Zihin kontrolü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 2)

Reader

Üyecik
Merhaba

2008 yılından beri başımda bir ses hissediyorum ve zihnimi tam olarak kullanamıyorum, çok unutkanlık oluyor.Mesela namaz kılarken sanki beynimi aynı bilgisayar resetler gibi resetliyorlar, hangi rekatta olduğumu unutuyorum.Hesaplama kabiliyetim çok düşük.Beni psikiyatri doktoruna götürdüler ve şizofren teşhisi konuldu ancak şizofren olduğuma inanmıyorum.Kafirlerin yeni bir icadımıdır deccalmıdır artık neyse çok rahatsız ediyor.Sizinde başınıza böyle bişey geldimi? Allah belalarını versin kim yapıyorsa

Benim de yaşadıklarım bu kadının yaşadıklarına benziyor

Akif52

Profesör
cihazlı bu olabilir bittimi şuan? hala yaşıyor musun

Radar antenleri neden oluyor olabilir Hakkari de kimin erken uyari yada fuze sistemi var?

_X_

Tüm Hakları Yalnızlığıma Aittir!
Merhaba

2008 yılından beri başımda bir ses hissediyorum ve zihnimi tam olarak kullanamıyorum, çok unutkanlık oluyor.Mesela namaz kılarken sanki beynimi aynı bilgisayar resetler gibi resetliyorlar, hangi rekatta olduğumu unutuyorum.Hesaplama kabiliyetim çok düşük.Beni psikiyatri doktoruna götürdüler ve şizofren teşhisi konuldu ancak şizofren olduğuma inanmıyorum.Kafirlerin yeni bir icadımıdır deccalmıdır artık neyse çok rahatsız ediyor.Sizinde başınıza böyle bişey geldimi? Allah belalarını versin kim yapıyorsa

Benim de yaşadıklarım bu kadının yaşadıklarına benziyor

Öncelikle Unutkanlikla Ilgili Bir Doktora Gorunmeniz Gerekir.
Sorun Eger Herhangi Bir Gida veya Vitamin Eksikliginden Degilde Paranormal Bir Durum Ise
Güvenilir, Bu Isi Para Icin Yapmayan, Kuran ve Sünnet Ehli, Konusunda Uzman Biriyle Gorusmenizdir.

Cenab-ı ALLAH Şafii Ismiyle En Acil Sifalari Göndersin.

bang1

Üyecik
olum basit adam şizofren niye bu kadar kastınız bilmiyorsanız söyleyeyim şizofrenler şizofren olduğunu inkar eder
Mesaj otomatik birleştirildi:

ayrıca zihin kontrolü şu an mümkün değil saçma sapan komplo teorileri ilede gelmeyin

stat counter