Spigen hakkında düşünce ve önerilerinizi burada paylaşabilirsiniz!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

SpigenTürkiye

Temsilci
Aynen kardeşim bak katılıyorum bu konu da. Bir de media mark Teknosa gibi büyük firmalar da çeşitler bol bir standı olsa iyi olur
Merhaba,

Değerli geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Elektronik Marketlerde D&R, Teknosa, Media Markt gibi satış kanallarında satış yapmaktayız, ilerleyen sürelerde ürün çeşitliliğimiz ve standlarımız ile ilgili geliştirmede bulunacağız.

İyi günler dileriz.

SpigenTürkiye

Temsilci
Herkese merhaba,

3 adet Spigen kılıf hediye ediyoruz!

Yarışmaya katılmak için: 3 Adet Spigen kılıf hediye ediyoruz!

22 Aralık Cuma günü sonlanacak yarışmamızla 3 kişiye,

1x Galaxy Note 8 Liquid Crystal

1x Galaxy S8 Thin Fit Blue Coral

1x iPhone 7 Rugged Armor Midnight Blue hediye edeceğiz.

Herkese bol şans!

cubonea

Üyecik
Merhabalar, uzun süredir Spigen Glas.tR iPhone 7 Plus için ve iPhone 6 için koruyucu cam kullanıyorum. iPhone 7 Plus cihaz için aldığım Glas.tR, ilki tam olarak home tuşunun olduğu noktadan kalkmaya başladı. Müşteri temsilcileri ile iletişime geçtiğimde bir şey yapamayacaklarını belirttiler. Olur dedim 5 senelik bir spigen kullanıcısı olduğumdan dolayı, markaya da güvenimden dolayı bir hata olmuştur diye aynı üründen almayı tercih ettim, ancak 2. ekran koruyucu da bu sefer home butonun sağ tarafından kalktı, aynı dönem aldığım iPhone 6 için olan koruyucuda herhangi bir problemim yok. iPhone 7 plus için ürettiğiniz koruyucularda bir hata mı mevcut kronik ?

Herkese merhaba,

3 adet Spigen kılıf hediye ediyoruz!

Yarışmaya katılmak için: 3 Adet Spigen kılıf hediye ediyoruz!

22 Aralık Cuma günü sonlanacak yarışmamızla 3 kişiye,

1x Galaxy Note 8 Liquid Crystal

1x Galaxy S8 Thin Fit Blue Coral

1x iPhone 7 Rugged Armor Midnight Blue hediye edeceğiz.

Herkese bol şans!
Yahu nu cihazları alan zaten rahat rahat kılıfı alır şöyle eski telefonlara kılıf hediye etseniz daha güzel olur :D

SpigenTürkiye

Temsilci
Merhabalar, uzun süredir Spigen Glas.tR iPhone 7 Plus için ve iPhone 6 için koruyucu cam kullanıyorum. iPhone 7 Plus cihaz için aldığım Glas.tR, ilki tam olarak home tuşunun olduğu noktadan kalkmaya başladı. Müşteri temsilcileri ile iletişime geçtiğimde bir şey yapamayacaklarını belirttiler. Olur dedim 5 senelik bir spigen kullanıcısı olduğumdan dolayı, markaya da güvenimden dolayı bir hata olmuştur diye aynı üründen almayı tercih ettim, ancak 2. ekran koruyucu da bu sefer home butonun sağ tarafından kalktı, aynı dönem aldığım iPhone 6 için olan koruyucuda herhangi bir problemim yok. iPhone 7 plus için ürettiğiniz koruyucularda bir hata mı mevcut kronik ?
Merhaba,

Değerli geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Rica etsek özelden iletişim bilgilerinizi paylaşabilir misiniz? Yaşadığınız sorun ile ilgili görüşlerinizi almak ve yardımcı olmak istiyoruz.

İyi günler dileriz.

SpigenTürkiye

Temsilci
Yahu nu cihazları alan zaten rahat rahat kılıfı alır şöyle eski telefonlara kılıf hediye etseniz daha güzel olur :D
Merhaba,

Siz değerli müşterilerimiz için yeni ve güncel modelli ürünlerimizde etkinlik yapmaktayız. Görüşleriniz bizim için çok değerli. Bu nedenle geçmiş model cihazlar içinde büyük bir etkinlik yapacağımızdan şüpheniz olmasın. En kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İyi günler dileriz.

cubonea

Üyecik
Merhaba,

Değerli geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Rica etsek özelden iletişim bilgilerinizi paylaşabilir misiniz? Yaşadığınız sorun ile ilgili görüşlerinizi almak ve yardımcı olmak istiyoruz.

İyi günler dileriz.
Bu ne hız :)

Spigen farkını bir kere daha gösterdi. Desteği için Nurcan Hanım'a ve Spigen TR ailesine çok teşekkürler.

Talha60

Üyecik
Merhaba iyi günler, benim telefonum iPhone 7 telefonu ilk aldığımda yanında birde şeffaf kılıf almıştım aldıktan ertesi gün telefonu düşürdüm ve köşesi ezilmişti ne yapayım derken buna dayanıklı bir kılıf arıyordum düştüğünde telefonu koruyacak bir kılıf internette gezerken kılıfı gördüm ve aldım artık ezilme çizilme kalmadı ve hep bundan sonraki telefonumdada şimdiki telefonumdada spigen kullanacağım teşeşekkürler spigen.

canakca.07

Üyecik
Samsung S8 telefon kılıfı ve ekran koruyucu kullanıyorum. Çok ama çok memnunum ve içim rahat. Kaç kere teli düşürdüm ama hiç bir problem yaşamadım...

Trajectory

Asistan
Merhabalar iyi akşamlar iyi çalışmalar spigen türkiye ekibi benim sizlere bir sorum birde ricam olacak öncelikle Lg v20 telefonumda Rugged Armor Black isimli kılıfınızı kullanıyorum ve gayet memnunum ancak biraz araştırmam ile bu kılıfın standlı versiyonunun bulunduğu öğrendim bu büyüklükte telefonlar için stand çok önemli bir özellik bence kılıfımda bu tip bir stand olmadığı için işyerimde film veya video izlemek istediğimde yatay bir biçimde izleyemiyorum malesef , ancak araştırmalarım sonucu bu kılıfın amazon gibi yurt dışı sitelerinde bulunduğunu öğrendim, fakat neden bu kılıfı türkiyede satmadığınızı veya türkiyeye bu ürünü getirmediğinizi merak ediyorum, biliyorum kullandığım cihazı kullanan kişi sayısı az ancak bu sizin kurumsal bir firma olduğunuz gerçeğini değiştirmez bugün insanlara gözüm kapalı sizin markanızı öneriyor isek bu markanızın türkiyedeki insanlara verdiği güvenden dolayıdır bundan dolayı sizden bu konuda bana yardımcı olmanızı istiyorum bir veya iki tane standlı model getirme şansınız olur ise ben memnuniyetle satın alıcağımı belirtmek isterim iyi çalışmalar dilerim.

Merhaba, daha önceden spingen kılıf görmedim, nasıl bir şey dir bilmem. Çünkü kullanmadım. Darbe emici özelliği var mı bilmiyorum. Ama video ve film izleyenler için güzel bir ürün.

burakaltun

Asistan
Su kliflarin içini bu sekilde yapmasanız uzun kullanimda iz birakiyor.tahmimime gore hava kanali ama benim kilifi kullanmayip samsung note 8 kilifi almama sebep oldu.baya sile sile cikardim izi

Equalizer41

Üyecik
Merhabalar. iPhone 6s plus için spigen ultra hybrid black kullanıyorum. Tutuş hissiyati ve dayanıklılığı konusunda çok memnunum. Fakat power ve ses acma kapama tuşlarına basması zor oluyor. Bu konuda iyileştirme yapılırsa daha güzel olacağını düşünüyorum. İyi çalışmalar dilerim.

Emrah Korkmaz

Üyecik
S7 Edgeme geçenlerde bir alışveriş sitesinde yapılan indirimle kılıf ve cam jelatini aldım. Bugüne kadar kullandığım en iyi iki ürün diyebilirim. Bu zamana kadar piyasada bulunan çin mallarını kullanıyordum ancak bundan sonra spigen den başka kılıf kullanmayacağım. Herkese tavsiyem biraz daha fazla para verip kaliteli kılıf veya koruyucu kullanmanız.

SpigenTürkiye

Temsilci
Merhaba iyi günler, benim telefonum iPhone 7 telefonu ilk aldığımda yanında birde şeffaf kılıf almıştım aldıktan ertesi gün telefonu düşürdüm ve köşesi ezilmişti ne yapayım derken buna dayanıklı bir kılıf arıyordum düştüğünde telefonu koruyacak bir kılıf internette gezerken kılıfı gördüm ve aldım artık ezilme çizilme kalmadı ve hep bundan sonraki telefonumdada şimdiki telefonumdada spigen kullanacağım teşeşekkürler spigen.
Merhaba,

Değerli geri bildiriminiz ve markamıza olan güveniniz için teşekkür ederiz.

İyi günler dileriz

Transistor

Profesör
Su kliflarin içini bu sekilde yapmasanız uzun kullanimda iz birakiyor.tahmimime gore hava kanali ama benim kilifi kullanmayip samsung note 8 kilifi almama sebep oldu.baya sile sile cikardim izi
O kanallar çok işe yarıyor. Yaptığı leke boya değil. Bi zahmet siliver.

stat counter