Turkcell'in yeni fiyat tarifeleri

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
Turkcell; kısa mesaj ve kısa mesaja bağlı servisleri, bireysel ve kurumsal ses tarifelerinin belirli yönleri ve ön ödemeli kontör kart ücretlerinde 25 Haziran 2008 itibarıyla ortalama %3,66 oranında fiyat ayarlaması gerçekleştirdi. Bu kapsamda ön ödemeli hatlarda; 100 kontörlük kart 16,5 YTL, 250’lik kart 38 YTL, 500’lük kart 71 YTL, 1000’lik kart ise 130 YTL oldu.

Aşağıda sıralanan Turkcell tarife ve paketlerinin ücretlendirmesi ise değişmedi:

* Kurumsal Kobi dakika paketleri ve Kurumsal HerYöne Paketleri, şirket içine indirim veren indirim seçeneklerinin aylık sabit ücretleri
* Bireysel faturalı hatlar için her yöne toplu konuşma dakikası içeren ‘Herkesle’ paketleri
* Yurtdışında iken yapılan ve alınan çağrı ücretleri
* Cepten internet ve bilgisayardan internet ücretleri

Turkcell’in kurumsal kobi tarifesi hariç tarife sabit ücretleri, uluslararası görüşmelerde Grup 1 ülkeleri* sabit hatlarına yapılan çağrılar dışındaki aramalar ve faturalı hatlar için her yöne tek fiyat içeren tarifeleri hariç diğer operatör yönüne yapılan aramalarda da ücretlendirme aynı kaldı.

Turkcell’in yeni düzenlenen fiyatlarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye www.turkcell.com.tr adresinden, Müşteri Hizmetleri’nin 444 0 532 ve 444 0 535 no’lu telefonlarından, TurkcellExtra ve Turkcell Abone Merkezleri’nden ulaşılabilir.

zelenga

Profesör
Türk Selim'in kazıkları gitgide kalınlaşıyor...

bilmiş*gülücük

Profesör
yaaa bıktım bu türkcellden yaaaa nekdar gıcık yaaa daha nereye artırcaklarsa bee :( >X<

Ahmethz

Rektör
Onursal Üye
ayarlama deyince indirim gibisinden heyecanlandım çünkü öiv kalkıyor gibisinden durumlar vardı zamlanmış meğersem.

tertunc

Dekan
Onursal Üye
daha ben bugün gittim türkcell extra ya ama daha ucuzdu fiyatlar ve ucuzundan aldım konturu :) :) :D

Wolker

Profesör
türkcell artık eskisi kadar kontor satamaz oldu kampanyaları hep avea ve vodofone'un gerisinde onlarda bu tarz bir duruma giderek kendilerini kurtarmı düşünmüşler demekki

emelden

Dekan
Jojoba dedi ki:
ayarlama deyince indirim gibisinden heyecanlandım çünkü öiv kalkıyor gibisinden durumlar vardı zamlanmış meğersem.
Ben de öyle sanmıştım... :L Ama gariptir ki turkcellden vaz geçemiyorum...

stat counter