Spigen hakkında düşünce ve önerilerinizi burada paylaşabilirsiniz!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

oguzhantaskin33

Üyecik
Gördüğüm en iyi müşeteri hizmetlerinden biridir. arkadaş gibi konuşur her türlü yardımcı olur. fiyat- performans - kalite de üzerine tanımam özellikle 20 binli powerbank :)

ahmettassci

Üyecik
Merhabalar,
Spigen ürünlerinin piyasadaki diğer ürünlere nazaran daha kaliteli olduğunu düşünüyorum ve severek kullanıyorum. Bu açıdan daha iyisi için bizleri dinliyor olmanız çok hoş.
Spigen in iphone 7 için 360 korumalı kılıfını kullanıyorum. Bu kılıfta tuş kilidinin üzerine gelen plastik ve alt kapağın üst kapak tırnaklarına geçen yerlerinde kırılmalar oluyor. Aşağıdaki resimlerde görebilirsiniz. Aynı kılıfı kullanan başka bir arkadaşımda da aynı sorunlar mevcut. Bu noktalarda iyileştirme yapılması gerektiğini düşünüyorum.
D15ED220-9589-4A36-8212-8F46CBA535E5.jpeg

SpigenTürkiye

Temsilci
Merhabalar,
Spigen ürünlerinin piyasadaki diğer ürünlere nazaran daha kaliteli olduğunu düşünüyorum ve severek kullanıyorum. Bu açıdan daha iyisi için bizleri dinliyor olmanız çok hoş.
Spigen in iphone 7 için 360 korumalı kılıfını kullanıyorum. Bu kılıfta tuş kilidinin üzerine gelen plastik ve alt kapağın üst kapak tırnaklarına geçen yerlerinde kırılmalar oluyor. Aşağıdaki resimlerde görebilirsiniz. Aynı kılıfı kullanan başka bir arkadaşımda da aynı sorunlar mevcut. Bu noktalarda iyileştirme yapılması gerektiğini düşünüyorum. Ekli dosyayı görüntüle 42283
Merhaba,

Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Yaşadağınız kırılmalar ne kadarlık bir kullanım sonrası ortaya çıktı? Kılıf da tak çıkar uyguluyor musunuz? Biraz bilgilendirme rica edebilir miyiz.

Anlayışınız için teşekkürler.
İyi günler dileriz.

ahmettassci

Üyecik
Merhaba,

Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Yaşadağınız kırılmalar ne kadarlık bir kullanım sonrası ortaya çıktı? Kılıf da tak çıkar uyguluyor musunuz? Biraz bilgilendirme rica edebilir miyiz.

Anlayışınız için teşekkürler.
İyi günler dileriz.
---- Mesajlar birleştirildi ----

Merhaba,

İlginiz için teşekkürler. Elektronik aletlerde toz büyük bir bela, bu yüzden tozları temizlemek amaçlı kılıfı ayda en az bir kere tak çıkar yapıyorum. Tuş klidi zaten her daim kullanılıyor. Tuş klidinin kırılan resmini de ekliyorum.

Son düzenleme:

SpigenTürkiye

Temsilci

Merhaba,

İlginiz için teşekkürler. Elektronik aletlerde toz büyük bir bela, bu yüzden tozları temizlemek amaçlı kılıfı ayda en az bir kere tak çıkar yapıyorum. Tuş klidi zaten her daim kullanılıyor. Tuş klidinin kırılan resmini de ekliyorum.

Merhaba,

Konu ile ilgili yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşabilir misiniz?

Teşekkür ederiz.

TunaDrsn

Üyecik
Slim armor metal-aliminyum yapılmalı daha sağlam(en son sertlikte aliminyum) olmalı ve daha ince olmalı, 2 parçadan oluşmamalı tek parçalı olup, bir bütün halde kalmalı,

onrtrkgl

Üyecik
Bugune kadar hep spigen kılıflarını kullandım cok memnun kaldim önerim şu daha fazla model üretilirse güzel olur

SpigenTürkiye

Temsilci
Xiaomi Mi A1 kılıf üretiyor musunuz?
Merhaba,

Belirtmiş olduğunuz model de ürünümüz bulunmaktadır. 1 ay içerisinde stoklarımızda görebilirsiniz.

İyi günler dileriz.

Slim armor metal-aliminyum yapılmalı daha sağlam(en son sertlikte aliminyum) olmalı ve daha ince olmalı, 2 parçadan oluşmamalı tek parçalı olup, bir bütün halde kalmalı,
Merhaba,

Talebinizi ilgili departmanımıza iletiyoruz. Ürünlerimizin tasarımı USA'de yapıldığından talebinizi markamızın merkezine iletmesini sağlayacağız.

İlginiz için teşekkür eder,
İyi günler dileriz.

Bugune kadar hep spigen kılıflarını kullandım cok memnun kaldim önerim şu daha fazla model üretilirse güzel olur
Merhaba,

Sizler için model çeşitliliğimizi arttırmaya devam ediyoruz, güncel olarak son çıkan cihazlarımızda modellerimizi inceleyebilirsiniz.

İlginiz için teşekkür eder,
İyi günler dileriz.

Son düzenleme:

Enes HCKYL

Doçent
Çevremde spigen kılıf kullanan çok kişi var kılıflarınız çok dayanıklı , şık ve pratikler kılıf üretici markalr arasında 1.siniz (bence) benim önerim ise 1-) ucuz fiyatlı telefonlar için lkılıf üretirmisiniz 2-)xiaomi mi 6-8 için kılıf üretirmisiniz çok kullanıcısı olan mıdeller olduğu için önerimi dikkate alırsanız ne mutlu bana

etoom

Üyecik
1528559712 nolu siparişimin kargo takip numarasını öğrenmek istiyorum. Sitenizde 2 gün geçmesine rağmen eklenmedi.

melihgl10

Üyecik
Telefonumuz yok ki spigen deneyelim. Ama çevremde gördüğüm kadarı ile başarılı bir firmasınız. Başarılarınızın devamını dilerim

SpigenTürkiye

Temsilci
Çevremde spigen kılıf kullanan çok kişi var kılıflarınız çok dayanıklı , şık ve pratikler kılıf üretici markalr arasında 1.siniz (bence) benim önerim ise 1-) ucuz fiyatlı telefonlar için lkılıf üretirmisiniz 2-)xiaomi mi 6-8 için kılıf üretirmisiniz çok kullanıcısı olan mıdeller olduğu için önerimi dikkate alırsanız ne mutlu bana
Merhaba,

Markamıza olan ilginiz için teşekkür ederiz.
Xiaomi cihazlarında artık modellerimiz mevcut :) Mi 6 ile uyumlu Rugged Armor modelimizde stoklarımızda.

Sizleri dinleyerek markamızı geliştirmeye devam edeceğiz.

İyi günler dileriz.

SpigenTürkiye

Temsilci
e
Telefonumuz yok ki spigen deneyelim. Ama çevremde gördüğüm kadarı ile başarılı bir firmasınız. Başarılarınızın devamını dilerim
Merhaba

Markamıza olan ilginiz için teşekkür ederiz. Koruma ve Şıklık üzerinde markamızı her geçen gün geliştirmeye devam edeceğiz.

İyi günler dileriz.

Bahadirk

Üyecik
Merhaba galaxy s9 telefonum için thin fit 360 kullanıyorum fakat camı çatladı, sadece cam temin etme şansım var mı acaba bu kılıfa uygun. Teşekkür ederim şimdiden

stat counter