Video Araçları/Dönüştürücüler

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

2008modell

Üyecik
merhaba

pinnacle studio 11 hakkında yardıma ihtiyacım var .yardıncı olabilirmisiniz.

nuray

Üyecik
SELAMLAR;
ARKADASLAR REALTEK R1 53 DRİVER SES KARTIM AMA;
ses kartı sorunum var ya driverini yuklüyorum seslichatlarde microfon ve stero secenekleri sectiğimde calmıyor işlevini yapmıyor cünkü system volime information böülümü ne virüs girmisti format attık yükledik driverlri eksiksiz hersey güzel ama sitede microfonda ve ses iletiminde stero mixte ses ulasmıyor acaba ses kartı yandımı dicem ama msn de karsılıklı konusuyorum bu sorunu cözene helal olsun acaba virüs silinmedimi __????formatta_??

dkoylu

Üyecik
8 MM SONY DİGİTAL VİDEO KAMERAM VAR BUNUNLA ÇEKTİĞİM VİDEOLARI
YOUTUBE KOYMAYI DENEDİM AMA OLMADI. BİLEN ARKADAŞLAR MPEG OLAN
DOSYAYI DVİX YAPMAN GEREKİR DEDİLER AMA PROĞRAMLARIN HEPSİ İNGİLİZCE BİR KAÇ DENEDİM AMA BAŞARAMADIM. BİLEN ARKADAŞIMIZ VARSA NE YAPMAM GEREKİR HANGİ PROĞRAMI KULLLANMAM GEREKİR YARDIMCI OLURSA SEVİNİRİM

mert_okyay

Üyecik
Arkadaşım merhaba süper build programı kullanımı konusunda bilgi verebilirmisin acaba yeni yükledim ingilizce olduğu için çözemedim lütfen yardım teşekkürler.

mak955

Üyecik
tesekkürler kardeş bisey sorcam mp4 çeviren varmı arasında

myefsane

Dekan
mov formatını tatal convert ile çeviremiyorum yardım eder misniz arkadaşlar ?

desperado64

Rektör
arkadaşlar filmleri mkv formatına sıkıştırabilen ideal bir program varmı yaw :D

ayetullahgun

Üyecik
merhaba ben bu forumda yeniyim de.
birşey soracağım. facebok ta bir video izliyorum onu kaydetmek için bir program varmı. teşekkürler.,

RocKhan

Doçent
arkadaşlar filmleri mkv formatına sıkıştırabilen ideal bir program varmı yaw :D
HandBrake adlı programı öneririm, bir sürü ayarla uğraştırmadan ufak tefek ayarlarla mkv yapmanı sağlar.

Ücretsizdir.
Download adresi:http://handbrake.fr/downloads.php

Sadece mp4 ve mkv yapmak içindir, diğer formatları desteklemez fakat diğer tüm formatlardan mp4 ve mkv'ye çevirebilirsiniz, film çözünürlük ve megabyte değerini değiştirebilirsiniz, misal elindizde 70mb müzik video klibi var, bu programla o klibi görüntü ve sesde kalite kaybı olmadan 25-30mb lık bir hale getirebilirsiniz.

---------- saat 20:19 eklendi ---------- önceki mesaj saat 20:17 eklenmişti ----------

merhaba ben bu forumda yeniyim de.
birşey soracağım. facebok ta bir video izliyorum onu kaydetmek için bir program varmı. teşekkürler.,
Firefox eklentileri var Downloadhelper, ya da internet download manager kullanabilirsin fakat o program ücretli, yani crackli filan kullanırsın ancak.

Bence hiç uğraşma, firefox'a downloadhelper eklentisini kur heryerden video indirirsin.

fakirhan

Üyecik
Arkadaşlar merhaba video dosyalarını ses ve diğer formatlara çevirmek için Türkçe ve kullanımı rahat ayrıca süre sorunu olmayan bir program ücretsiz varmı?:Yardımlarınız şimdiden teşekkürler

uma350

Profesör
Bence Format Factory programına da bir bakın hoşunuza gideceğine eminim arkadaşlar.. ; http://www.formatoz.com/

---------- saat 19:23 eklendi ---------- önceki mesaj saat 19:22 eklenmişti ----------

Arkadaşlar merhaba video dosyalarını ses ve diğer formatlara çevirmek için Türkçe ve kullanımı rahat ayrıca süre sorunu olmayan bir program ücretsiz varmı?:Yardımlarınız şimdiden teşekkürler

Özellikle senin işine yarayacak gibi dostum..Ben uzun süredir kullanıyorum oldukça memnunum..

stat counter