Ya Sonra Filminin Konusu Ne Ya Sonra Filmi Oyuncuları!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


bilicimustafa12

Türkü'ler Sevdamız...
Moderatör
Katılım
24 May 2017
Mesajlar
7,088
Puanları
113
Konum
Elazığ
Ya Sonra filmi bu akşam TV ekranında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Şubat 2011 yılında vizyona giren Ya Sonra filminin yönetmen koltuğunda Özcan Deniz yer alıyor. Vizyona girdiği tarihten itibaren 25 hafta boyunca gösterimde kalan film 849.743 seyirci tarafından izlenirken toplamda 7.559.500,00 TL hasılat elde etti. Peki Ya Sonra filminin başrollerinde hangi isimler yer alıyor?
Ya Sonra filmi başrollerinde hangi oyuncular yer alıyor? Filmin konusu ne?

Ya Sonra filmi bu akşam TV ekranında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Başrollerinde Özcan Deniz, Naz Elmas, Janset, Ragığ Savaş, Mehmet Ulay, Cezmi Baskın'ın yer aldığı filmi Şubat 2011 yılında vizyona girdi. 25 hafta boyunca vizyonda kalan film 849.743 seyirci tarafından izlenirken toplamda 7.559.500,00 TL hasılat elde etti. Peki Ya Sonra filminin konusu ne?
YA SONRA FİLMİ KONUSU
Evliliklerinin 7. yılını bitiren Adem ve Didem çiftinin ilişkileri eski heyecanını kaybetmeye başlamıştır. Sonu kötü biten bir kaç ticari girişimin ardından eski mesleği veterinerliğe geri dönen Adem, hayatın rutin akışında eşine daha az vakit ayırır olmuş ve yavaş yavaş eşinden uzaklaşmaya başlamıştır.

Aşkı için her şeyi göze alan Didem ise Adem'in bu tavırları nedeniyle mutsuzdur. İşte bu sırada belki de hayatı boyunca aradığı adam karşına çıkmıştır...

Kaynak: Milliyet
 
Üst
stat counter