[Sona erdi] [Kampanya] Avira Antivirus Premium Hediye!( 3 aylık )

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

kemorelli

Üyecik
Avira Antivir Türkiye
'den 3 aylık Avira Antivirus Premium hediye!

Tek yapmanız gereken sayfamızı beğenmek!

Not: Aktivasyon kod gönderimleri mail üzerinden gerçekleşecektir. Facebook kullanıcı adınızı belirterek [email protected]antivir.com.tr adresine mail göndermeniz gerekmektedir.

http://www.facebook.com/AviraTR

http://www.facebook.com/AviraTR?sk=wall

Aviradan Açıklama: Kampanyamız 05.02.2012 tarihi itibari ile sonlanacaktır. Aktivasyon kod gönderimleri 06.02.2012 tarihinde yapılacaktır. İlginiz için teşekkür ederiz.

SonKraL

Doçent
Aviradan Açıklama: Kampanyamız 05.02.2012 tarihi itibari ile sonlanacaktır. Aktivasyon kod gönderimleri 06.02.2012 tarihinde yapılacaktır. İlginiz için teşekkür ederiz.

S4B0T4J

Profesör
2015 bitişli İnternet Security Lisansı var ama kullanmıyorum. Şimdilik..

S4B0T4J

Profesör

kullanmıyor iseniz ben alabilirim..:) tabi cr*ck değilse..
Yok crack değil. Avira facebook çekilişinde kazanmıştım. 2 Adet facem vardı ikisinede çıkmıştı. O sıralar (bi kaç ay önce) çok kişi merakla bekliyordu çekilişi. 1 yıllık demişlerdi 18 aylık verdiler. 2*18 ay 3 ayda bende vardı tüm lisanslarımı bir mailde birleştirdim 2015 bitişli key oldu. Dedğim gibi avira neti yavaşlattığı için şimdilik o sorunu halledene kadar yedekte..

kemorelli

Üyecik
Yok crack değil. Avira facebook çekilişinde kazanmıştım. 2 Adet facem vardı ikisinede çıkmıştı. O sıralar (bi kaç ay önce) çok kişi merakla bekliyordu çekilişi. 1 yıllık demişlerdi 18 aylık verdiler. 2*18 ay 3 ayda bende vardı tüm lisanslarımı bir mailde birleştirdim 2015 bitişli key oldu. Dedğim gibi avira neti yavaşlattığı için şimdilik o sorunu halledene kadar yedekte..
S4B0T4J hocam bu problemı admın ıle paylastınız mı bende kullanıyorum sorun yok istersen lisansı bende alabılırım :p

SonKraL

Doçent
bu problem bende yok..:) sadece küçük ölçüde var..:) normalde net 9 mbit..saniye 1 mbitle indiriyorum..antivir yüklü olduğunda 950 kb ile indiriyorum hızıma sadece 50 kblık bir düşüş veriyor bu benim için o kadarda önemli değil..süper valla kullanmıyor iseniz alabilirim..yada en azından birini..:)

SonKraL

Doçent
Aviradan Yeni Açıklama: Aktivasyon kod gönderimlerinde teknik bir aksaklık yaşanmaktadır en kısa süre içerisinde gönderimler yapılacaktır. Anlayışınız için teşekkür eder iyi günler dileriz.

stat counter