Vbulletin 5 Connect fena değil gibi :D

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
Merhaba arkadaşlar

SDN'in de kullandığı altyapı olan Vbulletin için yeni sürüm geliyor.

Vbulletin 5 Connect fena değil gibi ne dersiniz?

[video=youtube_share;YTjlRoLdmxI]http://youtu.be/YTjlRoLdmxI[/video]

mendocino

Rektör
yeri gelmişken söyleyim cepten forumu gezmek işkence, tapatalk mümkünmüdür bilmiyorum ama en iyi çözüm o bence.

keyloger

Rektör
yeri gelmişken söyleyim cepten forumu gezmek işkence, tapatalk mümkünmüdür bilmiyorum ama en iyi çözüm o bence.
Saat 1 gibi forum güncellemesi yapacağım, tapatalk'u da en geç pazartesi akşamı kurmayı düşünüyorum. :) Allah yüzümüzü kara çıkarmasın. :)

mendocino

Rektör
süper haber en sonunda telefonu adam gibi kullanabilicez, daha kim uğraşır bilgisayarla.

kolay gelsin eline sağlık

Kurşun Kalem

Profesör
Cahilliğimi mazur görün de bu tapetalk ne ola ki? Mobile mahkumum da işime yarayacak bir şey sanırım.

aloisnebel

Profesör
Kurşun Kalem usta bildiğim kadarıyla symbian'a tapatalk yok :( e6 kullanıyordun değil mi?

Jomolocco

Doçent
Rica ediyorum Forumrunnerden girerken profil e ulasamiyorum lutfen duzeltin konu actim ilgilenen olmadi daha ne yapmaliyim ?

mendocino

Rektör
tapatalk forum uygulması telefnun menulerınde gezer gibi forumda gezebiliyorsunuz, forumrunnerin daha gelişmişi de diyebiliriz. Ayrıca forumrunnerdaki problemler siteden değil programın kendisinden kaynaklanıyor sanırım, çok dandik bir program.

[video=youtube;WVPT9-WyOFE]http://www.youtube.com/watch?v=WVPT9-WyOFE[/video]

friendly

Rektör
tapatalk forum uygulması telefnun menulerınde gezer gibi forumda gezebiliyorsunuz, forumrunnerin daha gelişmişi de diyebiliriz. Ayrıca forumrunnerdaki problemler siteden değil programın kendisinden kaynaklanıyor sanırım, çok dandik bir program.
Symbian destekliyor mu ? :)

mendocino

Rektör
Valla bilmiyorum araştırmanız lazım

- - - Mesaj Güncellendi - - -

bikaç yerde link gördümde çalışıyomudur bilmiyorum, eski sürümü var sanırım

Kurşun Kalem

Profesör
Buldum, yükledim ama bişey anlamadım. Neyse bakarız.
www.nextwap.net/download/3666/Tapatalk_V1.0_Is_A_Forum_Client_For_Symbian_S^3.html

mendocino

Rektör
Symbian surumleri eski galiba artik symbian destegi yok. Nys hic olmamasindan iyidir

Jomolocco

Doçent

YouTube Link: http://www.youtube.com/watch?v=WVPT9-WyOFE
diger sitelerde boyle olmuyor orn maxicep ikaynak gibi
ayrica bu programin asil avantaji mesaja tikladiginiz taktirde bilgisayardan girmis gibi avatarlari resimleri tam gosteriyor.

cngzkyz

Profesör
Betayı sürekli test ettim. Sistemi kolaylaştıracaklarına daha da zorlaştırmışlar. Yine XenForo en iyisi.

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
Vbulletin 5 için keyloger ile görüştüm. Sanırım bizim denemelerimiz en erken Haziran gibi başlayacak :D

stat counter