Windows Phone Ana Ekranlarını Paylaşalım

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

REDFOKS

Kürşad'ın Kırkıncı Çerisi Ϝ ϓ ſ Ϟ
Ne yani windows kullananların başı kel mi? Bu başlık altında Windows Mobile ana ekranlarımızı paylaşalım arkadaşlar. Konuyu sabite aldım bakalım neler var sizlerde...

eSa

everything is possible..
Yasaklı
Nasıl bilgisayara ister windows istersek linux vb. kurabiliyoruz. Acaba diyorum telefona da bir şekilde bu sistemi kurabiliyor muyuz? Merak ettim. Sonuçta işlemci, donanım nerdeyse aynı.

app updater

Üyecik
Appdater chrome otomatik güncelleme aracı tüm programlarınızı tek bir çatı altında toplayarak güncelleme gerektirenleri sizin yerinize günceller. Appdater, program güncelleme fonksiyonu dışında kullanıcıların hem indirebileceği hem de online oynayabilecekleri oyunları önerir ve eğlenceli bir platform sunar.

Can Kılıç

Üyecik
Bu ise kutucukları ufaktan düzenlediğim hali. Windows kullanmayan bir insana göre çok normal kalabilir ancak bu platformu seven bir kişiye göre bu tür ufak kutucuk değişiklikleri bile çok güzel gelebiliyor. Ayrıca temayı beyaz, rengi ise pembe, saydamlığı %40 civarı yaptım.

Ekli dosyalar

YILKI

Üyecik
Wp nesini paylaşalım ki...w10 yükledik tel android gibi kasıp donmaya başladı özelleştirme sıfır üstü 1 iyiki transparanlık varda bişeye benziyor ana ekran

Can Kılıç

Üyecik
Wp nesini paylaşalım ki...w10 yükledik tel android gibi kasıp donmaya başladı özelleştirme sıfır üstü 1 iyiki transparanlık varda bişeye benziyor ana ekran
Ne demek kasıyor? Kaç aydır (Lumia 640 XL telefonumda) Windows 10 Mobile kullanıyorum kesinlikle 8.1'den daha iyi, daha işlevsel, daha kullanışlı. Kararlılığını aratmıyor diyebiliyorum çünkü Windows 10'un kendisi zaten 8.1 gibi aynı şekilde kararlı. Siz hangi telefonda hangi yapıyı kullandınız da bunları diyorsunuz?

Yeşil Okçu

Profesör
Ne demek kasıyor? Kaç aydır (Lumia 640 XL telefonumda) Windows 10 Mobile kullanıyorum kesinlikle 8.1'den daha iyi, daha işlevsel, daha kullanışlı. Kararlılığını aratmıyor diyebiliyorum çünkü Windows 10'un kendisi zaten 8.1 gibi aynı şekilde kararlı. Siz hangi telefonda hangi yapıyı kullandınız da bunları diyorsunuz?
İşte siz 640 XL kullandığınız için . Biz eski nesil .

stat counter