Vodafone 600DK, 1000SMS, 3GB İnternet - 19 TL - MEGA3GB / SUPER3GB

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Darknes$

$
Onursal Üye

Vodafone için böyle bir paket bulunmakta ama çok fazla detay yok.

19 TL karşılığında her yöne 600 dakika konuşma, 1000 adet her yöne kısa mesaj ve 3 gb internet alınabiliyor.

Paketi almanız için MEGA3GB ( SUPER3GB olarak da deneyebilirsiniz. )yazıp 7000'e gönderiniz.

İsteyen deneyebilir.

Son düzenleme:

friendly

Rektör
Vodafone için en hesaplı ve kullanışlı paket şu an itibari ile bu gözüküyor.
İnternet yetmezse ; Doldur 3GB yazıp 7000'e mesaj gönderince 10 tl karşılığında, paket süresi bitene kadar 3 gb daha internet geliyor.

FatihEnvar

Üyecik

Vodafone için böyle bir paket bulunmakta ama çok fazla detay yok.

19 TL karşılığında her yöne 600 dakika konuşma, 1000 adet her yöne kısa mesaj ve 3 gb internet alınabiliyor.

Paketi almanız için MEGA3GB yazıp 7000'e gönderiniz.

İsteyen deneyebilir.
Teşekkür ederiz. Denedim oldu.

Promethium

Doçent
Kaçına kadar bu pakete geçebildiğimiz yazıyor mu ? Ayın 16 'sında paketim bitiyor ona göre geçeyim.

friendly

Rektör
Süresi gözükmüyor, kapanmaz kolay kolay bu paket. Hatta daha avantajlı paketler de gelecek diyorlar.
Diğer operatörler de benzer paketleri çıkardı çünkü. Gene de işi şansa bırakmamakta fayda var. :)

FatihEnvar

Üyecik
Kaçına kadar bu pakete geçebildiğimiz yazıyor mu ? Ayın 16 'sında paketim bitiyor ona göre geçeyim.
Bu bir paket değil, tarife. Şimdiden geçiş yapsanız olur. Eğer hattında TL yoksa tarife içeriği yenilenmez. Eski paketiniz bittiğinde TL yükleyip faydalanmaya başlarsınız.

kmurat

Dekan
Bu tür fiyatlar yeni hat alanlar veya numara değiştirenler için geçerli oluyor. Eski kullanıcılara kazık devam ediyor. Benim de her iki operatörde numaram var, yararlanamıyorum.

Promethium

Doçent
Bu bir paket değil, tarife. Şimdiden geçiş yapsanız olur. Eğer hattında TL yoksa tarife içeriği yenilenmez. Eski paketiniz bittiğinde TL yükleyip faydalanmaya başlarsınız.
Teşekkürler hocam geçtim tarifeye, şu anda mevcut tarifeye devam ediyor TL yükleyince yeni tarife aktif olacak.

Meridian

Dekan
Çok uygunmuş bu tarife. 500 dk, 1000 SMS ve 2 Gb internete 24 TL veriyorum. Buna geçmek daha mantıklı.

Elusive

Dekan
Lan ne zaman numara taşısam kampanya yapıyor bu vodafone hep kaçırıyorum

karmixs

Üyecik
Bu paketi dün yaptık . bugün bitti internet sms sadece dk kalmış biraz . ne internete girebiliyoruz nede bisy bu nasıl biseydir . ne yapalım şimdi arkadaşlar ??

FatihEnvar

Üyecik
Vodafone kendi abonelerinin Hakkını korumak için genelde böyle tarife ve paketler yapıyor. Yoksa böyle cazip kampanyalar yeni abonelere yapılır. #Teşekkürler @Vodafone.

Rapchy

Rektör
Onursal Üye
750 1000 3 GB 28 tl veriyordum bende buna geçmek daha mantıklı gibi

hakki18

Üyecik
Merhaba ben yeni hat aldım Vodafone'dan bunu yapmak istiyorum mesajı attım ama hatalı mesaj gönderdiniz diye yanıt geliyo ben bunu yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz? Şimdi den eyvallah

tengribizmenemen

Profesör
Merhaba ben yeni hat aldım Vodafone'dan bunu yapmak istiyorum mesajı attım ama hatalı mesaj gönderdiniz diye yanıt geliyo ben bunu yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz? Şimdi den eyvallah
Herhalde bu eski tarifeymiş çünkü geçen hafta vodafone'a gittiğimde tarifenin güncel olmadığı söylendi.

stat counter