[Sona Erdi] [Kampanya] Kaspersky Pure 2012

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

S4B0T4J

Profesör
aslında bende tam bilmiyorum ama kupon kodunu lisansa çevirirseniz kaspere girmeden etkinleşmez heralda mantıklısı bu 1 adet key alıp kullanın. bi adet daha lıp bekletin. daha sonra bir kaç adet kupon kodu alıp 28 martta lisansa çevirin. Baya bir zaman Pure kullanırsınız.

--- Mesaj Güncellendi ---

Az önce extradan aldığım bir keyi programa girmeden kasperskyın sitesindeki üyeliğime girdiğimde aktive edilmemiş sıfır lisans olarak gösterdi. Buda demek oluyorki şuanda aldıgınız bütün keyleri ileride aktif edebilirsiniz. Sonradan bir yamuk yapmazlarsa.. Kolay gele..

zertuna

Asistan
yaw kampanyamız bitti diyor :( bu verdiği lisanslar her kese aynı lisans kodu vermiştir.elinde olan varsa rica etsem paylaşırmısnız?

S4B0T4J

Profesör
Yok hayır herkese aynı lisans kodunu vermedi. Bende 10 adet var hepsi birbirinden farklı. Bakayım alıcısı olmazsa sana veririm.

RedDevil

Profesör
Konunun güncellenmesi ve alamayanlara resimli anlatım.Not:2 Adet aldım çalışmıyor demeyin.

k3kin

Asistan
windows 8 de çalışmıyormu bu program?

What The Hell

Profesör
@S4B0T4J Bende ekstra lisans alıp my.kaspersky sitesine ekledim lisansı. Yani şimdi ben 6 haziranda o lisansı kullanabilcek miyim?

S4B0T4J

Profesör
@S4B0T4J Bende ekstra lisans alıp my.kaspersky sitesine ekledim lisansı. Yani şimdi ben 6 haziranda o lisansı kullanabilcek miyim?
İstediğin zaman kullanabilirsin iknci aldıgın lisansı fakat birincisi bittikten sonra ikinci deneme lisansını aynı bilgisayarda kullanmana izin vermeyecektir. Kavremover ile ikinci lisansı kullanırken antivirüsü komple kaldırıp tekrar kurun o şekilde izin verecektir..

re13el

Dekan
1 tane key aldım yeterde artar bile :) zaten trial reseti yapıyorum ayda 1 kez yetiyo :D

karadadas

Üyecik
lisansı alırken sayfada lisansların son aktive edilme süresi 29.03.2012 yazıyo bu süre zarfından sonra lisanslar elinizde patlar aktive edilmiyen lisanslar tavsiyem 29 da tekrardan bı aktıve edin ben iki-üc tane aldım isteyene gonderiyim alamayan varsa lisans

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
stat counter