Spigen hakkında düşünce ve önerilerinizi burada paylaşabilirsiniz!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 2)

dessaas

Üyecik
ürünlerinizi alamıyorum. yılbaşına özel gelen bir şifrem varbütün ürünlerde geçerlidir yazan bir şifre. kullanmak istediğimde indirimli ürünlerde geçerli değildir diyor, ilginç olan indirimde olmayan ürününüz yok. müşterilerinizle dalga mı geçiyorsunuz?.nasıl kullanıcam bu şifreyi?

Spigen Türkiye olarak bu başlık altında sorularınızı cevaplıyoruz.

Ayrıca bizim hakkımızda öneri ve geliştirmelerinizi de yine konumuz üzerinden yapabilir ve sizlere çok daha iyi hizmet sağlamamız noktasında bizlere yardımcı olabilirsiniz.

Ek olarak yine bu başlık altında sizlere güzel sürprizlerimiz de olacak.

Güncelleme: 3 adet Spigen kılıf hediye ediyoruz!

Yarışmaya katılmak için: 3 Adet Spigen kılıf hediye ediyoruz!

22 Aralık Cuma günü sonlanacak yarışmamızla 3 kişiye,

1x Galaxy Note 8 Liquid Crystal

1x Galaxy S8 Thin Fit Blue Coral

1x iPhone 7 Rugged Armor Midnight Blue hediye edeceğiz.

Herkese bol şans!
--- Gönderi Güncellendi ---
Asuslar için neden ürün yok samsung kullanırken sizi tercih etmiştim çokta memnundum ama şuan ürün yok

SpigenTürkiye

Temsilci
Phone 7 Plus Kılıf, Spigen Air Skin Ultra İnce 4 Tarafı Tam Koruma
bu ürünün 8 plus icin olanı var mı? 7 plus icin olanını aldım kamera kısmı capraz durduyor ve cok zor giydirebildim cihaza.8 plus icin olanına ihtiyacım var
Merhaba,

Bahsetmiş olduğunuz ürünümüzün iPhone 8 Plus versiyonu henüz üretilmedi, bu nedenle iPhone 7 plus dışındaki bir cihazda uyumsuzluk sorunu oluşturacaktır. Dilerseniz bu linkten iPhone 8 Plus ile uyumlu ürünlerimizi inceleyebilirsiniz;

iPhone 8 Plus Kılıf - Ekran Koruyucu - Aksesuar - Spigen

İyi günler dileriz.

SpigenTürkiye

Temsilci
--- Gönderi Güncellendi ---
Asuslar için neden ürün yok samsung kullanırken sizi tercih etmiştim çokta memnundum ama şuan ürün yok
Merhaba,

Değerli geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Asus markasında ZenFone 3 Max modelinde ürünümüz bulunmaktadır. Ürün çeşitliliğimizi geliştirmekteyiz, en yakın zamanda yeni modellerimiz de gelecektir.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

İyi günler dileriz.

SpigenTürkiye

Temsilci
lenova a328 içinde yoktur heralde casper E2 içinde yoktur...
Merhaba,

Değerli geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.
Lenovo Moto serilerinde ürünlerimiz mevcut, diğer modeller için ürün çeşitliliğimizi geliştirmekteyiz. En yakın zamanda yeni modellerimizi www.spigen.com.tr adresimizde görebilirsiniz.

İyi günler dileriz.

SpigenTürkiye

Temsilci
ürünlerinizi alamıyorum. yılbaşına özel gelen bir şifrem varbütün ürünlerde geçerlidir yazan bir şifre. kullanmak istediğimde indirimli ürünlerde geçerli değildir diyor, ilginç olan indirimde olmayan ürününüz yok. müşterilerinizle dalga mı geçiyorsunuz?.nasıl kullanıcam bu şifreyi?
Merhaba,

Değerli geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Hafta sonu tüm ürünlerimizde %30 indirimimiz vardı, rica etsek [email protected] adresimize mail atabilir misiniz, yaşadığınız sorun ile ilgili yardımcı olmak istiyoruz.

Bizi takip ederek kullanıcılarımıza sunduğumuz indirimlerden faydalanabilirsiniz.

İyi günler dileriz.

Son düzenleme:

SpigenTürkiye

Temsilci
Herkese merhabalar,

3 adet Spigen kılıf hediye ettiğimiz yarışmamız sonuçlandı. Kazananların belirlendiği canlı yayına buradan ulaşabilirsiniz:

Sürprizlerimiz devam edecek :)

Death Mark

Guru
Onursal Üye
@SpigenTürkiye bir şey Merak ettim bu nano Liquid koruyucu SDN'nin son paylaştığı bir youtube videosunda cam olan her türlü yüzeye koruma sağlar demişlerdi akıllı saat kamera lensidir vs peki ya bu numaralı gözlük camları için geçerlimidir? Gözlük kullanan birisi olarak çiziklere dayanamıyorum bu ürünü kullanırsak herhangi bir göz hastalığına sebeb olurmu?

SpigenTürkiye

Temsilci
@SpigenTürkiye bir şey Merak ettim bu nano Liquid koruyucu SDN'nin son paylaştığı bir youtube videosunda cam olan her türlü yüzeye koruma sağlar demişlerdi akıllı saat kamera lensidir vs peki ya bu numaralı gözlük camları için geçerlimidir? Gözlük kullanan birisi olarak çiziklere dayanamıyorum bu ürünü kullanırsak herhangi bir göz hastalığına sebeb olurmu?
Merhaba,

Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Bu ürünü elektronik her türlü cam yüzeyde sorunsuzca uygulayabilirsiniz ancak göz hassas olduğu için bu ürünü gözlük camlarında uygulamanızı önermiyoruz. Bahsetmiş olduğunuz konuda test yapılmadığı için size önermemiz sağlıklı olmayacaktır.

İyi günler dileriz.

Death Mark

Guru
Onursal Üye
Merhaba,

Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Bu ürünü elektronik her türlü cam yüzeyde sorunsuzca uygulayabilirsiniz ancak göz hassas olduğu için bu ürünü gözlük camlarında uygulamanızı önermiyoruz. Bahsetmiş olduğunuz konuda test yapılmadığı için size önermemiz sağlıklı olmayacaktır.

İyi günler dileriz.
Anlıyorum cevap için teşekkürler
Peki ya bu konuda birşeyler yapabilme ihtimaliniz varmıdır gözlükler için koruyucu bir ürün

SpigenTürkiye

Temsilci
Anlıyorum cevap için teşekkürler
Peki ya bu konuda birşeyler yapabilme ihtimaliniz varmıdır gözlükler için koruyucu bir ürün
Merhaba,

Markamızın kullanım alanı elektronik cihazlar üzerine olduğundan dolayı şuan için gözlük ve benzeri ürünler için koruyucu bir ürün yaptığımızı söylememiz doğru olmayacaktır. Ancak Nano Liquid ürünümüz için gerekli testler ve sağlık kontrolleri yapıldığında uyumluluğunu ürün detaylarına ekleyeceğiz.

Bilgilerinize sunar, Anlayışınız için teşekkür ederiz.

İyi günler dileriz.

cuhki

Üyecik
ben s8 kullanıyorum nano liquid alsam ve uygulasam ömrü ne kadardır atıyorum her ay bir daha uygulamam mı gerekir bir de bir tane alsam telefonun hem ön hem arkasına uygulayabilir miyim yoksa 2 tane mi almalı ? acil cevap bekliyorum teşekkürler .

Volkan Üstün

Üyecik
Merhabalar,
İphone 7 mat siyah kullanıcısıyım. Nano Liquid ürününü ürünün arka alüminyum kasaya ve kamera üzerine uygulamayı düşünüyorum.
Çizikler konusunda biraz hassasım. Nano yeterli başarım gösterir mi ?

SpigenTürkiye

Temsilci
ben s8 kullanıyorum nano liquid alsam ve uygulasam ömrü ne kadardır atıyorum her ay bir daha uygulamam mı gerekir bir de bir tane alsam telefonun hem ön hem arkasına uygulayabilir miyim yoksa 2 tane mi almalı ? acil cevap bekliyorum teşekkürler .
Merhaba,

Nano Liquid Sıvı Koruyucu ürünümüzün ömrü 6 aydır. Bu süre kullanıma bağlı değişkenlik gösterebilir. Her ay tekrar uygulamanıza gerek yoktur.

Ürünün etkisinin azaldığını yada sona erdiğini gözlemlemek için eğer ömrü bittiyse cihazınızın yüzeyine su damlattığınız da yüzeyde katı şekilde duracaktır, devam ediyor ise aynı işlemi yaptığınızda sıvının ekrana dağıldığını gözlemleyebilirsiniz.

48 saat ara ile 2 tane uyguladığınızda ise bu cihazınızın korunmasını daha da arttıracaktır.

Bilgilerinize sunar,
İyi günler dileriz.

SpigenTürkiye

Temsilci
Merhabalar,
İphone 7 mat siyah kullanıcısıyım. Nano Liquid ürününü ürünün arka alüminyum kasaya ve kamera üzerine uygulamayı düşünüyorum.
Çizikler konusunda biraz hassasım. Nano yeterli başarım gösterir mi ?
Merhaba,

Nano Liquid Sıvı Koruyucu ürünümüzün kullanım alanı cam yüzeylerdir. Bu nedenle iPhone 7 ve iPhone 7 Plus gibi cihazların arka panelinde kullanıma uygun değildir. Kamera ve Ön ekranlarınızda kullanabilirsiniz.

Bilgilerinize sunar,
İyi günler dileriz.

DogukanDS

Üyecik
Nano liquid aldım 6 aralıktan beri kullanıyorum ve ekranımda kılcal çizikler var spigeni aradım sorunumla ilgili komedi bir şekilde bi tane daha koruyucu verelim diyorlar çizikler yok olacak mı o koruyucuyu verince

stat counter