Ülkeyi seven akpye oy vermesin

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

İsyankar97

Asistan
Bugüne kadar hep AKP' ye vermiştim ama bu sefer değil. İyi hoş yol, köprü yapıyor ancak bir çalışan olarak gram faydası dokunmadı bugüne kadar hiçbir konuda. Vergi üstüne vergi.
Bir araba alacağım vardı sağolsunlar ötv denen zımbırtıyı o kadar artırdılar ki saçma sapan arabaların fiyatları uçtu gitti.
Dolar ve Euro' nun hali malum ve hiçbir şekilde müdahale ettikleride yok. Yatmışlar kulaklarının arkasına, sadece seçim. Umarım kazanamaz bu seçimi. Akıllanmaları gerekiyor.
akp çok şımardı, kendilerini kusursuz ve vazgeçilmez görüyorlar.

colite

Profesör
Bu konu sıkıntı çıkarabilir dikkat edin.
@utkuversus
@Tuğ-han
@Death Mark
Kimse kimsenin kalbini kırmasın herkezin hür hakkı'dır oy kullanmak ortamı germeyelim.(BENCE)

mapavrili

Doçent
Celladına aşık olmuşsa bir millet,
İster ezan ister çan dinlet.
İtiraz etmiyorsa sürü gibi illet,
Müstehaktır ona her türlü zillet.

Ömer Hayyam

“Bir delil ile 40 alimi yendim; ama 40 delil ile bir cahili yenemedim.”

Din Toplumun Afyonudur”…

Ekonomi ortada olduğu halde 1600 ₺ maaş ile Vergi ve Yeme içme dışında hiçbir aktivite yapamayan insanlara boşa anlatıyorsunuz. Anlamazlar bunlar. Yapacağınız çok basit Fettullah Gülen gibi sağda solda Sakalı uzun din hocaları oluşturup onlar ile propaganda yapacaksınız. Yoksa bu adamların ellerinden hayatlarını al. Namaz kılıyor, Yol yapıyor ya da Eskiler çok berbattı diyerek bahanelere sığınmaya devam edecekler.
Benim yaşım 48 ve biz buralara nerelerden geldik çok iyi biliyorum çünkü bizzat yaşadım, senin gibi Ak parti hükümetleri zamanında yetişseydim bende senin gibi ahkam keserdim. Tutturmuşsunuz bir 'celladına aşık olmuş millet' teranesi gidiyorsunuz, tamda işte yanlışınız burada, '' bizler neden iktidar olamıyoruz '' diye akıl yormak yerine , rakibine oy verenleri onları destekleyenleri suçluyorsunuz. Bu şekilde davranırsanız eleştirdiğiniz yada değişmesini istediğiniz şeyleri nasıl değiştireceksiniz.

Utku Cabir

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Yönetici
Moderatör
Bu konu sıkıntı çıkarabilir dikkat edin.
@utkuversus
@Tuğ-han
@Death Mark
Kimse kimsenin kalbini kırmasın herkezin hür hakkı'dır oy kullanmak ortamı germeyelim.(BENCE)
Henüz aday olduğum için bu konuda yetkim yok. Ama diğer moderatör arkadaşlar mesajları onaylamadan görünmüyor burada.

kaantsc

Üyecik
Yasaklı
Ülkesini seven AK PARTi'ye oy versin bence. 90 yıldır çivi çakılmamış memlekete yapılan hizmetler ortada. Kalkıp CHP'ye ve ne idüğü belirsiz İP e oy verecek halimiz yok. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
stat counter