Neler yeni

Yeni Profil Mesajları

hocam sence ss apex 150 alıp arctis 3 almak mı daha önemli yoksa apex 100 alıp arctis 5 almak mı fortnite csgo oynuyorum genelde video da izliyorum youtubede hangisi daha mantıklı olur.
Özgür çapkan
Özgür çapkan
7.24 saat oyunda deyil isen arctis 3 çok fazla yetecektir saten herşeyi aynı bir USB farkı birde DTS 7.1 kullanıyor ne fark dersen insan kulağı ile hiç bir fark yok internet kafede 5 denetim ama hiç bir fark bulamadım saten gerekli ayarlarını yaptıktan sonra efsane kulaklık oluyor.
Arkadaşlar merhaba yeni bir laptop almayı düşünüyorum da CS.go ve LoL vs oynuyorum ne önerebilirsiniz 3000 TL civarında bütçem var.
hocam elimde asus x550j var.
i5 4200H 2,8 GHZ
8 GB DDR3 RAM
500 GB HDD
2 GB NVİDİA GTX 850M EKRAN KARTI
işini görebilicek bir cihaz. 2. el
3 ay garantili
6 ay ücretsiz bakım
2750 tl
Bir film arıyorum küçük bir kız annesiyle asker olan övey babasının yanına gidiyorlar kışlaya sonra küçük kız bir kitap buluyor bir Peri geliyor ve onu genin karanlığında bir yere götürüyor sonra bir varlıkla konuşuyor krallarının kızı olduğunu söylüyorlar bu kişi ona bir görev veriyor bir ağacın içine giriyor burda taşlar var onları alması lazım film ya İspanyol filmi veya Meksika yapımı filmin kapağında küçük kızın
Üst
stat counter