Superonline'ye mi Geçiyim TTNET Fibernet'e mi Geçeyim

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

TTNET'mi Superonline mı ?

• Superonline

Kullanılan: 52 86.7%
  • TTNET

Kullanılan: 7 11.7%
  • Diğer

Kullanılan: 1 1.7%

• Kullanılan toplam oy
    60

Kenpachi

Profesör
Öncelikle merhabalar

Ocak ayının sonlarına doğru tahhütüm bitiyor.Fibernet'e geçicem ama hangisine geçiceğimi bilmiyorum.

eSa

everything is possible..
Yasaklı
Bulunduğun yerde her ikisi de mevcut mu? bağlayabiliyorlar mı?

erenberk

Reis
Onursal Üye
Fiber altyapı mevcutsa Süperonline'a geç.

SARKAT

Profesör
Sıuperonline 8 aydır kullanıyorum daha tık demedi. Hız düşme problemi hiş yaşamadım neredeyse.

clients

Profesör
10 gun fatura geciktir hemen mektubu dosuyor superonline. lanet etim kapatacam bunuda
2 yildir ayni

yaşli çocuk

Profesör
aslında so da fiber internet altyapısını ttnetten alıyor ama işte burda bir çelişki var.herneyse ben sana so'yu öneririm fakat fiyatları biraz cep yakabilir.

re13el

Dekan
aslında so da fiber internet altyapısını ttnetten alıyor ama işte burda bir çelişki var.herneyse ben sana so'yu öneririm fakat fiyatları biraz cep yakabilir.
Benim bildiğim SO TTNET'in fiber değil, adsl altyapısını kullanıyor. Superonline adsl kullanıcaklar hiç Süperonline diye geçmesinler yani.
Süperonline fiber var ise hemen geçin tabi. :)

BrknEs

Dekan
ben superonline fibere geçtim gayet memnunum sözünü verdiği hızı veriyor gerisi hikaye

yaşli çocuk

Profesör
Benim bildiğim SO TTNET'in fiber değil, adsl altyapısını kullanıyor. Superonline adsl kullanıcaklar hiç Süperonline diye geçmesinler yani.
Benim bildiğim bu :)
Da so'nun adsl'i var mı ki?

varmış :)

re13el

Dekan
Benim bildiğim bu :)
Da so'nun adsl'i var mı ki?
Süperonline adsl var ama ttnet altyapısını kullanıyor adsl için, aynı diğer firmalar gibi.Adsl fiyatları ttnetle neredeyse aynı ve fiber tarifelerinden pahalı.
Ancak fiberde kendi altyapılarını kullandıkları için ttnetten ucuza verebiliyorlar fiber interneti.

bolatbey

Asistan
TTNET FİBER;

SUPERONLINE FİBER;

DİĞER FİBER(METRONET ETHERNET);

İncele, seç, beğen, al :)

bolatbey

Asistan
Metronet'in Superonline'la aynı m fiyatı ?

25 Mbps METRONET ETHERNET, 20Mbps AKK sı en düşük olan Süperonline Fiber'den daha ucuz. Ayriyeten simetrik hız ve AKK olmaması da cabası gibi geliyor bana:)

not: 50Mbps hızda, METRONET(AKK: YOK) ile Süperonline(AKK: Download:100GB, Upload:50GB) fiyatları eşit ancak şeytan ayrıntıda gizlidir:devil:

Daywalkerr

Asistan
Beyler aman aman metronetten uzak durun ilk ay hız veriyor sonraki aylar 10 MB kullanıyorsanız anca 2-3 MB veriyorlar söylediğinizde de tarifede 'e kadar yazıyor diyorlar yani sana 1 MB bile verse bir şey diyemezsin

Fiber diyince akla süperonline gelir başkasını düşünme bile.Bizim burda fiber olması için dua ediyoruz ama adamlar halen getiremediler kullanan tüm arkadaşlarım süperonline diyor.

Altını çiziyorum metronetten uzak dur kullandıkları numaraya bakarak bile nasıl bir firma olduklarını anlarsın sözleşmem bitsin kurban kesem :) Metronetin nasıl bir firma olduğunu öğrenmek istiyorsan forumlara bak millet rezilliklerini çıkarmak için blog bile açmış :))

promidal

Profesör
superonline hız konusunda çok iyi ben superonline ile 40mb inüzerinde hız alıyorum 5100kb/sn ile download yapıyorum. ancak iş ping konusuna gelince kimse ttnetin eline su dökemez. ama benim için ping 5 olmuş yada 100 olmuş farketmez..

stat counter