Spigen hakkında düşünce ve önerilerinizi burada paylaşabilirsiniz!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

orkun85

Üyecik
Merhaba,
redmi note 7 için cam ekran koruyucu üretilecek mi.
spigen kılıfla beraber ekran koruyucu da olsa güzel olurdu.
tam koruma sağlardık.

uyemuyedegil

Üyecik
Sayın Spigen Yetkilileri,

Haziran başı dediniz, halen bekliyoruz. A50 kılıflar henüz stoklarınızda yok. Halen gelecek kılıf ve ekranı tam örten uyumlu ekran koruyucularınızı bekliyoruz.

Saygılar...

SpigenTürkiye

Temsilci
Merhaba,

Belirttiğimiz gibi Haziran başında stoklarımızda olacak ancak bayram tatili nedeniyle biraz gecikme olabiliyor

Anlayışınız için teşekkür eder,
İyi günler dileriz.

uyemuyedegil

Üyecik
Merhaba,

Ürünler gelmiş, fakat fiyatlar uçuk... Neyse... Bir defa alıp ömür boyu kullanıyoruz. En azından kaliteyi tanıyoruz. Siparişi verdim.

Teşekkürler.

Yunus budak

Üyecik
Merhaba kılıf samsung a50 aldım fakat ön siparişli ürün olduğunu sonradan farkettim bu ön siparişli ürün lerin teslimat süreleri kaç gün oluyor iki gün önce aldım daha kargoya verilmemiş

SpigenTürkiye

Temsilci
Merhaba kılıf samsung a50 aldım fakat ön siparişli ürün olduğunu sonradan farkettim bu ön siparişli ürün lerin teslimat süreleri kaç gün oluyor iki gün önce aldım daha kargoya verilmemiş
Merhaba,

Önsiparişli ürünlerin gönderim süresi 1-2 hafta arasında değişmektedir.

Bilgilerinize sunar,
İyi günler dileriz.

gogobaba

Üyecik
Spigen Türkiye olarak bu başlık altında sorularınızı cevaplıyoruz.

Ayrıca bizim hakkımızda öneri ve geliştirmelerinizi de yine konumuz üzerinden yapabilir ve sizlere çok daha iyi hizmet sağlamamız noktasında bizlere yardımcı olabilirsiniz.

Ek olarak yine bu başlık altında sizlere güzel sürprizlerimiz de olacak.

Herkese merhabalar,

Yeni bir yarışma ile karşınızdayız! 3 kişiye kullandığı telefon modelleri için Spigen marka kılıf ediyoruz. Yarışmamız 11 Şubat tarihinde başlayıp 18 Şubat tarihinde sonlanacaktır!

Aşağıdaki linke tıklayarak yarışmaya katılabilirsiniz!

Katılım Linki

Bir hafta sürecek olan yarışmamızda, kazanan üç kişiye istedikleri Spigen kılıfını hediye edeceğiz! Tek şartımız, ürünlerin satışta olan ürünler olması. 11 Mart'ta başlayan yarışmamız tam 7 gün sürecek. 18 Mart 2019 tarihinde ise kazananları açıklayacağız!

Herkese bol şans!

KAZANLARI HALA AÇIKLAMADINIZ.

Yeni bir yarışma ile karşınızdayız! 3 kişiye kullandığı telefon modelleri için Spigen marka kılıf ediyoruz. Yarışmamız 11 Şubat tarihinde başlayıp 18 Şubat tarihinde sonlanacaktır!
Aşağıdaki linke tıklayarak yarışmaya katılabilirsiniz!
Katılım Linki
Bir hafta sürecek olan yarışmamızda, kazanan üç kişiye istedikleri Spigen kılıfını hediye edeceğiz! Tek şartımız, ürünlerin satışta olan ürünler olması. 11 Mart'ta başlayan yarışmamız tam 7 gün sürecek. 18 Mart 2019 tarihinde ise kazananları açıklayacağız!
Herkese bol şans!

Son düzenleme: 11 Mar 2019

ercnkc

Üyecik
Hepsiburada dan almış olduğum aldığım Spigen ap12t araç tutacağı vantuz kısmı bozuldu. Artık cama yapışmıyor. Değişim yada para iadesi istiyorum.

SpigenTürkiye

Temsilci
Hepsiburada dan almış olduğum aldığım Spigen ap12t araç tutacağı vantuz kısmı bozuldu. Artık cama yapışmıyor. Değişim yada para iadesi istiyorum.
Merhaba,

Yaşanan mağduriyetiniz için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Ürün ile ilgili bir hata veya sorun olduğunu düşünüyorsanız satın aldığınız kanal ile iletişime geçerek garanti için incelemeye gönderebilirsiniz.

Anlayışınız için teşekkür eder,
İyi günler dileriz.

Son düzenleyen moderatör:

SpigenTürkiye

Temsilci
iPhone 8 için aldığım Liquid Crystal kılıfı sarardı. Garantiye giriyor mu kılıfın sararması ?
Merhaba,

Ürünlerimizde inceleme yapılmadan net bir şey söylememiz mümkün değil. Renk değişimi ve deformeler kullanıma bağlı olarak değişim göstermektedir. Örneğin; sigara dumanı, klima havasına doğrudan maruz kalma gibi.
Ürün ile ilgili bir hata veya sorun olduğunu düşünüyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Konu ile ilgili size destek olmaktan memnuniyet duyarız; İletişim

Bilgilerinize sunar,
İyi günler dileriz.

akcan1212

Üyecik
Merhabalar

Samsung Galaxy S8 için 565GL21777 model tam koruyucu ekran stoklara gelir mi? Gelirse ne zaman gelir bilgi verebilir misiniz?

SpigenTürkiye

Temsilci
Merhabalar

Samsung Galaxy S8 için 565GL21777 model tam koruyucu ekran stoklara gelir mi? Gelirse ne zaman gelir bilgi verebilir misiniz?
Merhaba,

Ürün tedariği ile ilgili talebinizi ilgili birimimize iletiyorum, ürün tedariği ortalama 1 ay sürebilir

Konu ile ilgili anlayışınız için teşekkür eder,
İyi günler dileriz

Berke Altıntel

Üyecik
Merhabalar. LG G7 ThinQ için Rugged Armor siparişi vermiştim dün. Salı günü teslim edilir mi? İstanbulda Alkent 2000 tarafındayım.

stat counter