Yarı profesyönel fotograf makınası için yardım??

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Snipertr

Profesör
sebastiantr yuklenme bu kadar acemilere kardesim. bi hevesle almis yazmislar :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Yarı Profesyonel cihaz arıyorsan WB200F yada WB250F harika bir cihaz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben başlangıç seviyesi için fotoğraf makinesi almak istiyorum 1000 liralık bütcem var ne alabilirim önerilerinizi söyler misiniz ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar çok kararsızın yarı profösyönel olarak nikon l310 mu alayım fujıflim mi alayım lütfen cevap verin 30 nisanda yani 2 gün sonra teknosaya gidebilirim :eek:hmy:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bence makina arıyorsanız yarı prof Sony HX 300 Öneririm mükemmel bir makina 50x zoom + birsürü özelligi ile 1000-1200 arası degişen fiyatı 20.1 mp kamera + cözünürlük ile mükemmel alet

mustekin

Asistan
fotoğrafa başlangıç yapmak istiyorsanız öncelikle bütçenizi belirleyin. Bütçeyi belirledikten sonra niye fotoğraf sorusuna vereceğiniz cevap önemli. eğer bir hobi olarak düşünüyorsanız DSLR veya Aynasız tabir edilen gövdelere bakın.
Marka mı? Emin olun aralarındaki imaj kalitesi bakımından fark yok. Hangisinin renkleri verme biçimi , size sunduğu ekstra özellikler hoşunuza gidiyorsa onu alın. Birde arkadaşınızla aynı makineyi kullanmanın bazı avantajları vardır lens alışverişi yapabilirsiniz ve bir set kurarken daha iyi seçimler yaparsınız.

Kameraci26

Üyecik
Pro kamera alcam sadece fotoğraf çekinmek için arkadaşlara felan yani o yüzden hangi kamerayi tercih edersiniz bu konuda

stat counter