üniversite yaşı

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

daredevil123

Üyecik
arkadaşlar 25 yaşında 2. üniversite (bilg.müh.) çok istiyorum. bazı imkanlar ve birazda çalışamadıgımdan ötürü yeterli puan alamadım. yazılım dillerini 1 tanesini tam biliyorum mezun olana kadar zaten onu 3 e çıkarmış olurum

şimdi 25 yaşında üni gitmek sıkıntı çıkarır mı?

ve staj sorunu ortaya çıkar mı ?

dipnot: üni gidersem ikinci öğretim olarak gidicem.

teşekkürler. görüşlerinizi bekliyorum.

daredevil123

Üyecik
Neden sıkıntı çıkartsın? Okumanın yaşı yok ki dengi yaşında elbet okuyacak vardır. Staj konusunu ön görmek zor. Öğretim görevlisine bağlı.
Asıl korkum staj meselesi çünkü yaş 30'a dayanıcak kabul edilmem alınmam gençler varken filan derler. tahminimce staja kadar dilleri ögrenirsem kabul edilirim diye umuyorum

Samet UCA

.Net Geliştiricisi
ne 25 i hocam :D Millet 30 undan sonra meslek değiştiriyor üniye gidiyor. Stajda sıkıntı çıkmaz o senin potansiyeline bağlı.

Görkem Say

Arise, Arise Riders of Theoden! Ride now! Death!
Yönetici
Moderatör
Hiçbir şey için geç değil merak etmeyin eğer gerçekten istiyorsanız okuyun bende bilgisayar mühendisliği ikinci sınıf öğrencisiyim bizim sınıfımızda 35-45 yaş arası okuyan en az 5-6 tane büyüğümüz var.

astegon

Profesör
Size cevabımı aşağıda veriyorum. 73 Yaşında Python öğrenen Erol Kara...

IDAHO

Asistan
arkadaşlar 25 yaşında 2. üniversite (bilg.müh.) çok istiyorum. bazı imkanlar ve birazda çalışamadıgımdan ötürü yeterli puan alamadım. yazılım dillerini 1 tanesini tam biliyorum mezun olana kadar zaten onu 3 e çıkarmış olurum

şimdi 25 yaşında üni gitmek sıkıntı çıkarır mı?

ve staj sorunu ortaya çıkar mı ?

dipnot: üni gidersem ikinci öğretim olarak gidicem.

teşekkürler. görüşlerinizi bekliyorum.
Hocam sana şöyle söyliyim. Bizim üniversitede 75 yaşında tıp okuyan bir amca var. Yılmaz dayı diyoruz hepimiz gördükçe ibret alırız hayret ederiz. Kendisi objektifleri sevmeyen bir dayımız okuluna bakıyor sadece şov peşinde değil. Çokta tatlı bir dayımız. Adam yaşına göre müthiş bakımlı neredeyse 50 li yaşlarda. Bizim sınıfta da 40 küsür yaşında bir eczacı abimiz var. Kendisi eczacılığı yürütürken bilgisayar mühendisi olmak istemiş bizimle birlikte oda okuyor. Daha birsürü örnek var bu sadece benim gördüğüm.

stat counter