YARIN LG optimus alacağım ama kafamı karıştıran bir soru oluştu yardım istiyorum

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

engerex

Dekan
Bazı durumlarda rengi farklı olan cihazlarda donanım farkı olabilir. Sebeplerden biri donanım iyileştirmesi. Beyaz ürünler piyasaya daha sonra çıktığı için iyileştirilmiş donanıma sahip olabiliyorlar. Tabi hangi partide nasıl ürün çıkacağını son kullanıcının bilmesi mümkün değil.

ilahiyatci

Doçent
sonyericsson neo benim için androidli tel'lerin kralıdır. iyi bir hafıza kartı ve uygulamaları karta kaydetmeye yarayan bir yazılım -ki bu forumda buldum onu- ile tam bir bilgisayar işi görüyor. mkv video oynatıyor, müzik çalarken tam kalite, görüntü süper.

vladislav

Profesör
Ben 4 aydır optimus black kullanıyorum. Birdaha LG nin telefonunu almam. 2.3 güncellemesini hala çıkaramadılar. LG yerine samsung yada Sony almanı tavsiye dedrim.
Evet haklısın LG normal sense arayüzleri kullanmadığı için güncellemeyi biraz geç verebiliyor olabilir..
Fakat bu bence LG'nin sorumsuzluğu değil düzenlemeye çalıştığı tamamen Optimus UI dediğimiz olaydır.. Android 2.2 froyo kullanıyoruz ve oldukça stabil ve hızlı çalışıyor öyle değilmi? 2.3'te ne gibi değişiklikler bekliyoruz peki bunu sordukmu kendimize ? Bir insan bir smartphone'dan neler bekleyebilir bunlarıda düşünelim.. Onun dışında sırf güncelleme geç geliyor diye markayı kötülemek telefonu kötülemek nedendir? Sen telefonu kullanabiliyormusun ondan haber ver.. Ben aldım bu telefonu ve almak'la en mantıklı şeyi yaptım bence, hiç pişman değilim donanımsal olarak özelliklerini geçtim tasarımı çok güzel ağırlığı ve kalınlığı insanın gözüne hitap ediyor yolda giderken insanlar telefonuna bakıyorlar yani dikkat çekici.. Bence bu telefona çamur atmadan önce 2 kere düşünün. Benim tavsiyem kesinlikle optimus black alnman yönündedir. :closedeyes:

angel75

Dekan
Onursal Üye
Ben 4 aydır optimus black kullanıyorum. Birdaha LG nin telefonunu almam. 2.3 güncellemesini hala çıkaramadılar. LG yerine samsung yada Sony almanı tavsiye dedrim.
dimi ama? sırf bir güncelleme geç kaldı diye samsung - sony alarak dünya para versin arkadaş...

blackmamba07

Profesör
sonyericsson neo benim için androidli tel'lerin kralıdır. iyi bir hafıza kartı ve uygulamaları karta kaydetmeye yarayan bir yazılım -ki bu forumda buldum onu- ile tam bir bilgisayar işi görüyor. mkv video oynatıyor, müzik çalarken tam kalite, görüntü süper.
tamam neo'da başarılı bir smartphone ama öyle bir konuşuyorsun ki sanki bu söylediklerini optimus black yada başka bir cihazda yapmak mümkün değil. bu söylediklerini bugün symbian bile yapıyor kaldı ki android işletim sistemli cihazlardan bahsediyoruz ve bunu android kullanan bütün cihazlar yapabilir bu bir üstünlük değildir. tasarım, donanım vs. desen anlayacağım da bu saçma bir örnek olmuş.

ilahiyatci

Doçent
android kullanan bütün cihazların görüntü kalitesini bravia engine kalitesini vermez. hdmi çıkış çoğu telefonda yok. sonyericsson android+ demektir. lg tv'de önemli bir marka olabilir ama iş yazılıma geldiğinde çuvallıyor ve yazılım bir telefonun her bir şeyi. tasarım ve donanımını benim anlatmama gerek yok sitesinden herkes öğrenir ben yazılmayanları söylüyorum.

stat counter