama bana pek uymadılar.

Son düzenleme:

<<Dkn nyz>>

LANCER REİS:)
Yönetici
Mod. Adayı

Yani ben o kadar bilgi sahibi değilimde belki sen bilirsin... yolda efendi efendi gidecek, parçası ve yakıtı pahallı olmayan uzun yıllar üzmeyecek araba araştırmasındayım.

Reis o dediklerine baktımda parça ve yakıt maliyeti yüksek, iç malzeme kalitesi kötü deniyor (hatta suzuki ile kıyaslamışlar :D) ve parça değişimi sık yaşanıyor deniyor.
Sözün kısası linea rakı içer gibi yakıt tüketimi yapıyorsa bunlar subaru, mitsubishi yurtseven kardeşler su gibi tüketim yapıyor. Yanlış anlama uzak doğu arabalarını severim mazda, volvo, merso en sevdiklerim ama bana pek uymadılar.
Donanım istiyorsan bmw merso gibi araçlara bakacaksın tabiki parça yine pahalı

Ucuz parça bu devirde fiat vb araçlarda var onlarda motorlu salça tenekesi
Kalite istiyorsan parayı esirgemeyeceksin

Lacivert renk ve stickerlar defaultta geliyor mu? :D
Çocukluğumun ralli arabası. Oyunlardan, posterlerden...
Subarunun orj rengi lacivert ve altın sarısı jant tır
Sticker ler i istediğin gibi yapıştırabilirsin

130 bin e araba düşüncesi varsa geliriniz iyi demektir bence yoksa neden bu fiyat aralığını seçersinizki kaza yapılmafığı sürece pahalı parçalar gerekmez araca
Bmw ile kaza yapsanız veya merso ile pahalıya patlar mersonun bir tane farı 3000tl gerisini sen düşün
Bir araçta ne ladar çok özellik varsa o kadar çok sorun açar ve bir okadarda maliyetli olur

130 bin e boxer motorlu bu canavar var

Mesela honda mazda gibi markalara oranla subaru daha kaliteli
Çoğu kişi subaruya binmediysen araba kullandım deme demiş

Ne kadar konfor istiyorsan o kadar masraftan kormayacaksın

Son düzenleme:

<<Dkn nyz>>

Yönetici
Mod. Adayı
Aynen. Bende evo9/10 veya subaru impreza wrx sti alırdım.
130 a evo 9 çok zor ağır hasar kaydıvardır temiz olsa alınır ama

Aynen. Bende evo9/10 veya subaru impreza wrx sti alırdım.
Hasar kaydı benim için önemli değil ama mesala önden kaza yapar usta çok kötü bir işçilik yapar aracın aerodinamik ve yok tutuşunu direksiyon kabiliyetini ayarlayamaz

Son düzenleme:

progamer7206

Profesör
130 a evo 9 çok zor ağır hasar kaydıvardır temiz olsa alınır ama
Pardon,Geçen gün o fiyatlara görmüştüm ama evo 8 miş 😂

Hasar kaydı benim için önemli değil ama mesala önden kaza yapar usta çok kötü bir işçilik yapar aracın aerodinamik ve yok tutuşunu direksiyon kabiliyetini ayarlayamaz
Aynen. Arkadaşım siyah normal lancer almıştı 2009 model. Önden kazalıymış araba. Araba dururken titriyor ve yol tutuşu kötüydü.

Leand

Profesör
Donanım istiyorsan bmw merso gibi araçlara bakacaksın tabiki parça yine pahalı

Ucuz parça bu devirde fiat vb araçlarda var onlarda motorlu salça tenekesi
Kalite istiyorsan parayı esirgemeyeceksin

Subarunun orj rengi lacivert ve altın sarısı jant tır
Sticker ler i istediğin gibi yapıştırabilirsin

130 bin e araba düşüncesi varsa geliriniz iyi demektir bence yoksa neden bu fiyat aralığını seçersinizki kaza yapılmafığı sürece pahalı parçalar gerekmez araca
Bmw ile kaza yapsanız veya merso ile pahalıya patlar mersonun bir tane farı 3000tl gerisini sen düşün
Bir araçta ne ladar çok özellik varsa o kadar çok sorun açar ve bir okadarda maliyetli olur

130 bin e boxer motorlu bu canavar var

Mesela honda mazda gibi markalara oranla subaru daha kaliteli
Çoğu kişi subaruya binmediysen araba kullandım deme demiş

Ne kadar konfor istiyorsan o kadar masraftan kormayacaksın
Para olsa biliyorsun esirgemeyizde yani 80/100 civarı sıfır temiz aile arabalarına baktım ben az yaksın malzeme olarak iyi olsun biraz @<<Dkn nyz>>

Parçası ucuz ama kolay bozuluyor onlarda yani çok nazik kullanmak lazım. Tabi kast ettiğim araçları biliyorsun fransız/italyan araçları.
Aynen öyle bazen arabayı yıkarken boyası kalkıyordu şuan jetta kullanıyorum onda şuan hiçbir problem yok bana sorarsanız her zaman alman arabasını tercih ederim

Leand

Profesör
Problem yok şuanlık ama ileride de inşallah olmaz çok sıkıntı yaratıyormuş heralde
Evet özellikle çok trafik dur kalk yapan araçlarda pek işin ustası değilim ama kavrama ısınmasından dolayıda olabiliyor deniyor tabi ben kullanmadığım ve üstün kötü üstünden geçtiğim için bilemiyorum çok atmayayım :) hayırlı olsun bu arada.

<<Dkn nyz>>

Yönetici
Mod. Adayı
Vw yerine süper b yi öneririm aynı fab üretimi ama daha kaliteli ve geniş araç

Bence japon ve alman araçlar tercih edin aile arabası demissiniz ben genç ve spor araba istiyorsunuz sanmıştım bence corolla veya civic alın

Ses yalıtımı iyi değil ama çözülür yalıtımla
Alman alıyorsanız skoda veya seat
Vw çok sıkıntılı birde vw alacaksanız manuel tercih edin

stat counter