SteelSeries Rival 100 Gaming Mouse İncelemesi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

ÖzTürK-_-3458

Üyecik
Bugün sizlerle SteelSeries in Rival 100 oyuncu faresi ni inceleyeceğiz.(elimdeki imkanlar ile çekmeye çalıştım.)

KaanArli

Editör
Editor
Emeğine sağlık :) Kısa bir süre içerisinde gönderilen incelemeleri değerlendirip uygun olanlara kanalımızda yer vereceğiz:)

~BozKurt

Doçent
Ne alaka?Hem ben pekiştirmek için söyledim.Boşuna post kasmayın.

denisszt

Asistan
Güzel Ellerine sağlık bende yakın zaman da bu marka ve Razer arasında kaldım bakalım incelemeler nereye ileticek beni

denisszt

Asistan
İki marka zaten aktif olarak birbirlerini geliştiriyorlar dizayn benim için baya önemli ürün baya zarif ve tatminkar , ha bu arada tıklama ömrü yorumuna birşey demiyorum , ortalama bir insan durmadan tıklasa belki 3. kuşak torunu bitirebilir :S

ÖzTürK-_-3458

Üyecik
İki marka zaten aktif olarak birbirlerini geliştiriyorlar dizayn benim için baya önemli ürün baya zarif ve tatminkar , ha bu arada tıklama ömrü yorumuna birşey demiyorum , ortalama bir insan durmadan tıklasa belki 3. kuşak torunu bitirebilir :S
ben orada kutuda yazdıkları için belirttim belirtmesem yine birşey bulurdu bu kişiler hep bir eleştiri yapmak için boş yorum kasıyorlar neyse kendini bilen bilir.

~BozKurt

Doçent
ben orada kutuda yazdıkları için belirttim belirtmesem yine birşey bulurdu bu kişiler hep bir eleştiri yapmak için boş yorum kasıyorlar neyse kendini bilen bilir.
Eleştiriye açık olmanız lazım.Zaten post kasanlar banlanıyor geçici bir süre.
--- Gönderi Güncellendi ---
Ve ben asla post kasmam kardeşim ben bu 692 mesajı konulara yorum yaparak arttırdım,229 likeyi boşuna almadım.

ÖzTürK-_-3458

Üyecik
Eleştiriye açığım ama konuşma şekliniz güzel değil vay haline falan ben size ürünün üzerinde yazanları söylüyorum söylemesem bu sefer ona laf ederler.

stat counter