Turkcell 2 saat + 500 kontörlük konuşma

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Abyss

Asistan
bu konuyu bilen var mı bilmiyorum ama benim bi arkdaşım kampüscell tarifesine geçti ve ilk 100 yüklemesine 2 saat bedava ve 500 kontörlük konuşma hakkı geldi. bu 500 kontörlük konuşma hakkı nasıl oldu anlamadım bir kaç aydır yine aynı şekilde 2 saat konuşma hakkı ve 500 kontörlük konuşma hakkı geliyor. başka bir üyeliğide yok. böyle başka ayrı ayrı konuşma dakikası gelen varmı acaba :wassat:

Beowulf

Profesör
hadi ya nasıl olur o ! bende kampuscell'liyim ama 500 kontur falan gelmiyor! sadece 2 saat bedava konusma var!

ilkercelik1990

Profesör
İndirimli konuşma tarifesi her 100 kontör yüklemesini takiben 30 gün boyunca geçerlidir. 31 Aralık 'a kadar BizBizeKampus Tarifesi’ne geçenler ve mevcutta BizBizeKampus tarifesinde olanlar yılsonuna kadar her 31 günde bir ilk 100 ve üzeri kontör yüklemelerinde Turkcell’lilere 2 saat bedava konuşma hakkı kazanırlar. Bu sürenin bitmemesi durumunda ücretsiz konuşma süresi bir sonraki aya devretmez.

BizBize Kampus - Turkcell

Abyss

Asistan
İndirimli konuşma tarifesi her 100 kontör yüklemesini takiben 30 gün boyunca geçerlidir. 31 Aralık 'a kadar BizBizeKampus Tarifesi’ne geçenler ve mevcutta BizBizeKampus tarifesinde olanlar yılsonuna kadar her 31 günde bir ilk 100 ve üzeri kontör yüklemelerinde Turkcell’lilere 2 saat bedava konuşma hakkı kazanırlar. Bu sürenin bitmemesi durumunda ücretsiz konuşma süresi bir sonraki aya devretmez.

BizBize Kampus - Turkcell
bunu biliyorum banada 2 saat konuşma hakkı geliyor ama dediğim gibi arkadaşıma 500 kontörlük konuşma hakkı ek olarak geliyor. turkcelle sordum bilmiyoruz dediler :S

ChernobyL

Asistan
bazen böyle şeyler oluyor geçen de avea bana böyle bi şey yapmıştı..
ne kadar kontor yüklersen o kadar hediye ama hediyeleri kullanmazsan bi sonraki aya devrediyodu bide 3 saat beleş konuşma geliyodu..

bilmiş*gülücük

Profesör
anaaaam :surprised:
banada 2 saat geliyo ama 500 kontörlük konuşma falan yook :wassat:

carpe diem 24

Asistan
turkcelle ne arıyıp soruyonus bide geri alcekler 500 kontörü aifyetle ye gide yaw ayrıca o aradığınız hanımefendilerle beyfendiler adlarını bile bilmekten aciz bir grup kişi yani bu tamemen beni bağlar amma kendi başımın çaresine bakmayı öğrettiler saolsunlar call center dakiler ıyyykkkk :(((

stat counter