Windows 8/8.1 Kullanıcı Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

okurbaba

Asistan
windows 10 1903'teyim ve windows 8.1 single language 9600'den yükselttiğime birbir pişmanım ama format atmaya da üşeniyorum daha kısa bir yolu var mı downgrade etmenin kısa yolu (uygulamaları geri yüklemek ile uğraşmamak için vs)

The Undertaker

Doçent
windows 10 1903'teyim ve windows 8.1 single language 9600'den yükselttiğime birbir pişmanım ama format atmaya da üşeniyorum daha kısa bir yolu var mı downgrade etmenin kısa yolu (uygulamaları geri yüklemek ile uğraşmamak için vs)
Hocam bende Windows 8.1 kullanıyordum Windows 10 Pro 1903 kurmuştum kanser oldum resmen o nasıl bir sistemdir öyle Pro yerine keşke Windows 10 İçine Edilmiş Edition 1903 yapsalar. İnternet hızım düştü indirme hızım düştü bir siteye yarım saatte bağlanma arkaplan da telemetri gönderme ve yarı yarıya düşmüş performans yaşadığım için anında Windows 10 1803 Home sürümünü kurdum çok memnunum sende istersen 1803 Home sürümünü kur memnun kalırsın. Kesinlikle herkese öneriyorum 1903 sürümünü kullanmayın çok sıkıntılı bir işletim sistemi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam driver sıkıntısı olmasa düşünebilirdim malesef driver sıkıntı :(
Hangi işletim sistemi için driver sıkıntısı çekiyorsun ?

The Undertaker

Doçent
Zevklerine bağlı bence çok güzel bir işletim sistemi :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekli dosyayı görüntüle 76576
Boştayken 2,2.5 gb ram yiyor işlemcide ise hiç sıkıntı yok Sistemi çok iyi olmayanlar 8.1 tercih etmeli bence
Fazla yiyor bence. Bende boşta 1.6 GB falan yiyordu. Şuan Windows 10 kullanıyorum arkada vivaldi ve tixati açık 2.6 GB kullanım var ordan hesapla.

Arda the Metin

Üyecik
8.1'in kaynak yönetimi gerçekten çok iyi. Chrome bile RAM yemiyor. Max. 200-300 MB yediğini gördüm şu ana kadar. İnşallah Microsoft güncellemelerle bilerek mahvetmez Windows 10'a geçirmek için.

The Undertaker

Doçent
8.1'in kaynak yönetimi gerçekten çok iyi. Chrome bile RAM yemiyor. Max. 200-300 MB yediğini gördüm şu ana kadar. İnşallah Microsoft güncellemelerle bilerek mahvetmez Windows 10'a geçirmek için.
Şuan Update'yi aç gelen güncellemeleri kur hepsi bittiği zaman Update hizmetini kapat daha da güncelleme yapma o şekilde kullan.

Arda the Metin

Üyecik
Crackli Windows 8.1 kullanmaya vicdanım el vermediği ve içime kurt düştüğü için yine PC ile gelen Windows 10'a döndüm yine :( Stabiliteni ve performansını çok özleyeceğim sevgili Windows 8.1 :(((((

The Undertaker

Doçent
Crackli Windows 8.1 kullanmaya vicdanım el vermediği ve içime kurt düştüğü için yine PC ile gelen Windows 10'a döndüm yine :( Stabiliteni ve performansını çok özleyeceğim sevgili Windows 8.1 :(((((
Ne alaka ? Ben Defender silinmiş ince ayar çekilmiş Windows 8.1 embedded industry kurdum sisteme yağ gibi akıyordu. İstersen linkini de verebilirim sana.

stat counter