Yazılım Kursu Tavsiyesi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

irem gürcan

Üyecik
arkadaşlar merhaba, daha öncede yazmıştım ben yazılım kurslarıyla ilgili olarak tavsiyede bulanan arkadaşlar olursa çok sevinirim.

mfi

Profesör
bende araştırıyorum. bilgeadamı düşünüyorum gerçi ama daha iyisi varsa neden olmasın.

mehtApp

Üyecik
merhaba ben bilgeadama gittim çok yüksek fiyat çektiler yarı fiyatına vektörel bilişime kayıt oldum aynı müfredat onlarda microsoft partneri hiç sorun yaşamadım verimli bir eğitim aldım

baysam

Üyecik
Yazılım ile ilgili eğitimler var udemy den bakabilirsin yazılım geliştirme kısmından.

Ozturk54

Üyecik
abi selam nasılsın? kursa mı başlıyorsun? Yerden ısıtmayı naptınız ya merak ettim?

---- Mesajlar birleştirildi ----

bende yazılım kursu arıyorum grafik tasarımcı ilanlarına çok rastlıyorum şöyle bir kurs buldum sizce nasıldır? Eski başlık ama konu ile alakalı olmasından dolayı sordum
Web & Grafik Tasarım Eğitimi | SmartPro Bilgisayar Akademisi
Abi ben izmirde bir kursa gittim ama smartpro muydu hatırlamıyorum. istersen arkadaşlara sorayım senin kursu?

Son düzenleme:

burak59

Üyecik
abi selam nasılsın? kursa mı başlıyorsun? Yerden ısıtmayı naptınız ya merak ettim?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Abi ben izmirde bir kursa gittim ama smartpro muydu hatırlamıyorum. istersen arkadaşlara sorayım senin kursu?
iyimi hocam parayı yettirip yerden ısıtma yaptıramadık. Kursu sorarsan iyi olur istanbulda kurs bakıyorum.

Ozturk54

Üyecik
Tamamdır abi ben soruşturayım başlıktan atarım sana bulduklarımı

stat counter