[Sona Erdi] [Kampanya] Kaspersky Pure 2012

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

S4B0T4J

Profesör
Facebooka üye değilim ne olacak?Sakın üye ol demeyin.İşim olmaz feysbukla.:confused1:
@WhiteHawk malesef Facebook profili bulunması gerekiyor. Facebook kullanan Bir arkadaşınızdan rica edebilirsiniz. Oraya sizin mail adresinizi versin yeter. Aldığınız kodu ikinci sayfaya yazın.

UgurABA

Dekan
Valla 1 senelik olsaydı süperdi ama 3 ayda fena değil :)

Max2Life

Asistan
Benimde facebook hesabım yok hiç açmadım açmayıda düşünmüyorum. Fazladan kod alan bir arkadaş varsa benimlede paylaşırsa makbule geçer ;) Teşekkürler

oslun

Dekan
promo kodu isteyen olursa yardımcı olabilirim

tam da kis 2011 satın almıştım :)

90 günlük kis 12 kampanyasını daha yeni başlatmıştım o bitince satın aldığım lisansı gireceğim pure'a hiç bulaşmam sanırım, kampanya güzel teşekkürler lisans aldım yine de başkasına lazım olur

beyzabetül

Profesör
Şimdi kurdum. Milleti yanlış bilgilendirmeyin 29 günlük diye. 91 Günlük lisans verdi. 6 Hazirana kadar bu beni idare eder. Yaza kadar. Yaz gelince önümüzdeki kampanyalara bakarız.
bende kampanyaya katıldım.verdığı kodun yanında bıtış tarıhı 29 mart yazıyor.pekı bu neyın tarıhı oluyor
ayrıca ben norton 360 kullanıyorum.sızce hangısı ıyı?

S4B0T4J

Profesör
Bir kaç facesi olan bir kaç kupon kodu alsın. Aldıgınız ilk kupon kodunu şimdi etkinleştirin. 2.ci kupon kodunu lisansa çevirip elinizde tutun. 3. cü upon kodunu lisansa çevirmeden elinizde tutup 28 martta etkinleştirin. böylece 9 aylık Pureniz olur. Aslında bir kaç adet daha alınıp yıllık pureye dönüştürülebilir. Buda size bir ipucu olsun. :)

beyzabetül

Profesör
29 marta kadar geçerli o kod.Lisans 91 günlük.
şimdı ben aldığım kodla 91 günlük lısans kazandım.28 mart günü farklı hesapla yıne kod alsam 91 günlük olarak kullanabılırmıyım:)
yalnız kampanya o tarıhe kadar devam edıyor mu?bırde sanırım 1000 hesap ıle sınırlı:(

freewill

Dekan
aldım ve beğenmekten vazgeçtim kendilerini :D zira herşeye izin istiyor :D

beyzabetül

Profesör
Bir kaç facesi olan bir kaç kupon kodu alsın. Aldıgınız ilk kupon kodunu şimdi etkinleştirin. 2.ci kupon kodunu lisansa çevirip elinizde tutun. 3. cü upon kodunu lisansa çevirmeden elinizde tutup 28 martta etkinleştirin. böylece 9 aylık Pureniz olur. Aslında bir kaç adet daha alınıp yıllık pureye dönüştürülebilir. Buda size bir ipucu olsun. :)
lısansa çevırdıkten sonra 91 günlük keyın süresı başlamaz mı?yoksa etkınlıştırdıkten sonra mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
stat counter