Su Arıtma Tavsiyesi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

CMYK

Profesör
Babamın işleri biraz yoğunmuş bayram mesaisi yaptıklarından bayramdan sonraya erteleme niyeti var ama kendim biraz araştırdım iş yerinden bir arkadaşım İstanbul Zeytinburnunda firmaları var anlattığına göre mineraller ve vitaminler ölmesin diye yeni bir sistem geliştirmişler.

Arıtma cihazı vitamin ve mineralleri suyu arıtırken arıtıp bir kenara ayırıyormuş sonra temizlenen suya tekrar enjekte ediyormuş bu şekilde biz vitamin ve minerallerden mahrum kalmıyor muşuz.Bu cihazları kendileri de satıyor ve aynı model ve marka ama ihlas arıtma cihazlarının adı, reklamı ve kapsamlı servisi olduğu için arada büyük bir fiyat farkı olduğunu söyledi.Bizzat gidip incelemem gerekecek :D

arkadaşlar bu eve alınan su arıtma sistemleri suyu çok iyi temizliyor evet doğru AMA bu arıtma işlemi sırasında mineraller de pompalara takılıyor ve biz arıtma suyundan içenler bundan mahrum kalıyor bunu bilin ve öyle alın alacaksanız.

bide ihlastan gelen ürün için o kişilere lütfen sorarmısın sudaki mineralleri öldürüyormu sizin arıtma cihazınız diye lütfen sor bunu :D ve rica ediyorum cevabı paylaş çok merak ettim sordugun taktirde neler diyeceklerini... o an gözlerinin içine bakmayacaklar emin ol :D

Mat35

Asistan
Atık su olayını bende öğrenince almadım, hem atık su hemde filtre fiyatları bana uymadı birde doğal su olmadığınıda öğrenince (içindeki bir çok insan için yararlı metaryelide filtre ediyormuş) almaktan vazgeçtim dahalen 10 günde bir 19 lite su alıyorum fazlada para gitmiyor o yüzden.
Birde hazır aldığımız suyuda 6 ayda bir marka olarak değşştiriyorum doktorların önerisi ile.
Biri uludağdan geliyorsa diğeri bozdağ gibi değişik yer olursa metabolizma için daha faydalı imiş.

Nature Life

Üyecik
Nature Life su arıtma sistemlerini ayda 30 TL ödeyerek kiralayabilir veya satın alabilirsiniz.
Yıllık 200 TL olan filtre değişimleri ücretsiz yapılmaktadır. Nature Life su arıtma
sisteminden veya servishizmetten memnun kalmadığınız anda iade imkanı.
adresine ziyaret ederek daha geniş bilgi alabilirsiniz.

doktorbulut

Üyecik
Atık su olayını bende öğrenince almadım, hem atık su hemde filtre fiyatları bana uymadı birde doğal su olmadığınıda öğrenince (içindeki bir çok insan için yararlı metaryelide filtre ediyormuş) almaktan vazgeçtim dahalen 10 günde bir 19 lite su alıyorum fazlada para gitmiyor o yüzden.
Birde hazır aldığımız suyuda 6 ayda bir marka olarak değşştiriyorum doktorların önerisi ile.
Biri uludağdan geliyorsa diğeri bozdağ gibi değişik yer olursa metabolizma için daha faydalı imiş.
Aslında atık su olayına çok takılmamak gerekir neden derseniz şöyle bahsedeyim.Öncelikle şunu belirteyim bende su arıtma cihazı kullanıyorum markası ise hatırladığım kadarıyla hatta bakıp geldim :) Dolphin Water su arıtma cihazı.İlk başlarda atık su miktarı benimde gözüme büyüdü.Ama sonradan biraz düşündüm suyumuz ne kadar kirli içerisinde ne var hangi bakteriler var bunları düşündün mü ? ben düşündüm açıkçası ve daha sonra bu bakteriler dışarıya atılmaz nasıl temiz su içeceğiz veya nasıl temiz suya kavuşacağız.Bu yüzden dolayı açıkçası atık suyu çokta önemsemedim.Diyelim ki sizin dediğiniz gibi atık su yok.O zaman arıtma sisteminin amacı ne olacak pis suyu alacak pislikleri mikropları arıtmadan geri verecek bu durumda ne oluyor atık su olmadığı için pis su aynı şekilde gelecek.

Yani mecburen atık su atması gerekiyor ve atmakta zorunda ve attığı için ben mutluyum açıkçası.

Tavsiye isteyende olursa benim tavsiye edeceğim cihaz ve evimde ki cihaz aşağıda aldığım sitenin linkini vereyim bakmak almak isteyen olursa baksın alsın.

http://www.suaritmacihazi.gen.tr/dolphin-water-platinum-8-asamali-pompali

PARAzitCELL

Profesör
trol, burada kullanıcı yorumları değerlidir, pazarlama amacı ile konunun kirletildiğini düşünmekteyim...

maxiimuss

Üyecik
beyler bende aküm için saf su temin etmek istiyorum aşağıdaki siteden biraz bilgi aldım. bilgilenmek isteyen için link bırakıyorum okuyabilir.

vespina

Üyecik
İhlasın arıtma cihazını kullanıyoruz yaklaşık 7 senedir. Son derece memnunum

stat counter