Youtube Telif Açığı ve hesaba erişim açığı

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Halktan Biri

Gurular Gurusu
Onursal Üye
Sonuç ne oldu? Telif hakkından dolayı video kaldırıldı mı?

ÆSir

"Raporla" Kullanalım, Kullandırtalım.
Yönetici
Moderatör
Video kullanılamıyor
"Asrın - Bel...", üçüncü tarafın yaptığı telif hakkı hak talebi nedeniyle artık kullanılamıyor.

Neler oluyor böyle :D

Halktan Biri

Gurular Gurusu
Onursal Üye
Demekki YouTube'da ciddi sorunlar var. Bunu Google'a bildirirseniz büyük ihtimalle sizden kanıtlamanızı isteyeceklerdir.

ÆSir

Yönetici
Moderatör
Alperen Uğur Anlı şimdi onu geri kurtarmanı rica ediyorum :D

Halktan Biri

Gurular Gurusu
Onursal Üye
@HOCALPER sadece o üstteki resimde gösterdiğiniz videoya mı telif attınız yoksa kanalın hepsine mi?

ÆSir

Yönetici
Moderatör
Sanırım ağlayacağım. Kaç yıllık emeğim gitti :'( Videomu geri verin. Yendin beni tamam tebrikler :D

HOCALPER

Asistan
@HOCALPER sadece o üstteki resimde gösterdiğiniz videoya mı telif attınız yoksa kanalın hepsine mi?
Sadece arkadaşın attığı videoya telif attım istersem şuan kanalı ortadan kaldırabilirim.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Sanırım ağlayacağım. Kaç yıllık emeğim gitti :'( Videomu geri verin. Yendin beni tamam tebrikler :D
Yok yok emeğiniz bir yere gitmedi kaldırıcam şimdi merak etmeyin sadece kanıtlamak için attım

Son düzenleme:

ÆSir

Yönetici
Moderatör
"Videonuz bir telif hakkı şikayeti nedeniyle yayından kaldırıldığında hesabınıza "telif hakkı ihtarı" adı verilen geçici bir ceza verilir. 3 ay içinde 3 ihtar alırsanız hesabınıza erişiminiz engellenebilir. " sanırım kısa süreli bir durdurma yapıyorsun sadece. Süresiz değil.

Bunun bir hata olduğunu mu düşünüyorsunuz?
Karşı bildirimde bulunabilir veya telif hakkı sahibinden hak talebini geri çekmesini isteyebilirsiniz.

Deniyor, sanırım burada da karşı bildirim ile yasal savaş açabiliyorum. Çok değişik yerlere soktun beni Alpereeeen Alperen

HOCALPER

Asistan
"Videonuz bir telif hakkı şikayeti nedeniyle yayından kaldırıldığında hesabınıza "telif hakkı ihtarı" adı verilen geçici bir ceza verilir. 3 ay içinde 3 ihtar alırsanız hesabınıza erişiminiz engellenebilir. " sanırım kısa süreli bir durdurma yapıyorsun sadece. Süresiz değil.

Bunun bir hata olduğunu mu düşünüyorsunuz?
Karşı bildirimde bulunabilir veya telif hakkı sahibinden hak talebini geri çekmesini isteyebilirsiniz.

Deniyor, sanırım burada da karşı bildirim ile yasal savaş açabiliyorum. Çok değişik yerlere soktun beni Alpereeeen Alperen
Bildirim ile savaş açabilirsin ama bana hiç birşey olmaz süresiz yaptım istersen 1 sene sonra görüşelim ?

Hocam mümkünse benim kanalımdaki size diyeceğim bir videoya da telif atabilir misiniz? Cidden merak ettim. :D
Dediğim gibi istediğim her video'yu kaldırabiliyorum şuan pc kastığı için işlem yapamıyorum sistemi hızlandırdığım zaman denesek olurmu acaba ?

Son düzenleme:

ÆSir

Yönetici
Moderatör
Youtuber değilim, ticari bir amacım yok. Yüklediğim bütün videolar anı olarak kalması için orada yüklü. 1 sene onun yokluğu beni üzecektir :3 @Halktan Biri evet senin üzerinde de deneyelim. Az kaldı para karşılığı video kaldırtacağım ben sana :D

HOCALPER

Asistan
Vay anasını sayın seyirciler vay. Tebrikler.
teşekkür ediyorum efenim :)

Youtuber değilim, ticari bir amacım yok. Yüklediğim bütün videolar anı olarak kalması için orada yüklü. 1 sene onun yokluğu beni üzecektir :3 @Halktan Biri evet senin üzerinde de deneyelim. Az kaldı para karşılığı video kaldırtacağım ben sana :D
ahahhaaha .d

Bildirim ile savaş açabilirsin ama bana hiç birşey olmaz süresiz yaptım istersen 1 sene sonra görüşelim ?

Dediğim gibi istediğim her video'yu kaldırabiliyorum şuan pc kastığı için işlem yapamıyorum sistemi hızlandırdığım zaman denesek olurmu acaba ?
Attığım telifi kaldırayammı dursunmu ?

Son düzenleme:

Halktan Biri

Gurular Gurusu
Onursal Üye
@HOCALPER hocam şu videoma telif atar mısınız? :D

ÆSir

Yönetici
Moderatör
O telifi bir an önce kaldır yoksa seni kendi ellerimde boğacağım :D Hata bende kendi videomu yem ettim sana test için. Başkasının videosunu verecektim ki ses getirecekti :D Mesela Enes Batur falan o zaman çok mutlu olurdum :D

HOCALPER

Asistan
O telifi bir an önce kaldır yoksa seni kendi ellerimde boğacağım :D Hata bende kendi videomu yem ettim sana test için. Başkasının videosunu verecektim ki ses getirecekti :D Mesela Enes Batur falan o zaman çok mutlu olurdum :D
Geri çektim emek var sonuçta .d

@HOCALPER hocam şu videoma telif atar mısınız? :D
attım hocam şimdi 1 saat bekleyelim bildirim gelsin.

Son düzenleme:

Halktan Biri

Gurular Gurusu
Onursal Üye
Hocam bence bunu kanıtlamak için videoya çekin daha sonra Google'a sunun.

stat counter