YARIN LG optimus alacağım ama kafamı karıştıran bir soru oluştu yardım istiyorum

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

notworning

Üyecik
arkadaşlar optimus almayı düşünüyorum ama karar veremedim renk olarak. bir sitede beyazın siyahtan eksileri varmış özellik olarak sizce bu doğrumudur?

captaingreen

Profesör
Merak etme bütün özellikler aynı. Sadece renk senin zevkine kalmış.

notworning

Üyecik
eyvallah sağolasınız inşallah memnn kalırım telefondan..

--- Mesaj Güncellendi ---

nasıl telefon güzl mi..?

semih61

Profesör
telefonun beyazına hayranım ama dış gorunusune flash performansı bıraz duşük sanırım sony neo v modelınede bır goz at ıstersen

Mr.Elm

Doçent
Bende optimus p970 beyaz almayı planlıyorum. kampanya kovalıyorum. Benim de aklımı kurcalayan soru 2012 yılı başlarında aynı fiyat yada yakın bir fiyata daha iyi telefonların çıkma olasılığı. Kaldı ki Lg nin Nitro su ne zaman Türkiyeye gelir belli olmaz.

disconse

Asistan
bende beyazı var inan gören hayran kalıyor.siyah renginde çok dikkat çekmiyor ama beyazı gerçekten ilgi çekici ve çok güzel

moxelu

Üyecik
Arkadaşım ben bir optimus black kullanıcı olarak telefondan memnunum ama LG yazılım geliştirme konusunda gerçekten yerlerde sürünen bir firma.
Aylardır ha bugün ha yarın diyerek bir türlü 2.3 güncellemesini yayınlamadı. Resmen dalga geçiyor kullanıcılarıyla, yani işini bir türlü yetiştiremeyen ve sürekli olarak ileri tarihe söz veren edepsiz bir esnaf.
Sony muadil ürünleri için 4.0 ICS yi sürmek üzere piyasaya, samsungda yakındır diye düşünüyorum.

Aynı paraya git Samsung veya Sony al. Ben şahsen tövbe diyorum LG'ye birdaha TÖVBE.

ebahar

Üyecik
Ben 4 aydır optimus black kullanıyorum. Birdaha LG nin telefonunu almam. 2.3 güncellemesini hala çıkaramadılar. LG yerine samsung yada Sony almanı tavsiye dedrim.

Mr.Elm

Doçent
Arkadaşım ben bir optimus black kullanıcı olarak telefondan memnunum ama LG yazılım geliştirme konusunda gerçekten yerlerde sürünen bir firma.
Aylardır ha bugün ha yarın diyerek bir türlü 2.3 güncellemesini yayınlamadı. Resmen dalga geçiyor kullanıcılarıyla, yani işini bir türlü yetiştiremeyen ve sürekli olarak ileri tarihe söz veren edepsiz bir esnaf.
Sony muadil ürünleri için 4.0 ICS yi sürmek üzere piyasaya, samsungda yakındır diye düşünüyorum.

Aynı paraya git Samsung veya Sony al. Ben şahsen tövbe diyorum LG'ye birdaha TÖVBE.
Evet yazılım konusunda güncelleme anlamında geri kalmış bir firma.Ancak bir yerde okumuştum LG çalıştığı yazılım ekibini tamamen değiştiriyor diye.Ne derece doğru bilemiyorum ama şu da var; multi touch özelliği, parlak ekranı vs olduktan sonra androidin biraz geri sürümünü kullanmak sorun olmasa gerek. yeter ki stabil olsun.

moxelu

Üyecik
Valla Huawei nin telefonu var Türkcelin verdiği T20 modeli 450 TL lik telefon, onda da var multi touch. Fakat 450 TL lik telefonun Android sürümü 2.3 :)
Bi parlak ekran yapmayla iş bitmiyor.

notworning

Üyecik
telefonun beyazına hayranım ama dış gorunusune flash performansı bıraz duşük sanırım sony neo v modelınede bır goz at ıstersen
arkadaş böyle söylemiş o yüzden dedim zaten benimde kafamı karıştıran soru buydu bir kaç sitede böyle bir duyum almıştım beyazı çok hoş duruyor

blackmamba07

Profesör
arkadaşım optimus black'in siyahı da aynı beyazı da hiç bir fark yok korkma. flash konusunda da bir sıkıntı yok teknomarketlere gidip test edebilirsin. tek fark renk farkıdır geri kalan herşey aynıdır. ayrıca tasarımı zaten şık optimus black'in ve beyazı bence de çok çekici duruyor. fiyatı sonuna kadar hak ediyor sergilediği performansla hiç kafanı akrıştırmana gerek yok.

angel75

Dekan
Onursal Üye
arkadaşlar optimus almayı düşünüyorum ama karar veremedim renk olarak. bir sitede beyazın siyahtan eksileri varmış özellik olarak sizce bu doğrumudur?

öyle şey olurmu arkadaşım? renkleri farklı diye aralarında farklılık olması mümkün değil...
sen al optimus black için.. piyasada bu fiyata alabileceğin en iyi smartphone optimus black..

notworning

Üyecik
sağolasınız bilginiz için bu gün almış bulunuyorum saturnden beyaz olanı aldım aslında kararsız kaldım siyah ile beyaz arasında adam bir iki defa çıkarttı beyaz aldım :)

notworning

Üyecik
920 tl pahalı mı acaba :D

--- Mesaj Güncellendi ---

bende 50tl ye aldım :D

stat counter