Yabanci numaradan mesaj???

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

BOLT

Doçent
Arkadaslar.. Merhabalar.+43 lu numaradan whatsapp a mesaj gelmis.Fakat ben whatsappi sildigim icin.Mesaj bekleniyor dedi.Ve bende bekledim ve dolandirici suphesiyle kimsiniz dedim. O da (Almanca) adini soyle dedi. Bende hayir seni tanimiyorum dedim. Sonra adini soyle dedi belki seni tanirim dedi .bende yanlis numara dedim. Oda dogru dedi ve bende numarami nereden buldun dedim. O ise sen benimkini nereden buldun dedi .Bende,, senin numarani almadim dedim . Ve o ise neden bu kadar gec yaziyorsun dedi bende olayi bitirmek icin yanlis numara iyi gunler dedim . Ve bana sonra ozurlumusun neden rahatsiz ediyorsun seklinde birsey dedi bende ozur diledim.. oda tamam dedi.... Ve hepsini almanca soyledi.Bunlar benim cevirdigim. acaba birsey olur mu? Hicbir linke tiklamadim.Konustugum sadece bunlar.
Konustugum icin birsey olur mu?

Ayrica yazim kurallari yuzunden kusura bakmayiniz.....

Acil cevaplarinizi bekliyorum:):):)

Thaei

Üyecik
Benide ayni 43lü numaradan aradilar bir kac kere actim salaklik edip birkeresinde kiz cikti birtane ben yurtdisindayimda turkiyeye tasinacagim arkadas ve iş edinmek istiyorum falan dedi bende baskasini ara deyip kapattim. Ararsa sakin acma yurtdisi numarasi birsey olacagindan degil sadece o aradigi halde konusma ucretini senden keser 1 dakkaya baya para alir 20 30 lira faturana felan yansir. Mesaj felan attiysada kabala numara ceviriyorlar denk geliyor engelle gitsin

stat counter